Şimdi Ara

İphone 6 Plus

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Giriş
    260 Mesaj
    Referanslar: 35

Katılım Zamanı
    29 Haziran 2007

Durum
    Forumda değil

satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snatch1903 -- 14 Nisan 2018; 17:27:22 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2005

Durum
    Forumda değil

Deneyimsiz kullanıcının çok sık yaptığı bir hata. Belirtileri hep aynıdır.

Sensör ve ekran flexlerinin braketlerini takıp çıkarırken bir sıkıntı olmuş. Aynı braket üzerindeki vidaların boyları birbirinden farklıdır. Sırasını karıştırırsanız board'a hasar verir. Sizin telefona olan bu.

Üzülerek söylüyorum ki 60-100 liradan çok daha fazla masrafı var ve her teknisyen uğraşmak istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 18 Şubat 2018; 17:45:37 >

Katılım Zamanı
    29 Haziran 2007

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

Deneyimsiz kullanıcının çok sık yaptığı bir hata. Belirtileri hep aynıdır.

Sensör ve ekran flexlerinin braketlerini takıp çıkarırken bir sıkıntı olmuş. Aynı braket üzerindeki vidaların boyları birbirinden farklıdır. Sırasını karıştırırsanız board'a hasar verir. Sizin telefona olan bu.

Üzülerek söylüyorum ki 60-100 liradan çok daha fazla masrafı var ve her teknisyen uğraşmak istemez.

Ahh bilmeden konuşmasanız yorum yapmasanız. Gittigidiyor'dan 82 Tl ye ekran aldım yeni ve şuan telefon sorunsuz çalışmakta. Ben yeni telefon alayım diye hızlıca elden çıksın diye böyle bir ilan açmıştım. Fakat telefon fiyatları uçtuğu için de satmaktan vaz geçmiştim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snatch1903 -- 19 Şubat 2018; 11:17:6 >
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2005

Durum
    Forumda değil

Dijital mikroskopu olan bir tamirciye götürün. Boardda bulunan vida deliklerinin kenarlarındaki deformasyonu size gösterecektir. Böyle iphone'ların onlarcasını gördüm. Hep aynı hata. Ekran flexlerinin olduğu kısımda hata yapsaydınız ekran açılmayacaktı ya da apple logosunda kalacaktı.

Cihazınız çalışıyor ama şimdilik. İlerleyen günlerde daha garip sorunlara gebe olacak. Bilerek konuşuyorum. Yalnız siz bilmeden iş yapmışsınız. Olabilir tabi insanlık hali.
    |
    |
    Bahsedilenler: snatch1903
Reklamlar
kolayoto.com
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.