Şimdi Ara

iPhone 6 Model Seçiminde Kararsız Kalanlar Buyrun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an Note 3 kullanıyorum. Boyut sıkıntısı yaşamıyorum. Tek elle kullanım biraz kasarak mümkün. (El boyutu da önemli)

bu boyuttaki cihazı önce yadırgarsınız. (ip5 ten ilk geçişte ben yadırgadım) Ama en fazla 1 hafta sonra eskiye elveda dersiniz :)

ayrıca telefonun cepte taşınmasında en önemli etken ince olması. Note 3 ü cebimde taşırken rahatsız olmuyorum. Ama emektar Nokia 8310 u taşırken rahatsız oluyorum. 8310 çok küçük ama kalın. Cepte rahatsızlık veren bu. Hele İphone Note 3 den de ince. düşünün yani.

4.7 ile 5.5 arasında hatırı sayılır bir fark var. Bu farkı kullanırken hissedersiniz.
  • seslendirici falan herhalde sesini iyi kullanıyor abimiz
  • Ses tonu İbrahim sadri yi hatırlattı bir de sonunda şiir okusaydı iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük telefonu elde tutmak zor. sık sık yere düşecektir, ayrıca 6'ya göre daha ağır olduğu için aldığı darbe de daha zedeleyici olur. 3-4 gün note 2 kullandıktan sonraki deneyimimdir.. alacak olursam bu yüzden 6 düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Şu an Note 3 kullanıyorum. Boyut sıkıntısı yaşamıyorum. Tek elle kullanım biraz kasarak mümkün. (El boyutu da önemli)

bu boyuttaki cihazı önce yadırgarsınız. (ip5 ten ilk geçişte ben yadırgadım) Ama en fazla 1 hafta sonra eskiye elveda dersiniz :)

ayrıca telefonun cepte taşınmasında en önemli etken ince olması. Note 3 ü cebimde taşırken rahatsız olmuyorum. Ama emektar Nokia 8310 u taşırken rahatsız oluyorum. 8310 çok küçük ama kalın. Cepte rahatsızlık veren bu. Hele İphone Note 3 den de ince. düşünün yani.

4.7 ile 5.5 arasında hatırı sayılır bir fark var. Bu farkı kullanırken hissedersiniz.

Bu yorumları gördükçe iphone 6+'a doğru yöneliyorum

• Allah belanı versin Apple ne vardı sanki tek model çıkartsan bizde düşünmeden alsaydık. 6 mı 6 plus'mı diye düşünmekten manyak ettin bizialma haftası geldi hala kararsızım hangisi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpino -- 22 Eylül 2014; 18:40:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpino

Allah belanı versin Apple ne vardı sanki tek model çıkartsan bizde düşünmeden alsaydık. 6 mı 6 plus'mı diye düşünmekten manyak ettin bizialma haftası geldi hala kararsızım hangisi diye

Hala 3 gün var hocam araştırmaya devam
  • i5 beyaz kullaniyorum i6+ alcam kesin olarak ama bende rengine karar veremiyorum gumus rengi mi uzay grisi arasinda kaldim bilmiyorum nasil olacak canli canli gormek lazim ikisini de

• quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

i5 beyaz kullaniyorum i6+ alcam kesin olarak ama bende rengine karar veremiyorum gumus rengi mi uzay grisi arasinda kaldim bilmiyorum nasil olacak canli canli gormek lazim ikisini de

Beyazdan memnun değil misiniz? Son üç yıldır siyah telefon kullanıyorum gözüm farklılık arıyor , silver tercih edebilirim.
  • Fena ayar oldum elemena yolda görsem ağız burun dalarim

• vay arkadaş bi izledik iphone 4 ile devam etme kararı aldım.

• Karar verdim nokia 1100 alcam

• Puhahhahhaa bu ne ya etlul 2014 tarihi itibariyle izledigim en abzurt video hahahaha tipe gel

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    Beyazdan memnunum elbette siz 3 yildir siyah kullaniyorsunuz bende 2 yildir beyaz kullaniyorum silver bana yakin geliyor ama griye de bakmam gerek.siz degisiklik acisindan gumus u dusunebilirsiniz elbette

• quote:

Orijinalden alıntı: s k y

Bende kararsızlardanım. 16 GB - 64 GB arasında kaldım önce, 16 GB karar verdim. Renk ise siyah düşünüyorum. Gel gör ki 6 mı 6+ mı hala kararsızım. iPad Mini var bende, iPad varken 6+ gereksiz diye düşünüyorum ama, full hd ekran, 2915 mah pil beni 6+'a yöneltirken, ebatları ve ağırlığı 6'yı düşündürüyor. Diyorum ki 6+ alacaksam yolda yürürken kesinlikle elime almamam lazım, yazın çantada, kışın montun cebinde taşırım diyorum. Tek elle kullanım önemli benim için ama 6'da 5S'e nazaran tek elle zor kullanılır. Ne yapacağımı bilemedim.

Hocam duygularıma tercüman olmuşsunuz aynı fikirdeyim sizinle
  • quote:

Orijinalden alıntı: s k y

Bende kararsızlardanım. 16 GB - 64 GB arasında kaldım önce, 16 GB karar verdim. Renk ise siyah düşünüyorum. Gel gör ki 6 mı 6+ mı hala kararsızım. iPad Mini var bende, iPad varken 6+ gereksiz diye düşünüyorum ama, full hd ekran, 2915 mah pil beni 6+'a yöneltirken, ebatları ve ağırlığı 6'yı düşündürüyor. Diyorum ki 6+ alacaksam yolda yürürken kesinlikle elime almamam lazım, yazın çantada, kışın montun cebinde taşırım diyorum. Tek elle kullanım önemli benim için ama 6'da 5S'e nazaran tek elle zor kullanılır. Ne yapacağımı bilemedim.

4.7 inch ekran çok rahat tek el ile kullanılıyor hocam içiniz rahat olsun :)
  • kararımı çıkmadan vermiştim sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNF0RGIVEN

kararımı çıkmadan vermiştim sorun yok

Hangi modeli tercih ettiniz?
  • Videoyu inceleme kalitesi bakımından değerlendirecek olursak olmamış. Arkadaş sadece bir kamera almış ve "hadi video çekeyim" demiş. İncelemede teknik bilgi olarak hiçbir şey yok, sokaktaki çocuk nasıl değerlendirirse arkadaş da öyle değerlendirmiş.
  • Alacak olsam 6 alırdım herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.