Şimdi Ara

iPhone 6 Model Seçiminde Kararsız Kalanlar Buyrun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kararsız kalan arkadaşlarımızın fikir edinebileceği bir video.

• Karar vermiştim, videoyu izledikten sonra kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilist

Karar vermiştim, videoyu izledikten sonra kararsız kaldım.

Benim için iki önemli unsur var bunlar batarya ve kullanım kolaylığı bu noktada ikisi çelişiyor bakalım hangisi ağır basacak :)
  • Bende bu şekilde kendime sorular sorup 6+ 64gb lık olanını secmekle, doğru bir hamle yaptığımı, doğrular bir video olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Bende bu şekilde kendime sorular sorup 6+ 64gb lık olanını secmekle, doğru bir hamle yaptığımı, doğrular bir video olmuş :)

Bende şuan 6+'ya doğru kaymaya başladım lakin taşıma konusunda endişelerim var.
  • Eleman bizi kararsız bıraktı

• quote:

Orijinalden alıntı: ilko

Eleman bizi kararsız bıraktı

3 sorununda cevabı evet ama bir yandan da küçük olanı istiyorum
  • Ben 4.7 alıcam ya diğeri cebe felan olmaz kazılet gibi

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    Ben bol rahat kot giyiyorum. Bu konuda sıkıntı yaşıycağımı zannetmiyorum. İş yerinde, haftanın 5 günü ve 8 saati pc nin başında bezmekle geçiyor. Yani telefon bu zaman dilimi içindede cebimde durmayacağı içinde hiç bir sıkıntı yok. Bide olaya bu yönüyle bakmak lazım :)
  • herife sövmeden zor kapattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

herife sövmeden zor kapattım.

Keşke sövüp kapasaydınız bizde sizin kişiliğinizin tam olarak ait olduğu yeri bulabilseydik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Ben bol rahat kot giyiyorum. Bu konuda sıkıntı yaşıycağımı zannetmiyorum. İş yerinde, haftanın 5 günü ve 8 saati pc nin başında bezmekle geçiyor. Yani telefon bu zaman dilimi içindede cebimde durmayacağı içinde hiç bir sıkıntı yok. Bide olaya bu yönüyle bakmak lazım :)

O zaman sizin için sorun yaratmayacaktır hocam En güzeli iphone 6 birde yanına evde kullanım için iphone mini almak gibi duruyor.
  • bu videodan sonra note4 alasım geldi vallaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Keşke sövüp kapasaydınız bizde sizin kişiliğinizin tam olarak ait olduğu yeri bulabilseydik.

herife tilt oldum kardeşim, bunu belirtmemde ne sakınca var? kişilikmiş, ait olduğu yermiş. töbe yarabbi.

adamın pozlara gelll. insan gibi çık anlat. bi hareketler, mimikler. eski telefonunuz allah korusun 2 senelik gibi laf sokmalar. sana ne lan? sana mı düştü benim cebim.

lütfen küfür etmeyin arkadaşlar, kişiliğinizin ait olduğu yeri bulanlar var, aman diyim.

• Bende kararsızlardanım. 16 GB - 64 GB arasında kaldım önce, 16 GB karar verdim. Renk ise siyah düşünüyorum. Gel gör ki 6 mı 6+ mı hala kararsızım. iPad Mini var bende, iPad varken 6+ gereksiz diye düşünüyorum ama, full hd ekran, 2915 mah pil beni 6+'a yöneltirken, ebatları ve ağırlığı 6'yı düşündürüyor. Diyorum ki 6+ alacaksam yolda yürürken kesinlikle elime almamam lazım, yazın çantada, kışın montun cebinde taşırım diyorum. Tek elle kullanım önemli benim için ama 6'da 5S'e nazaran tek elle zor kullanılır. Ne yapacağımı bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

bu videodan sonra note4 alasım geldi vallaha

Benim daha önce ios işletim sistemini tecrübe etme fırsatım olmadı bu yüzden tercihimi iphonedan yana kullanacağım.Note 4 ve android hoşunuza gidiyorsa gayet alınabilir bir cihaz.
  • Videoyu çeken arkadaşın özgüvenine hayran kaldım, Ajdar'a da böyle hayran kalmıştım zamanında.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

herife tilt oldum kardeşim, bunu belirtmemde ne sakınca var? kişilikmiş, ait olduğu yermiş. töbe yarabbi.

adamın pozlara gelll. insan gibi çık anlat. bi hareketler, mimikler. eski telefonunuz allah korusun 2 senelik gibi laf sokmalar. sana ne lan? sana mı düştü benim cebim.

lütfen küfür etmeyin arkadaşlar, kişiliğinizin ait olduğu yeri bulanlar var, aman diyim.

Hocam saygı duyarım anlatımı ve mimikleri beğenmemiş olabilirsiniz fakat arkadaşımız kendi üslubuyla çoğumuzun merak ettiği soruyu yanıtlamaya çalışmış bu noktada beğenmesek bile daha yapıcı bir şekilde eleştirilebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: s k y

Bende kararsızlardanım. 16 GB - 64 GB arasında kaldım önce, 16 GB karar verdim. Renk ise siyah düşünüyorum. Gel gör ki 6 mı 6+ mı hala kararsızım. iPad Mini var bende, iPad varken 6+ gereksiz diye düşünüyorum ama, full hd ekran, 2915 mah pil beni 6+'a yöneltirken, ebatları ve ağırlığı 6'yı düşündürüyor. Diyorum ki 6+ alacaksam yolda yürürken kesinlikle elime almamam lazım, yazın çantada, kışın montun cebinde taşırım diyorum. Tek elle kullanım önemli benim için ama 6'da 5S'e nazaran tek elle zor kullanılır. Ne yapacağımı bilemedim.

Söylemiş olduğunuz gibi ipad varken 6+'nın bende gereksiz olduğunu düşünüyorum.iPhone 6'yı tercih etmeniz kullanım açısından kolaylık sunacaktır.Video izlemek forumu takip etmek zaten bunlar günün yoğunluğunda pekte yapılabilen işler değil , akşam eve geldiğinizde tabletten bu işlerinizi görürsünüz.

• Olmamış...Daha çok iphone 6 plus yönünden yaklaşmış kendi büyük ekran tercih ettiği için...Anlatım ve mimikleri saymıyorum bile ,akıllara zarar...
    Aşırı basit bir değerlendirme...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.