Şimdi Ara

ıphone 6 mı yoksa Sony Xperia Z3 Compact kamerasımı daha iyidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki telefon arasında kararsız kaldım arkadaşlar kamera benim için çok önemli şimdiki telefonum sony ericson xperia arc s sony den memnunum ama ıphonemi alsam sonye devam mı etsem ne dersiniz fiyat farkı 800 tl iki tel arasında?

• Ben iPhone 6 dan z3 compact da geçtim. Kamera olarak,cebimden çıkarayım hiçbir ayar yapmadan çekeyim diyorsanız.İphone 6 bu konuda daha iyidir.Ama yok ben her türlü ayarı kendim yapıp resim çekerim dersen, z3 compact seni üzmez...Ayrıca şunuda söylemek isterim ki batarya İphone dan çok daha iyidir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone mu? Asla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum kısa bir süre kullandım ıphone 5 ama insanların sırf gösteriş için aldıklarını düşünüyorum.
  • iPhone 6'nın kamerası daha iyidir. Z3 Compact'ta bulunan 4K video yok sadece.

• Biri Amerikan arabası diğeri Japon arabası gibi tercih sana kalmış. İphonu beğenen de beğeniyor Sony yi de. Netice de belirli modeller üst sınıfa hitap ediyor ve özellikleri biribirlerine yakın. Çin malı dandik bir telefon alınmadığı sürece zevk meselesi diye düşünüyorum.

• Kamera için alıyorsan iphone al
  • Iphone 6 kamerası renleri falan çok orjinal aydınlık çekiyo ama yakınlaşınca bozuluyo netlik.
  • Z3 ün diyafram daha fazla acikti sanirim bunu da dusunun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.