Şimdi Ara

iphone 6 mı 6s mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sorunsuz, sıkıntısız en az 3 sene kullanmak istiyorum. sizce 6 mı 6s mi?

yüksek performans gerektiren oyunlar oynamam, daha çok sosyal medya ve internet kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mz~ -- 21 Kasım 2015; 15:59:10 >

• Birazda bütcenizle alakalı ben bir senedir ıp 6 kullanıyorum tavsiye ederim 1 gb ram olmasının hiç bir eksisini yasamadım uzun yıllar güncelleme alacak bir cihaz çok güçlü bir işlemcisi var ıp6 alırsanız sizi üzmez 6s de çok buyuk bir fark göremedim 6 arasında bugun telefon alsam yine 6 alırdım 6s bence çok fazla pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışından aldırma imkanın varsa İp6s buradan alacaksan Ip6 almanı öneririm.

• Kullanım amacına bakacak olursak 5s de işini görecektir ama 6 veya 6s den birini alacağım diyorsan almışken 6s almak daha mantıklı hocam. 6s alırsan eksi olarak 400tl fazla ücret çıkacak cebinden ama o fiyat farkına değer. 1 sene daha güncel kalacak cihazın. tabi bunun yanında 12mp kamera,3d touch,4k video,2b ram gibi özelliklerde cabası.
  • 2 3 sene sonra bayağı bir fark hissedeceksiniz aralarında

• şuanda anlamasak da ileride kendini epey hissettirecek kadar bir fark var aralarında. iphone 5 ile 5s gibi düşünebiliriz. iphone 5 çıktığında 5s arasında hız olarak pek bir fark yoktu fakat şuanda bu daha hissedilir seviyeye geldi.

yerinde olsam ya 6s alırdım ya da hiçbirini almazdım.
  • İkisini de 3 sene kullanırsın.
    Bütçeniz uygunsa 6S alın tabi.

• i6, iOS 9.2 ya da 9.x son gelen ile 3 seneyi çıkartır.
    i6s ile güncelleme sıkıntısını ilk 2 sene yaşamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 21 Kasım 2015; 20:17:16 >
  • Bütçe varsa 6s
  • 6s

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.