Şimdi Ara

iPhone 6 Magazalara gelmis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
25
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> iPhone 6 Magazalara gelmis
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    889 Mesaj
    Türkiyedeki ön siparis çok yanlış anlaşılmış mağazalar tarafından. Ön sipariş demek ilk alacak kişiler değil mi ben mi yanlış düşünüyorum? On siparis veren kişilerin telefonları 1 gün önce falan ellerine ulaşmasını veya 26 si diyorsan 26sinda adam o cihazı kullanabilmeliydi. Ee ben mediamarkt tan verdim on siparis ama mağazaları gece 00:01 de elden satacaklarmış musteri hizmetlerini aradım bugün dedim ben 26sinda mağazaya gitsem eğer stokta varsa internetten yaptığım ödemeyi oraya ceviremezmiyim? Adam bana mağazadan mi alacaksınız diye sordu e yani dedim peki kargoyu mağazaya yönlendiriyorum dedi. Peki kargolar ne zaman çıkacak dedim ee işte 26 sından itibaren dedi. Ya arkadaşım o zaman niye mağazaya gideyim eve gelecek şekilde ayarlayın mağazadan erken alırsam iptal ettiririm dedim. İnsanların sinirlerini zorluyorlar resmen ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ouz77

Türkiyedeki ön siparis çok yanlış anlaşılmış mağazalar tarafından. Ön sipariş demek ilk alacak kişiler değil mi ben mi yanlış düşünüyorum? On siparis veren kişilerin telefonları 1 gün önce falan ellerine ulaşmasını veya 26 si diyorsan 26sinda adam o cihazı kullanabilmeliydi. Ee ben mediamarkt tan verdim on siparis ama mağazaları gece 00:01 de elden satacaklarmış musteri hizmetlerini aradım bugün dedim ben 26sinda mağazaya gitsem eğer stokta varsa internetten yaptığım ödemeyi oraya ceviremezmiyim? Adam bana mağazadan mi alacaksınız diye sordu e yani dedim peki kargoyu mağazaya yönlendiriyorum dedi. Peki kargolar ne zaman çıkacak dedim ee işte 26 sından itibaren dedi. Ya arkadaşım o zaman niye mağazaya gideyim eve gelecek şekilde ayarlayın mağazadan erken alırsam iptal ettiririm dedim. İnsanların sinirlerini zorluyorlar resmen ya
    quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Hocam erken sipariş her zaman böyleydi, sadece Türkiye'de değil tüm dünyada :D Erken siparişin olayı en erkenden kargoyla size gönderilecek olması. En erken alacağınız anlamına gelmez.
    |
    |
    Masaüstü Bilgisayar: Intel Core i7 6700k @4.5GHz || Gainward GTX 1080 Ekran Kartı || 500GB 850 EVO SSD || 500GB 860 EVO SSD || Corsair Vengeance 32GB 3000Mhz DDR4 RAM || Fractal Design Define R5 Mid Tower Sessiz Kasa || LG 27UD68 4K IPS Freesync Ekran (x2) || LG 29UM67-P Ultrawide 75Hz Monitor || Kingston HyperX Cloud II Headset || Razer Deathadder Gaming Mouse || Razer Blackwidow Chroma 2018 || Mobil: Dell XPS 15 9570 (i7 8750H, GTX1050ti, 16GB Ram, 512 PM981 SSD, 97Wh Pil) || iPad Pro 10.5"

• Yarbay
    2427 Mesaj
    Bence magazalarda stok sorunu yaşanmayacak bu sene. Herkez paldır küldür siparişleri verdi ama dedigim gibi Apple geçen seneki 5s satışlarını göz önüne alarak iyi bir stok ayırmıştır bence ülkemize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Teknosa'dan mail geldi elinizi çabuk tutun stok miktarımız 1600 adettir diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
son dakika
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.