Şimdi Ara

iPhone 6 lansmanını Türkçe Dublajlı yayın tekrarı Bölüm:1 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.068
Cevap
13
Favori
70.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarını deli gibi bekliyoruz gelsin artık 4.7 ıphone
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Struggle To Survive

beş para etmez, Android L geldiğinde iphone falan kalmayacak.

Yav he he. Adam inanmış.

Şayet videolarda gösterildiği gibi olacaksa, Android L görülmeden iPhone almak mantıklı olmaz.

Sizin fikriniz ama katılmıyorum. Android defalarca kez kandırdı bizi. Project Butter en güzel örneği zaten. Videolarda gözüktüğü gibi olsa bile (ki hiç sanmıyorum) iPhone her zaman daha üst bir cihaz olarak kalmaya devam edecek. Çünkü Android L, aradaki farkı kapatmıyor. iOS her zaman üstüne bir şey koyacak ve tahtını kaptırmamaya devam edecek. (4 yıllık Android kullanıcısı ve neredeyse çıkan her üst düzey Android telefonu kısa süreliğine test etmiş biri olarak söylüyorum. Ancak olmadı işte, düzeltemedi kendini ve iPhone'a geçtim. 2 yıldır iPhone kullanıyorum ve o 4 yıla lanet ediyorum açıkçası.)

• Tkp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen seneki çok sıkıcıydı açıkçası. iPhoneDo tercihim olacak yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notfound

quote:

Orijinalden alıntı: NeilArmstrong

quote:

Orijinalden alıntı: notfound

şimdi aynı anda türkiye'de de satışa sunulacak değil mi?

bu konuyu bende merak ediyorum

öyle olmalı, store boşuna açılmadı ya..

Amerika'ya bağlandık, öyle olacak. İlk parti malları alacağız. Şuan store'larda yeni iPhone'lar bekliyor muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yav he he. Adam inanmış.

Şayet videolarda gösterildiği gibi olacaksa, Android L görülmeden iPhone almak mantıklı olmaz.

Sizin fikriniz ama katılmıyorum. Android defalarca kez kandırdı bizi. Project Butter en güzel örneği zaten. Videolarda gözüktüğü gibi olsa bile (ki hiç sanmıyorum) iPhone her zaman daha üst bir cihaz olarak kalmaya devam edecek. Çünkü Android L, aradaki farkı kapatmıyor. iOS her zaman üstüne bir şey koyacak ve tahtını kaptırmamaya devam edecek. (4 yıllık Android kullanıcısı ve neredeyse çıkan her üst düzey Android telefonu kısa süreliğine test etmiş biri olarak söylüyorum. Ancak olmadı işte, düzeltemedi kendini ve iPhone'a geçtim. 2 yıldır iPhone kullanıyorum ve o 4 yıla lanet ediyorum açıkçası.)

Açıkçası telefona 2.000 TL verdikten sonra gerisi benim için pek bir önem teşkil etmiyor. Kaldı ki iPhone 6'nın 2.000 TL'nin üstünde olacağını düşünüyorum ama neyse. Ben telefona 1.000 TL'den fazla vermeye karşıyım, şu saatten sonra en mantıklı olanı da Çinli üreticiler ya da geçen senenin amiral gemileri olacak. Zaten telefon alan ortalama 2 yıl kullanıyor, 2 yıl idare etse yeter.

• Hayatımız izlemekle geçti usta...
  • Yerimizi alalım. Yarın uçar buralar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yav he he. Adam inanmış.

Geçen 4 yıla neden lanet ediyorsun? Üstü başı bir telefon kullandın?

• Çocuğunuz doğacak olsa bu kadar heyecan merak yapmazsınız.
  • Geleneksel post kasma konumuz

• Merakla bekliyoruz..
  • Yarım günü ancak bitiren yarım elma utanmadan yeni telefon çıkarıyor.

• iphonedo varken zor
  • Adamlar parayı götürecek bizimkiler burda elınde olsa iphone & android diye birbirini kesecek.
  • Sadece kullanıcılar değil, dünyanın her yerindeki akıllı telefon üreticileri çok yakından ve dikkatle takip edecektir. Apple yeni birşey bulmuyor üretmiyor belki ama senede bir cihaz çıkarıyor ve cihazlarında kullandığı şey mutlaka yeni trend oluyor.
    Parmak izi mesela önceden de vardı ama güncel modellerde tercih edilmiyordu. 5s haberleri ve çıkışıyla birlikte tüm yeni amiral gemilerinde bir anda yer buldu. Apple A7 SoC öncesinde ve ilk çıktığında qualcomm arm 64bit gereksiz vs. laflar ediyordu şimdi 64bit yarışını önde çekiyor.
    6 modelinde tanıtılan bir özellik de bu senenin amiral gemilerinin trendini belirleyecektir.
    Apple'ın kesinlikle sıfırdan birşey ortaya koymadığına katılıyorum, ama güncel trendleri belirleyen, yol gösterici bir konumda olduğu da gerçek.

Bu arada tasarım sanırım sızdırılanlar gibi olacak, bu saate kadar çoktan sızardı başka bir cihaz olsaydı. Apple pek gizli tutamıyor cihazlarını.(yada büyük ihtimalle insanların cihazı beklemeleri için bilerek tutmuyor)
    Arka tasarım hadi çok önemli değil kılıf sayesinde ama pil kullanım süresi yine çok düşük olursa ben pas geçerim. Sadece batarya değil tabi dediğim, A8 ve ios8'in güç tüketimi de hesaba katılarak yapılan karşılaştırmalı testlerine baktıktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 9 Eylül 2014; 1:02:53 >

• Pil konusunda kullanıcıların şikayetlerini dinlemedikleri sürece Iphone kullanmayı düşünmüyorum..
    Okadar mükemmel bir telefonun,böylesine önemli bir kusurunu nasıl koskocaman Apple göremiyor ve ona göre birşeyler yapmıyor anlamıyorum sebebini..
    Sırf bu yüzden Iphone umu satıp LG g2 kullanıyorum şuanda,inanın sadece batarya konusu yüzünden.
    Kaldıki ne facebook ne twitter nede instagram kullanan biriyim.. Sadece forum,internet üzeri alışveriş,haber ve whatsapp için interneti kullanıyorum buna rağmen şarj deliler gibi gidiyordu.
  • İzleyelim bakalım ne kadar fiyat kösecekler bu sefer.
  • geçenki gibi yine eline yüzünüze bulaştırmayında, zaten iphonedodan takip edecem buraya uğramam bile şu sorunlu anasayfayı 1 haftadır düzeltilmedi 5sn aralıkla sayfa kendini yeniliyor
  • jrbacktoback kullanıcısına yanıt
    http://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/Geekbenche-gore-iPhone-5S-en-hizli-akilli-telefon-unvanini-ele-gecirdi.html Hmm evet çok güçsüz olduğu için çıktığı dönemde 1.'ydi şu saçma Geekbench ve diğer benchmarklarda . Teknolojiden anlayan adam benchlere bakılmayacağını bilir . Birde yazının hepsini okuyamadım lütfen daha düzgün cümlelerle ve hatasız yazalı . Birde bu güldürdü nedense kocaman paylaşıyorum görün diye Kirlilik yarattıysam affola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celaldk -- 9 Eylül 2014; 1:24:39 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.