Şimdi Ara

iPhone 6 lansmanını Türkçe Dublajlı yayın tekrarı Bölüm:1 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.068
Cevap
13
Favori
70.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Note 3 kullanan bir teknoloji meraklısı olarak, Note 4 lansmanını nasıl merakla beklediysem, İphone 6 lansmanınıda en az o kadar merakla bekliyorum. İlk 3 iphone cihazını kullanmış ama gerek batarya gerekse işletim sistemi nedeniyle cihaza farklılık katamamam nedeniyle Note serisiyle samsunga geçmiştim. O nedenle iki cihazıda çok severim. Ama o kasa nedir öyle allah rızası için. İnşallah öyle çıkmaz o cihaz. Ekranın kenarları olmamış. Yapma bunu, yapma bunu... Her ne kadar pili iyileştirilmiş olsa da o pil ile 5.5 ekran gelirse, siz asıl o zaman seyredin pil konusunda çıkacak arbedeyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodstar -- 9 Eylül 2014; 11:58:22 >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Meeeeeeeeeerhaba sevgili İphonedo izleyicisi, yayın mayın yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

quote:

Ayrıca nasıl bir zeka farklı kategoride olan iki cihazı karşılaştırıp, diğerine çöp diyebilir. Konuşurken dikkatli konuşun zira sizin nasıl bir psikolojide olduğunuzu, ne hissettiğinizi, neden yazdığınızı gayet güzel görüyoruz.

Ve pek savunduğunuz özgür android ile bizden ayrı olarak neler yapabiliyorsunuz? Bluetooth ile veri gönderimi mi?

Senin o beğenmediğin Bluetooth ile nelerin yapılıp nelerin yapılamayacağını bile idrak edemez kör bakış açısı ile bir adım bile ilerleyemezsin ki internet elinin altında iphone kullanan kişilerin başlıca en büyük şikayeti nedir ? ben söyleyeyim sen göremiyorsun anlaşılan o ki BLUETOOTH

Bak sana soru sordum? Özgür droid ile ne yapıyorsun dedim, cevap ver, hakaret edersen insanlar farklı şeyler anlarlar.

Bluetooth JB işlemi ile sorunsuz olarak kullanılabilen bir özelliktir. Ne Note serisinde, ne başka telefonlarda, nede iphone serisinde bluetooth ihtiyacı hissettiği mi hatırlamıyorum.

Siz bluetooth ile veri transferi kapsamında neler yapıyorsunuz acaba?

Ben Bluetooth ile özgürlük kapsamında her işlemi her türlü veri transferini yapabilmekteyim ki android başlı başına özgürlüktür bunun aksini iddia etmeniz sizin körü körüne iphone fanlığı yaptığınızın göstergesidir

Bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrarlıyorsun.

Bluetooth ile yaptığın hiçbirşey yok, hala arkadaşlar arası mp3 transferi yapıyorsanız ayrı, ben kağıt üzerindeki özelliklere değil kullanılabilirliklerine bakarım.

Özgür android ile ne yapıyorsun diyorum, başlı başına özgürlüktür diyor.

Ben iphone' u beğenen bir insanım ama şapkayı önüme koyduğumda kendime fan diyemiyorum kusura bakma, ki forumda bunu destekleyebilecek yazılarımda, android kullanımlarımda mevcuttur. Diğer kişilerin fan demeleri ise kendi sorunu, cevap veremeyip, konuşamayınca fan deyip çıkıyorsunuz, sanırım en kolayı suçlamak.

Ben android özgür demedim, özgür android ile neler yapıyorsun dedim, gerçekten merak ediyorum, şunu şunu yapıyorum de bana, bende eyvallah deyip değerlendireyim.

Hem anlamıyorsun, hem hakaret ediyorsun, hemde cevap veremiyorsun.

Sizin artı dediğiniz çok şeyin günlük hayata katkısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 9 Eylül 2014; 12:00:37 >

• Arkadaşlar siz çocuk musunuz yoksa manyak mısınız? Telefonları siz mi üretiyorsunuz ne bu şu daha iyi, bu daha iyi atışması? İkisinin de kendine göre güzelliği, eksikliği var. Windows Phone başlığında da gördüm, çoluk çocuk takılıyor herhalde dedim. Eksikliğini söyleyin geliştirsinler, artılarını söyleyin bilelim biz de. Android, IOS, WP kullanan biri olarak şu daha iyi diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhonedo Deyipte Geçme

Meeeeeeeeeerhaba sevgili İphonedo izleyicisi, yayın mayın yok.

öyle başlayınca ödüm b*kuma karışıyor deli ya bu adam
  • Bu sefer sızdırılan görsellerin tutmayacağına inanıyorum. Eğer sızdırılmış özellikler ve görseller doğru çıkarsa akşam hayal kırıklığı yaşama ihtimali yüksek...

4.7 için konuşmuyorum ama 5.5 için beklentim; ultra ince kasa, stereo hoparlör, kalem, yüksek çözünürlüklü ekran. Yani 5.5. inç' lik bir dev ile 5S ' in aynı olmasını istemiyorum, yapabileceği farklı şeyler olmalı, bu olmazsa 5S ' de kalacağım.

Note 4 hayal kırıklığı olduğu için iphone ile note arasında arada kalmak gibi bir durumum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 9 Eylül 2014; 12:06:24 >
  • 2 sayda okudum şu başlıgı, yazılan yorumlara inanamadım resmen. Kendimi bildim bileli android kullanırım. Bir başkası da iphone kullanır, digeri de htc lg vs.. kalp kırmaya deger mi arkadaşlar. Akşam sabırsızlıkla bekliyorum bende tanıtımı. Belki de 5.5 inclik telefonunu alacagım note3 ü satıp. Keyim benim kim ne karışır. Birbirimizi kıracak laflar sarf etmeyelim. Bu beklemenin tadını cıkartalım derim .Saygılar.

* DH ye de tanıtımı türkçe olarak seslendirecegi için teşekkürler.
  • quote:

Bu sefer sızdırılan görsellerin tutmayacağına inanıyorum. Eğer sızdırılmış özellikler ve görseller doğru çıkarsa akşam hayal kırıklığı yaşama ihtimali yüksek...

4.7 için konuşmuyorum ama 5.5 için beklentim; ultra ince kasa, stereo hoparlör, kalem, yüksek çözünürlüklü ekran. Yani 5.5. inç' lik bir dev ile 5S ' in aynı olmasını istemiyorum, yapabileceği farklı şeyler olmalı, bu olmazsa 5S ' de kalacağım.

Note 4 hayal kırıklığı olduğu için iphone ile note arasında arada kalmak gibi bir durumum yok.

ok fanboy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphonedo olmasa çok güzel bir iş olacaktı Mesut bey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhabalar Note4 ün hayal kırıklıgı olmasının sebebini söylermisiniz? Tüm özellikleri ile note3 e basan bir cihazı note3 ün çıkış fiyatı ile piyasaya sürüyorken Samsung nasıl böyle bir kanıya vardınız acaba? Saygılar.
  • Gerçekte güzel bir adım

• sıkı bir samsung fanı olarak kendini aldırabilecek bir iphone bekliyorum bu sefer batarya ömrü ve ekran önemli benim için ilk olarak gerisi kullanım amaçlı değişebilir inşallah note 4'ten vazgeçirir beni
  • Site çökmez inşallah bekliyoruz
  • Android ile yapylabilecekler ki Note serisi a?y?y oldu?um için Note 4 ile kar?yla?tyrmak daha do?ru olurdu ayryca sana tanydyk gelecektir Kinqelasser dersem :D

1.) Standartlara uygun ekran çözünürlü?ü. (720p, 1080p, 1440p gibi)
    2.) Daha yüksek ekran çözünürlü?ü ve sonuç olarak daha yüksek piksel yo?unlu?u
    3.) Çok daha iyi batarya ömrü.
    4.) Çykarylabilir batarya.
    5.) Hasar alynca de?i?mesi mümkün olan arka kapak.
    6.) MicroSd yuvasy
    7.) Bluetooth veri transferi
    8.) OTG kablosu deste?i
    9.) Birçok cihaz tarafyndan (Neredeyse Apple hariç hepsi) kullanylan standart microUSB portu.
    10.) Çok daha yüksek çözünürlüklü kamera
    11.) Daha fazla kamera modu, daha fazla kamera i?levselli?i
    12.) Daha yüksek parlaklyk. Peak brightness 698cd/m2 Kaynak:http://www.displaymate....alaxy_S5_ShootOut_1.htm
    13.) Wifi Direct
    14.) Screen Mirroring >> AirPlay'den farky için:https://us.en.kb.sony.c...-apple-mobile-device%3F
    15.) NFC
    16.) Gesture Control
    17.) Hovering. (Parma?ynyzy dokunmayyp yakla?tyrdy?ynyzda ekran parma?ynyzy algylar. Bunun bir sürü kullanym noktasy var. SPen'de de böyle bir i?lev mevcut.)
    18.) Nabyz sensörü
    19.) UV sensörü
    20.) S-Beam
    21.) S-Health
    22.) Sadece Samsung'un de?il Sony, HTC gibi markalaryn aksesuar cihazlaryna uyum.
    23.) Son zamanlarda geli?tirilen sanal gerçeklik gözlükleri ile uyumluluk. En basitinden ?u an için Google Cardboard mevcut.
    24.) 2 Amper adaptör ile hyzly ?arj.
    25.) Kamerada hyzly otofokus. 0.3 sn
    26.) AdaptSound
    27.) Wolfson Ses Y?lemcisi
    28.) S-Pen :)
    29.) Wifi 802.11ac
    30.) Kumanda özelli?i
    31.) Kapasitif tu?lar
    32.) Bildirim y?y?y
    33.) Çoklu pencere
    34.) Geli?mi? multitasking
    35.) Daha yüksek çözünürlüklü ön kamera.
    36.) Su ve toz geçirmezlik. IP67
    37.) DLNA
    38.) Ultra Power Saving Mode
    39.) PC'ye USB Bellek gibi ba?lama
    40.) 4K Kayyt
    41.) OLED Ekran
    42.) 1080p 60 fps kayyt.
    43.) Kablosuz ?arj.
    44.) Flash destekleyen tarayycy imkany.
    45.) Java
    46.) Geli?mi? dosya yöneticisi.
    47.) MHL deste?i.
    48.) Geli?mi? multimedya Codec deste?i
    49.) Açyk kaynak kodlu OS
    50.) Widget
    51.) ANT+
    52.) LTE Cat4
    53.) Mouse, Klavye deste?i

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Dünyanın tek yanlı teknoloji haber sitesi DH yine yapacağını yapıyor ve her zamanki gibi yine yeniden APPLE taraftarı olduğunu gösteriyor.

Helal olsun sizin gibi editörlere. Millet size güveniyor siz ise yancılığa devam... Alkışlıyorum sizi.

Not: Teknoloji sitesiysen her teknolojik lansımanı canlı yapacaksın. Dünyadaki tek teknoloji firması APPLE değil... Bunu önce kafanıza bir sokun. Ürün incelemeri ise size parayı basan firmayı övüyorsunuz ama arkaplanda o firmanın o ürününü yerden yere vurmaktan çekinmiyorsunuz. Bu mudur sizin tekno haber anlayışınız?

TAMAMEN ARKANDAYIM DOSTUM.YUZ KERE SOYLEDIM BIR DAHA SOYLUYORUM GOOGLE DEV CON DA NEDEN YAYIN YAPMADILAR ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Dünyanın tek yanlı teknoloji haber sitesi DH yine yapacağını yapıyor ve her zamanki gibi yine yeniden APPLE taraftarı olduğunu gösteriyor.

Helal olsun sizin gibi editörlere. Millet size güveniyor siz ise yancılığa devam... Alkışlıyorum sizi.

Not: Teknoloji sitesiysen her teknolojik lansımanı canlı yapacaksın. Dünyadaki tek teknoloji firması APPLE değil... Bunu önce kafanıza bir sokun. Ürün incelemeri ise size parayı basan firmayı övüyorsunuz ama arkaplanda o firmanın o ürününü yerden yere vurmaktan çekinmiyorsunuz. Bu mudur sizin tekno haber anlayışınız?

Allasen iOS 8 var, KitKat var. Galaksi S5 var iPhone 6 var. Düşününce bile kimin devrim niteliğinde lansmanlar yaptığı açık. Niye diğerlerini izleyelim?

Edit: Ha Devcon Google Glass falan dersiniz o ayrı, şuanki konumuzla alakası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bbuzol

Benim en çok merak ettiğim kaç adet Android Fanı 5. 5 iphone ile iosa geçicek. Bugün yüzde 5 diye bir araştırma vardı. 1 milyar kullanıcı içinde çok büyük rakam. Bende iosa geçeceğim sanırım.dinginliği hoşuma gidiyor.

Ben düşünüyorum.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lingua__Franca -- 9 Eylül 2014; 12:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

sony xperia z3 compact hem boyut hem dizayn hem de islevsesllik olarak iphone 6nin 4.7lik versionunu amiyane tabirle dover :) bana gore.

Snapdragon 805 bile işlemci bazında A7 den kötü iken bunu söylemen komik.

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

ne dio la bu.
    Sen cok yanlıs geldin.

oncelikle bana bu falan diye hitap etme :) bu bir.

ikincisi neden yanlis?

neyim oluyorsunda sana bu diye hitap etmicem? bu birincisi

ikincisi konu lansman tanıtım konusu polemik çıkarma yada karşılaştırma konusu değil,bunun için ayrica konular var oraya yaz sen.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.