Şimdi Ara

iPhone 6 lansmanını Türkçe Dublajlı yayın tekrarı Bölüm:1 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.068
Cevap
13
Favori
70.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lehen kullananlar izlemesin bunu kalpleri felan durur
  • En sonki yayınınız acayip berbattı. iPhonedo varken ...
  • mic kullanıcısına yanıt
    Bize güvende yanlışı seçme
  • Güzel bir haber herkesin aklındaki soruları ve yeni gelecek bilgileri raaht rahat öğrenmesi iyi olur

• Bugün yapılacaklar listeme ekledim mutlaka izleyeceğim şöyle bir sorun var birçok yerde canlı yayın yapılacak nerden izlesem acaba? :)

• Note 4 varken iphone çöp (şahsi fikrimdir iphone fanları hemen celallenmeyin)

• quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

Note 4 varken iphone çöp (şahsi fikrimdir iphone fanları hemen celallenmeyin)

Samsung=çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İyi şahsi fikrimdir dedim yoksa kufredicektim o derece celallendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 da halen daha batarya problemine bir çözüm bulamazlarsa ; note 4 yolu gözüktü banada
  • quote:

Bunlar hep kuyruk acısı.
  • Akşam ki tiyatro için büyük heyecan duyuyorum.Kamerayı biz icat ettik owowphwowhowohwoo alkışlarr kopaar,panaromik fotoğraf wwaaaaaaaaaaaoooooooow telefonla arama yapabiliyorsunuz alkışlaaarr.

Her zaman aynı hikaye,şakşakçı tayfayı alıyorlar içeriye.Adam nefes almayı icat ettik dese alkışlayacaklar.Sunumu güzel yapıyorsunuz,bari böyle batırmayın.iPhone 6 yı merak ediyorum,6-7 ay sonra geçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Bunlar hep kuyruk acısı.

Sen Sus Note 4 Konusunda Note 4 ü karalayıp iphone fanboyluğu yapan keşmekeş insan ne ekersen onu biçersin diğer arkadaşlara sözüm yok ama bu Rwenzori denen kişi tam anlamıyla teknoloji münazaradarıdır Şimdi o günde söylediğim gibi muhattabım değilsin
  • ayfondoyu tercih ederim. İzlerken eğlendiriyor adam yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fm.karahan

quote:

İyi şahsi fikrimdir dedim yoksa kufredicektim o derece celallendim

yoo estağfurullah benim ki nacizane bir fikirdir elbette her firmanın her telefonun bir kitlesi var ve onlara saygısızlık değildir amacım benim yorumum cihazla ilgilidir ki bahsettiğim gibi şahsi fikrimdir celallenmemene sevindim ayrıca bunu bile beceremeyen kişilerde yok değil şekil a Rwenzori

• Allah aşkına bırakın ne güzel adamlar iphone 6 çıkacak diye canlı yayın bile yapmışlar zaten telefonsuz bir hiç olan teknoloji kölesi yeni neslin telefon ve sistemleri hakkında yorum yapma hakkı yoktur. Çünkü kölesi olduğun sistem hakkında yorum yapamazsın. Alır kullanırsın ha android ha ios farketmez. yenisi çıkar alır kullanılırsın.İos'a kızar android alırsın , android'e kızar ios alırsın iki ucu ballı değnek, ne kafanızı yoruyorsunuz sonuçta birisini alıp, ss kanununun değişmez gerçeği alıp kullanacaksın. Cesaretiniz varsa 1 ay boyunca facebook, twitter, instagram vsss kullanmadan ve telefonda oyun oynamadan. yaşayın o zaman ne demek istediğimi anlarsınız tabi becerebilirseniz. lafım hayatı sanal olanlara.

• Son saatler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Bunlar hep kuyruk acısı.

Sen Sus Note 4 Konusunda Note 4 ü karalayıp iphone fanboyluğu yapan keşmekeş insan ne ekersen onu biçersin diğer arkadaşlara sözüm yok ama bu Rwenzori denen kişi tam anlamıyla teknoloji münazaradarıdır Şimdi o günde söylediğim gibi muhattabım değilsin

Evet sizden bir kişi daha vardı, yamulup kayboldu apple konusundan, biçme konusunda gelince, çok güzel biçeceğimden emin olabilirsin.

Haksızca eleştirdiğim birkaç şeyi yazar mısın? Konunuz orada duruyor hala...

Niyeyse bunlar benimle hiç muhattap olamıyor. :)

• ekran boyu belli mi arkadaşlar ? benım en çok merak ettigim konu ?
  • ios 8 in özellikleri detaylı olarak apple türkiye sayfasında yer almış. çok güzel ve hoş gelişmeler var. özellikle sağlık kısmını merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.