Şimdi Ara

iPhone 6 lansmanını Türkçe Dublajlı yayın tekrarı Bölüm:1 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.068
Cevap
13
Favori
70.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony xperia z3 compact hem boyut hem dizayn hem de islevsesllik olarak iphone 6nin 4.7lik versionunu amiyane tabirle dover :) bana gore.

• omertalord kullanıcısına yanıt
    ne dio la bu.
    Sen cok yanlıs geldin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

ne dio la bu.
    Sen cok yanlıs geldin.

oncelikle bana bu falan diye hitap etme :) bu bir.

ikincisi neden yanlis?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertalord -- 9 Eylül 2014; 7:34:38 >
  • süper haber :)
    bol satış bekliyorum yeni iPhone dan

• quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

sony xperia z3 compact hem boyut hem dizayn hem de islevsesllik olarak iphone 6nin 4.7lik versionunu amiyane tabirle dover :) bana gore.

Yuru git, rakiplerinizle asik atin, giderken cihazini da yaninda gotur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

sony xperia z3 compact hem boyut hem dizayn hem de islevsesllik olarak iphone 6nin 4.7lik versionunu amiyane tabirle dover :) bana gore.

Snapdragon 805 bile işlemci bazında A7 den kötü iken bunu söylemen komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Orijinalden alıntı: Struggle To Survive

beş para etmez, Android L geldiğinde iphone falan kalmayacak.

Sana da tercüman verelim mi? Dediklerini anlamayan olabilir, malum herkes Türkçe biliyor burada, seninkisi değişik bir dil.

Sen adamın dediklerini anlamadıysan tercümana ihtiyacı olan sensin. Malum herkes türkçe biliyor burada, seninkisi değişik bir dil herhalde.
  • Metal platformunda hazırlanan oyunları sabırsızlıkla bekliyorum

• fiyatı da açıklanacak mı?

• Takip edelim.

• Umarım sızan iphone 6 haberleri yanılır ve cok daha farklı estetık bır yeni iphone tanıtırlar(ex. htc m8) Bu arada hem 4.7 ve 5.5 olmasını cok ısterım. bu arada iwatch olayını da merak edıyorum.
  • yayınlanan videodaki telefon ise yok yazık bir iphone cu olarak yine aynı telefonun büyümüş versiyonunu kullanmaktan bıktık...

• İPHONE 5S Ön inceleme & İnceleme video sunu çekmemiş bir forum olarak .
    İOS 7 BETA 1 , BETA 2 ,BETA 3 ,BETA 4 ,BETA 5 İOS 7 FİNAL Hakkında 1 video çekmemiş forum olarak .
    İOS 8 BETA 1 , BETA 2 ,BETA 3 , BETA 4 Hakkında 1 dakikalık video çekmemiş olarak bu canlı yayının ve emeğin sadece çok insanın izlemesi topluluğa ayak uydurma niyeti ile çekildğini düşünüyorum.
    emek veriyor ellerine sağlık ama bu iphone ye karşı tutmunu değiştirilmesi taraftarıyım . Galaxy serilerine 2,3 saatlik videolar çekliyor iphone 5s ile karşılaştırılıyor ama bi iphone 5s 10dk lık videosu çekilmiyor... Şmdi bana diyecekler APPLE telefon göndermiyor : APPSTORE NE GÜNE DURUYOR ? gidip orda incelesinler yurd dışında lansmanlarda inceleniyorken ordada incelenmesine eminim izin vericeklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

19.00 : Akşam Namazı ve Maklube
    20.00 : Mevlüt, Hocaefendinin Kitabı, Anlamı
    22.00 : Yatsı namazı, çay ve kapanış

Bunun neresi komik. Gülünecek bir tarafını bulamadım ben. İnsanların inandığına sizde inanmak,yaptıklarını sizde uygulamak zorunda değilsiniz ama saygı duymak veya en azından dalga geçmemek zorundasınız.

Ben burada islamla dalga geçmiyorum sadece saati görünce cemaat programları aklıma geldi ondan yazdım. Müslümanım ben

• hadi bakalım bende galaxy s4 kullanıcısıyım ama apple ye biraz ısındım bundan sonra 5s alıcam zaten kafaya koydum bu çıksında bi an önce 5s fiyatı düşsün istiyorum

• omertalord kullanıcısına yanıt
    Adam haklı beyler, ayfon adam akıllı bir batarya sunmazsa samsung gibi
  • Güzel olmuş, uygun olursam izlemeye çalışacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

İPHONE 5S Ön inceleme & İnceleme video sunu çekmemiş bir forum olarak .
    İOS 7 BETA 1 , BETA 2 ,BETA 3 ,BETA 4 ,BETA 5 İOS 7 FİNAL Hakkında 1 video çekmemiş forum olarak .
    İOS 8 BETA 1 , BETA 2 ,BETA 3 , BETA 4 Hakkında 1 dakikalık video çekmemiş olarak bu canlı yayının ve emeğin sadece çok insanın izlemesi topluluğa ayak uydurma niyeti ile çekildğini düşünüyorum.
    emek veriyor ellerine sağlık ama bu iphone ye karşı tutmunu değiştirilmesi taraftarıyım . Galaxy serilerine 2,3 saatlik videolar çekliyor iphone 5s ile karşılaştırılıyor ama bi iphone 5s 10dk lık videosu çekilmiyor... Şmdi bana diyecekler APPLE telefon göndermiyor : APPSTORE NE GÜNE DURUYOR ? gidip orda incelesinler yurd dışında lansmanlarda inceleniyorken ordada incelenmesine eminim izin vericeklerdir.

Bir iphone kullanicisi olarak iphoneun incelenecek bir tarafi olmadigi kanaatindeyim. Yok betaydi yok jailbreak tweakleriydi bunlarin icine dalarlarsa biz mutlu oluruz fakat cikamazlar icinden. Burda android cihazlarin da hep duz basit incelemeleri var. Son kullanici icin. İphoneun da ne oldugu belli zaten niye incelesin adam

• inşallah pili iyi olur
  • Bize güvende yanlışı seçme :)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.