Şimdi Ara

iPhone 6 lansmanını Türkçe Dublajlı yayın tekrarı Bölüm:1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.077
Cevap
15
Favori
67.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 997
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 40
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yaskoyaslay (75 mesaj) LuxAeternaFB (65 mesaj) HAAltuntas (59 mesaj) AKOsmanlı (54 mesaj) DH Misafiri (43 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (395 mesaj) Tablet (161 mesaj) (11 mesaj) Mini (130 mesaj) (456 mesaj) (87 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPhone 6 lansmanını Türkçe Dublajlı yayın tekrarı Bölüm:1
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2239 Mesaj
    İzleyelim bakalım ne kadar fiyat kösecekler bu sefer.
    |
    |
    |
    |

Apple iPhone 11 64GB

İntel Core i7 4790K 4.9Ghz - MSI Z97A Gaming 6 - EVGA GeForce GTX 980 Ti ACX SC+ ACX 2.0+ - Kingston HyperX FURY 4x8 1866Mhz - EVGA SuperNOVA 750 G2 80+ GOLD - Samsung 850 Evo 250x2 RAID0 - NOCTUA NH-D15 - Zalman Z11 Neo Acer K272HULBMIIDP - 27" 2560x1440 LED IPS Monitör
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj

http://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/Geekbenche-gore-iPhone-5S-en-hizli-akilli-telefon-unvanini-ele-gecirdi.html Hmm evet çok güçsüz olduğu için çıktığı dönemde 1.'ydi şu saçma Geekbench ve diğer benchmarklarda . Teknolojiden anlayan adam benchlere bakılmayacağını bilir . Birde yazının hepsini okuyamadım lütfen daha düzgün cümlelerle ve hatasız yazalı . Birde bu güldürdü nedense kocaman paylaşıyorum görün diye Kirlilik yarattıysam affola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celaldk -- 9 Eylül 2014; 1:24:39 >
    |
    |
    jrbacktoback kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1175 Mesaj
    Reserved.

Ama iPhonedo varken zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

adamda nerdeyse tüm apple ürünleri bulunuyor apple ürünlerini seviyor fan gibi bir şey ama gözü kör değil saçma şeylerde saçma olmuş diyebiliyor. en önemlisi objektif olması bence anlatılırken abartılan yerleri ti'ye alması falan hoşuma gidiyor benim, mesela her lansman başlangıcında tim cook abimiz çıkar ve rakamlarla hava atar iphonedo bu kısımda genelde hep dalga geçer ki yeridir de seviyeli bi şahıs.

edit : unutmuşum videolarda kullandığı müziklerde çok güzel oluyor seside gayet iyi hatta 2. albümünü çıkarmış bu gece

https://play.spotify.com/album/1tivQ3GDTYVZcoo7KBrxHO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 9 Eylül 2014; 1:41:27 >
    |
    |
    Gurk&#945;n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    iphone tikileri toplanmış hadi bakalım
    |
    |

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

5.5 inch olan modelin tanıtılcagını sanmıyorum, o konuda pek sızıntı haberı olmadı, 4.7 inch olanın bır suru sızıntısı ve çalısan prototıpı çıktı. 5.5 olsa gözüm kapalı alırdım.

Bencede, hatta tahminin geçmiş senelerde farklı olarak 5.5 inci 6s de sunacak.
    |
    |
    DH'e konuyu umursamadigimi yazmak istedim.
    |
    |
  • Yarbay
    10637 Mesaj
    iphonedo işi dalgasına vurarak anlatıyor. eger profesyonel ciddi olarak çeviri olacaksa DH tercih sebebim olur.
    bide iphonedo Ağır fanboy. bende seviyorum begenerek takip ediyorum ama apple'nın çıkarttıgı tüm ürünlerin olumlu yanlarını sergiliyor. 1 kere bile eleştirisini görmedim.

Eleştirisini görmedin mi? Şarkılarında bile bahsediyor Apple'ın yaptığı hatalardan. Her forsatta eleştiriyor. 10 videosundan 3'ünde giydiriyor Apple'a.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    McCarty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Heyacanla bekliyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1699 Mesaj
    Teşekkürler çok güzel düşünce

|
    |

zafer aydeniz
    Bir yldiz bile fazla hic bisey yok indirmeyin

Bedirhan Isik
    Bok Gibi sakin indirmeyin hiç bir bok a yaramiyor

v.s uzar gider yani şu adamlarla tartışmaya girmeyin cahillikleriyle yenerler sizi. Kafası çalışmayan, düşünme yeteneğini kullanamayan adamlardan korkacaksın arkadaş.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    945 Mesaj
    Saat 5'e geldiğinde popüler konular kısmında birinci sırada olur mu sizce ?

|
    |
    Takipteyiz..
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Binbaşı
    1563 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Akut One

Saat 5'e geldiğinde popüler konular kısmında birinci sırada olur mu sizce ?

Çok önemli başka birşey olmazsa rahat olur .
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: McCarty

iphonedo işi dalgasına vurarak anlatıyor. eger profesyonel ciddi olarak çeviri olacaksa DH tercih sebebim olur.
    bide iphonedo Ağır fanboy. bende seviyorum begenerek takip ediyorum ama apple'nın çıkarttıgı tüm ürünlerin olumlu yanlarını sergiliyor. 1 kere bile eleştirisini görmedim.

Sen yanlış kanalı seyretmişsin kardeş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Bebek Oyunları
Radyo Dinle
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,826
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.