Şimdi Ara

İphone 6 kullanım alanı sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bir tek instagram ve whatsapp var başka uygulama yok ki. Onlarda az yer kaplıyor zaten.
  • yer kaplayan onlar değil onların önbellek dosyaları
  • Hocam film kiralama yöntemini denedim 1 GB yer açıldı sadece. Önbellek ne kadar kaplayabilir ki onu anlamıyorum.
  • 2-3 günde 1 temizlerim şimdi tekrar temizledim 1.19gb temizledi 20000 küsür dosya
  • Hocam film kiralama yöntemiyle mi yoksa iCleaner Pro ile mi? iCleaaner Pro cidden çok işe yarıyor kendi iPhone'umda yapıyorum. Aslında arkadaşımın kinede yüklesem ondada baya temizler ama... Bu arada İOS 10.2 için No Pc yöntemiyle Jb yapılabiliyor mu?
  • icleaner ile.https://ayouch.me/jailbreak buradan yapılabilir en temizi yalu
  • Hocam jb yaptıktan sonra sıfırlamadan silme olanağı var mı? Ben hep sıfırlıyorumda.
  • cydia eraser var onunla yapılıyor
  • Hocam hiçbir veri silinmeden?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cydia eraser jailbreak ile alakalı herşeyi kaldırır sistem dosyalarını orjinaline çevirir başka birşeye dokunmaz veri olarak. ama telefonun dil dosyalarını ve duvar kağıtlarını silerseniz yer açmak için çalışmaz.
  • Yok hocam bütün verileri sileceğini söylüyor buyrun resim atayım.

İphone 6 kullanım alanı sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: GeT_r3kt

Yok hocam bütün verileri sileceğini söylüyor buyrun resim atayım.

yanlış hatırlamışım o zaman, foto videoları iclouda yedekleyin whatsapp yedeğini alın sonra geri yüklersiniz. ben de öyle yapmış olmalıyım ki sürüm yükseltmedim hiç

• Hocam o zaman hiç jailbreak yapmadan sıfırlasak? Boşalır değil mi alan?

• boşalmıyor ben o yüzden kullanmıştım bunu
  • ama şu da var benim tel ios 8 den beri jbli idi o yüzden olabilir boşalmamasının nedeni, yani boşalmayan yer system bölümü aslında. media bölümünü tam olarak denemedim jailbreaksiz bir cihazda
  • Bir konuşuyum bakalım arkadaşla.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.