Şimdi Ara

iPhone 6 kılıfsız kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu 10 aydır kullanıyorum, aldığım ilk günden beri kılıf ve kırılmaz cam ile kullanıyorum. Kırılmaz cam hayat kurtarıyor cidden. Telefonun hiç bir yerinde çizik yok ancak kılıf kullanımı engelliyor gibi rahat hissedemiyorum.

Apple'ın kendi mağazasındaki kılıflardan alsam farklı mı olur? Kılıfsız kullanmaya mı başlasam? 6 kasasını kılıfsız kullananların yorumlarını bekliyorum.

• sokaktan aldığım en ince şeffaf silikon ile kullanıyorum, kullanımı aksatacak birşey yaşatmıyor
  • yeni kılıf arayışına hiç girmeyin bi süre sonra ondanda sıkılırsınız
  • 6 plus kılıfsız kullanıyordum şimdide 6s plus kılıfsız kullanıyorum. Arkasının zaten çizilmesi çok zor, öyle masaya vs koymakla kesinlikle çizilmiyor. Bana 6s in camı daha sağlam çizilmeye karşı daha dayanıklı geldi ama dikkatli kullanılırsa çizik vs olmaz. Tabi kılıfsız düşürmeye karşı korumalı olmuyor tercih meselesi. Ben dikkatli kullanımda kesinlikle kılıfsız taraftarıyım.
  • Tavsiye etmem sağı solu ezilir göçer cihaz garanti dışı kalır. Garanti bitene kadar kılıfsız kullanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıfsız kullanınca telefon elden çok kayıyor.Kılıflı kullanmak telefonu daha ele oturan bir hale getiriyor hemde düşse bile koruyor
  • Kılıfsız kullanmaya kesinlikle önermem.Sonuçta çalışıp didinip alıyorsun bunu.Kılıfsız hoş, çok güzel ama cidden çok kaygan bir yapıya sahip.Düştüğünde ezik göçük olduğu zaman garantide bakmaz öyle dımdızlak kalıverir insan.En iyisi kılıfla kullanmaya devam etmelisin.

• Kılıf ve jelatin, cam vs. karşı olduğum için kılıfsız ve jelatinsiz kullanıyorum. Dikkatli kullandıktan sonra bir şey olmuyor cihaza. Telefonla birlikte anahtar, para, metal vs. koyarsan dakikasında çizik çizik olur.
  • Kılıfsız bir kaç gün içerisin de çizikler görmeye başlarsınız. Bu canınızı sıkmayacaksa kılıfa elbette gerek yok. Kılıf olarak kendim linktekinin 5s için olanını kullanıyorum, koruması dışında orjinal görünümünü de bozmuyor.

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid-EX-Gun-Metal,PR-1699.html
  • Kılıfsız kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Sanırım kılıfla kullanmaya devam edeceğim. Telefon düşer yada cebimde çizilirse pişman olmaktan iyidir.
  • Önlü arkalı renkli Kırılmaz cam alıp yanına bumper taktınız mı tadından yenmez

• Caze bumper öneriyorum. İphone caze diye googleda arattığınızda siteyi görebiliyorsiniz. Çok ucuz seğil ama çok fazla pahalıda değil. Kesinlikle kaliteli. Kullandığım bütün iphone serisinde satın aldım. Japonyadan 1-2 haftaya geliyor.

• Apple da ki kılıflar oldukça pahalı. Bir tane Apple kılıf alacağınıza 10-15 tane silikon kılıf alın hem cihaz kabalaşmaz. Apple kılıflar çok kaba gösteriyor hele Plus ise

• Sakın ha öyle bir şey yapma. Ben kapsız kullandım iki kere düştü 1 köşe hariç diğer köşeler soyuldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.