Şimdi Ara

iPhone 6 Kılıf ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,ben bugün iPhone 6 Gri 16 GB aldım. ancak kılıf olarak ne kullansam diye çok karasızım ? yardımlarınızı bekliyorum...

• up
  • Orijinal apple kılıfını almayın kötü.
  • Hocam spiegen kılıflar gerçekten güzel yalnız ben plus telefonumu yaklasık 3 aydır kılıfsız kullanıyorum kesinlikle size de öneriyorum telefonun çehresi değişiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elago'nun Slim Fit 2 serisini deneyebilirsin. iPhone sahibi olsaydım; alacağım tek kılıf olurdu.
  • Bumper tavsiye edermisiniz ?
  • ben şeffaf kılıf kullanıyorum. en iyisi şeffaf kılıflar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

ben şeffaf kılıf kullanıyorum. en iyisi şeffaf kılıflar bence

Kullandıgınız veya tavsiye edebilceginiz urun ve link gonderirmisniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maqen_07

quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

ben şeffaf kılıf kullanıyorum. en iyisi şeffaf kılıflar bence

Kullandıgınız veya tavsiye edebilceginiz urun ve link gonderirmisniz ?

http://www.hepsiburada.com/liste/mycolors-iphone-6-47-seffaf-ince-silikon-arka-kapak-myc-0003/productDetails.aspx?productId=telkilmycolors03&categoryId=16102&site=old kullandığım ürün bu hocam.
  • Eyvallah hocam

• kılıfsız akar. . .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeffaf kılıf tercih ediyorum bende, kılıfsız kullanmak ayrı bi tat veriyor ama çok kayıyor benim elimden
  • Hocam arkadasinda dedigi gibi spigen marka kiliflar cok kalite onlara bak derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cMbRs

Şeffaf kılıf tercih ediyorum bende, kılıfsız kullanmak ayrı bi tat veriyor ama çok kayıyor benim elimden

Hocam sen hangisini kullanıyorsun ?

• Maqen_07 kullanıcısına yanıt
    http://www.n11.com/iphone-6-kilif-ultra-ince-02-mm-tam-seffaf-silikon-orjinal-P44486393 bu ürünü almıştım ben, silikon kılıf hepsi aynıdır diye düşünüyorum 0.2 mm yazmışlar ona kanıp aldım bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cMbRs

http://www.n11.com/iphone-6-kilif-ultra-ince-02-mm-tam-seffaf-silikon-orjinal-P44486393 bu ürünü almıştım ben, silikon kılıf hepsi aynıdır diye düşünüyorum 0.2 mm yazmışlar ona kanıp aldım bunu

Memnunmusn hocam bu üründen yoksa baska tavsiye edebilcegin seffaf silikon kılıf varmı?

• şeffaf kılıflar sararma yapabiliyor,sonradan kirli-pis gibi görünebiliyor.
  • Spigen Neo hybird kılıf çok iyi tavsiye ederim.

İnce dayanıklı hoş.

• Maqen_07 kullanıcısına yanıt
    Memnunum ürünün kalıbı tam incede kamera çıkıntısını kapatmıyor bile öyle tarif edeyim inceliğini , ama en nihayetinde silikon kılıf ilerleyen zamanlarda sararma yapacak büyük ihtimal uzun ömürlü bir şey değil silikon kılıf, ama ucuz olduğu için sorun değil yenisi alınır ya da daha farklı kılıflara geçilebilir ben arka taraf çizilmesin ve elimden kaymasın diye şimdilik kullanıyorum , bütün hepsi aynıdır silikon kılıfların diye düşünüyorum ben en ince olduğunu iddia eden satıcıdan aldım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.