Şimdi Ara

iPhone 6 kendi kendine birden 300-400 mb veri yemiş??? Sorunu bilen? ÇÖZÜLDÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> iPhone 6 kendi kendine birden 300-400 mb veri yemiş??? Sorunu bilen? ÇÖZÜLDÜ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    217 Mesaj
    Arkadaşlar telefonla müzik dinlerken öyle bakınıyordum bişeylere sonra bi baktım internetim bitmiş. Daha 300 mb falan vardı. Dedim yeni internet alayım istatistikleri de sıfırlayayım. Yaptım bunları ,bi baktım interneti alır almaz 50-60 mb daha yemiş daha da yiyordu. İnterneti kapattım. Sonra açınca yine yemeye devam etti. Bişeyler denedim çözüm olmadı yaklaşık olarak 100mb daha yedi. İşin ilginci interneti harcadığı belli ama altta hangi uygulamanın ne kadar harcadığı yazıyorya orda hiç bir uygulama harcamamış görülüyor hatta sistem servisleri bile harcamamış görülüyor. Göz göre göre gitti internetler. :D Acaba dedim yanlış mı yazıyor hattımı kontrol ettim baktım gerçekten yemiş bitirmiş. En son bi reset attım toparlandı gibi. Neyse acaba bu tarz durumları tespit edebileceğim bi yöntem falan var mı? ya da böyle bir sorun yaşayan ve tespitinin yapabilmiş bir kişi? (iPhone 6 Jailbreak yok)

Edit: FAİL BULUNDU. Meğerse Whatsapp arkada yedekleme yapıyormuş. İşin ilginci bütün yedeği bir daha yüklemesi normalde böyle olmaz eksik kısmı upload eder. Yinede yedeklemeye harcadığı interneti telefonun ayrıntılarda whatsapp başlığı altında yazmaması iyi değil. Yedeklemede 3g kullanmama seçeneği de yok. Sizin de aklınızda bulunsun arkadaşlar zaten 2 gıdım internetimiz var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taksu -- 21 Temmuz 2015; 16:13:05 >

|
    |

• Çavuş
    85 Mesaj
    Çok saçma whatsapp bunun için acilen güncelleme vermeli faturalı hattı olan yanar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    ayarlar- icloud- icloud drive dan hücresel veriyi kullanı kapatırsanız yedekleme yaparken internetinizi yemez sadece wifi bağlı olunca yedekleme yapılır

teşekkürler dostum . ben bu ayarı kapadığımı hatırlıyorum ama restore falan çok uğraştım bu ara heralde unuttum mu ne oldu . hatırlattığın için teşekkürler :)

|
    |
    Timut Köfte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

rica ederim ne demek internet hepimizin büyük problemi
    |
    |
    taksu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

internet paketi aldıktan sonra birazcık kullandım. bi baktım 250 mb yemiş. dedim 1-2 dk da nasıl oluyor felan sonra dank etti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.