Şimdi Ara

İPHONE 6 İOS 11.3 geçmelimiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan İOS 10.0.1 kullanıyorum. Geçmelimiyim? Performansta düşüş olurmu sizce?

EDİT: Pil durumu nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 19 Nisan 2018; 16:24:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşer.

• 10.3 kullanıyordum şu an 11.3 beta 6 kullanıyorum performans sıkıntım yok. Milisaniyelik farklar varsa da keşke geçmeseydim demedim hiç. Ama sizin yerinizde olsam geçmezdim, mecburiyet yoksa ne gereği var ki?
  • ios 10 da ise yavaşlatmadan etkilenmemiş

ios 11 e geçerseniz pil 2 kat saha çok gidecek ve yavaşlayacak bence geçmeyin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşmez bilakis hızlanır tavsiye ediyorum

• Gözle görülür, üstüne basa basa söylüyorum gözle görülür bi hızlanma var iOS 11.3’te.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • imza atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: qmerzM

Gözle görülür, üstüne basa basa söylüyorum gözle görülür bi hızlanma var iOS 11.3’te.

Pil performansı nasıl

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Pil performansı olarak bi şey söylemek için çok erken daha. Pil konusunda hiç kimse şuanlık bi şey diyemez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de merak ediyorum.

• Pil durumu nasıl arkadaşlar bugün geçmeyi düşünüyorum. Bu arada konu UP
  • Ben de 10.2.0'dayım geçmek istiyorum ama korkuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Ben de 10.2.0'dayım geçmek istiyorum ama korkuyorum :)
    Geçtim hocam. Akıcılıkta bir sorun yok şarj hızlı gidiyor gibi geldi. Bataryayı tamamen bitirip kalibre edicem. Sonuçları yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

ios 10 da ise yavaşlatmadan etkilenmemiş

ios 11 e geçerseniz pil 2 kat saha çok gidecek ve yavaşlayacak bence geçmeyin .
    Yavaşlama kısmına kesinlikle katılmıyorum. 11 çıkar çıkmaz geçenlerdenim ve telefon 10.3.3dekinden hızlı geçişlere sahip. Fakat saçma hatalar var ve 10 kadar stabil değil. Pil kısmı özellikle 11.3de çok kötü.

Ios 10.3.3 bana 10.3.2den sonra kötü gelmişti ve sinirlenip geçmiştim. Keşke geçmeseydim diyorum şimdi. Varsın az bir şey yavaş tepki versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Geçtim hocam. Akıcılıkta bir sorun yok şarj hızlı gidiyor gibi geldi. Bataryayı tamamen bitirip kalibre edicem. Sonuçları yazarım.

Alıntıları Göster
    Bekliyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Yavaşlama kısmına kesinlikle katılmıyorum. 11 çıkar çıkmaz geçenlerdenim ve telefon 10.3.3dekinden hızlı geçişlere sahip. Fakat saçma hatalar var ve 10 kadar stabil değil. Pil kısmı özellikle 11.3de çok kötü.

Ios 10.3.3 bana 10.3.2den sonra kötü gelmişti ve sinirlenip geçmiştim. Keşke geçmeseydim diyorum şimdi. Varsın az bir şey yavaş tepki versin.

Alıntıları Göster
    ios 10.3.3 den sonra ios 11.3 hızlı gelir çünkü ios 10.3.3 cou frekansı düşürüldü

çama ios 10.2 den geçen için ios 11.3 yavaş gelir çünkü ios 10.2de hem cpu frekansı maksimumda hemde ios 10 daha satbil

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Bekliyorum hocam.

Alıntıları Göster
    İlk izlenimlerim pildede çok bir tuhaflık yok. Akıcılık gayet iyi. Pil hemen hemen aynı. Ben memnun kaldım. Artık güncelleme yapmam telefon değiştirene kadar. Böyle kullanabildiğim kadar kullanırım en az 1-2 sene daha. Pil sağlığım %89 ona rağmen memnun kaldım. İlk başta biraz hızlı gidiyordu pili tamamen bitirip tekrar doldurunca normale döndü. Geçecekseniz tavsiye ederim hocam. Ama iyice araştırın tekrar. Benim lafımla geçip pişman olmanızı istemem. Ben memnun kaldım bunu diyebilirim :)

• Telefonu satmak zorunda kalabilirsin. Geçme

• Sürümü yükseltmeyi geçtim düşürmek için araştırma yapıyorum 9.3.1 e fln yıldım şu sürüm araştırma işinden...

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Sürümü yükseltmeyi geçtim düşürmek için araştırma yapıyorum 9.3.1 e fln yıldım şu sürüm araştırma işinden...
    11.3 kullanıyorum memnunum hocam. Tek sıkıntı diğer İOS sürümlerine göre daha fazla yer kaplıyor ve telefonum 16 GB olduğu için sıkıntı çekiyorum. Ama performansından memnunum. 2 sene daha kullansam yeter bana.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.