Şimdi Ara

İphone 6 hala alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kaç güne iphone 6 almayı düşünüyorum eski telefonum artık bana yetmemeye başladı. İphone 6 hala alınır mı 6s almayı planlıyodum arasında nerdeyse 800 tl fark var. Şu an o kadar fazla harcama yapamam. Üniversiteye hazırlanıcam. İphone 6 alsam kaç yıl daha götürür beni ?

• aynı konudan neredeyse her gün açılıyor, buradan bakabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/iphone-6-hala-alinir-mi--128594956

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın dostum.
  • ip6 nın albenisi hiç olmadı 5s ten farkı sadece ekran boyutu apple bunu büyük bir inovasyon olarak gösterdi tek amacı 4 inch ten kurtulmak adına 5s ten farkı sadece ekran büyüklüğü ön planda olan telefon çııkarmak oldu ön kamera 5s ekran kalitesi 5s malzeme kalitesi 7000 serisi değil 5s touch id 5s ram 5s sadece işlemci ve ana kamera farkları var onlarada makyajlı 5s diyelim :))
  • Hocam 6s de biraz tuzlu geliyor napalım. Çok fazla selfie manyağı değilim 5s in kasasıda elime oturmuyor küçük geliyor. Android kullanmakta istemiyorum açıkcası. Başka bir seçenek yok gibi.
  • FlyingPigeon F kullanıcısına yanıt
    İphone SE bakabilirsiniz. Eski 16 GB'lık versiyonları ucuza satılıyordur büyük ihtimalle.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Elim biraz büyük olduğu için küçük geliyor bana kasası. O yüzden istemiyorum yoksa aklımda o da vardı.
  • FlyingPigeon F kullanıcısına yanıt
    Peki neden Androidli cihaz kullanmak istemiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingPigeon

Hocam 6s de biraz tuzlu geliyor napalım. Çok fazla selfie manyağı değilim 5s in kasasıda elime oturmuyor küçük geliyor. Android kullanmakta istemiyorum açıkcası. Başka bir seçenek yok gibi.

Ama ip6 şuanki fiyatınıda asla ama asla haketmiyor ucuza bulmanıx lazım belki eylülde çıkacak modelden sonra daha da ucuzlar hiçbir özelliği olmayan bir ara modrel için 1900 lü fiyat pahalı eskidiği için yeni ios sürümüyle sapıtmalar olacak telefonda apple yazılımla eski modelleri öldürmeyi sever güncellemem dersen uygulama desteğini keser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırı 1200-1300 değilse almayın hocam. Paranıza yazık.

• Alınır ama 6 fiyatını haketmeyen bir cihaz. 6 5s'nin güncel kasayla piyasaya sunulmuş versiyonudur. 6s ise tam f/p telefondur. 1500'ü aşmayacak bir cihaz için 2000'e yakın para vermek hiç mantıklı bir iş değil.

• alınır mis gibi kullanılır 6s ile arasında 500 tl fark var hiç gerek yok 6s almaya aralarında ram ve kamera dışinda fark yok ben aldım 4 aydır kullanıyorum memnunum tavsiye ederim

• Telefonu alalı 3 yıla yakın bir süre olmuş hala memnunum telefondan.

• alınır alınır ama amacınıza göre değişiklik gösterebilir.

Pil ömrü pek iyi değildi son güncellemelerle konu açtım bununla ilgili yardımcı olacaktır:
    https://forum.donanimhaber.com/iphone-pil-tasarrufu-performans-ayarlari-kesin-genis-konu--143958857

• quote:

Orijinalden alıntı: Profeson

alınır alınır ama amacınıza göre değişiklik gösterebilir.

Pil ömrü pek iyi değildi son güncellemelerle konu açtım bununla ilgili yardımcı olacaktır:
    https://forum.donanimhaber.com/iphone-pil-tasarrufu-performans-ayarlari-kesin-genis-konu--143958857
    Hocam konu 3 senelik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.