Şimdi Ara

Iphone 6 Ekrana Bastırınca Ses Sorunu - Screen Clicking (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
7
Favori
36.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Telefonun altındaki iki vidayı sıkın düzelir. apple store da yapacakları tek işlem budur. Boşuna gününüzü harcamayın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bende de bu sorun vardı ve yenı bısey farkettım tahmınımce bu sorun tum ıphone 6 larda var yaptıgım yontemle bu sorunu cozdum eger ekrandan ses gelıyorsa ekran ustu duz bı zemıne koyup tum koslerden bastırın zemınle paralel oldugu vakıt ses cıkmayacaktır ama cepte bukuldugunden dolayı kasa esnıyor vıdyoda ıphone ses butonlarının oldugu koseyle ona capraz karşılık gelen sag alt koseden bastırarak bukuyorum ve ses kesılıyor esneme ortadan kalkıyor tam tersı koselerden bastırınca tekrar ses cıkmaya baslıyor kendı cektıgım vıdyoyla bu durumu sıze gosterıyım ekran sesını duymanız ıcın bılgısayarınızın sesını acın
    https://www.youtube.com/watch?v=A0KiN7ozW4c&feature=youtu.be

• Cihazım garantiden sıfır gelmişti, şimdi aynı sorun iyice artarak devam ediyor. Bakalım tekrar götüreceğim teknik servise.
  • aynı sorun bendede var ama telefon fransadan alındı. zorluya götürsem değişim veya tamir yaparlarmı ? yada telefonu böyle kullanmaya devam etsem sıkıntı yaşatırmı ilerde
    ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: morexx

aynı sorun bendede var ama telefon fransadan alındı. zorluya götürsem değişim veya tamir yaparlarmı ? yada telefonu böyle kullanmaya devam etsem sıkıntı yaşatırmı ilerde
    ?

Yasamazsın hocam bu sorun hepsin de var az ya da çok

• ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    hocam telefon A1549 yani Türkiyede garantisi yok ve garanti srorgulamada çıkmıyor ne yapıcam bilemiyorum zorluya gitsem para mı isterler yoksa değişim yaparlarmı çünkü üretici sorunu
  • Aynı sorunu yaşıyorum , 5-6 ay önce götürdüm sıfırladılar, şimdi 2 hafta önce tekrar verdim servise ve bekliyorum bakalım ne zaman verecekler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 Ekim'de telefonu İzmir Egemek'e teslim ettim hem screen clicking hem de ahize sorunu sebebiyle. 10 iş günü içinde tamir olacağını söylediler tamam dedim bugün oldu halen telefon yok, aradığımda appledan gönderilmediği söyleniyor, apple'a ise ulaşamıyorum telefonsuzluktan işlerim aksadı falan gönderdiğime de pişman oldum açıkcası bu kadar uzun servis süresi müşteri memnuniyeti açısından baya bi olumsuz etki bıraktı bende
  • alt 2 vida sıktırın servisinde birkısım oynaklık çözülür
  • swap olarak değişen cihazımda yine aynı sorun 15 günde çıktı.
  • Ben de iki gün önce fark ettim ip6 konusuna yazdim, megerse kronik bir sorunmuş. Şu an problem kendiliginden gecti ama kullanima pek zarari yoktu zaten.

• iki defa telefon sıfırlandı, halen aynı problem var. artık değişime göndermiyorum. kronik bir problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Ben de iki gün önce fark ettim ip6 konusuna yazdim, megerse kronik bir sorunmuş. Şu an problem kendiliginden gecti ama kullanima pek zarari yoktu zaten.

bu sorundan dolayı arkadasım hem kendı hemde eşinin telefonunu garantılerının bitmesıne 1 ay kala bir zaman zarfında sıfır ile değiştirdi...

bu sorundan dolayı sıfır cıhaz verıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Ben de iki gün önce fark ettim ip6 konusuna yazdim, megerse kronik bir sorunmuş. Şu an problem kendiliginden gecti ama kullanima pek zarari yoktu zaten.

bu sorundan dolayı arkadasım hem kendı hemde eşinin telefonunu garantılerının bitmesıne 1 ay kala bir zaman zarfında sıfır ile değiştirdi...

bu sorundan dolayı sıfır cıhaz verıyorlar..

teşekkürler hocam
  • 4 ağustosta aldığım telefonun ekran köşelerinden ses geliyor satıcımı yoksa zorlumu dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustee.

4 ağustosta aldığım telefonun ekran köşelerinden ses geliyor satıcımı yoksa zorlumu dersiniz

Türkiye'de IPhone 6s ilk çıktığı hafta aldım, telefonda bu sorun vardı. Aldıktan 2-3 gün sonra randevu bulup Akasya'ya götürdüm, değişim istedim, değişim yapmak yerine içerde 2-3 dakikalık bir işlem yapıp geri getirdiler.

Ama sinir oldum. İlahi adalet ki 2-3 hafta sonra telefonun anakartı arızalandı, KVK değişim yaptı.

Yukarda aynı sorunla Zorlu'ya falan gidip, değişim aldığını söyleyen arkadaşlar da olmuş, sanırım ne çıkarsa bahtına. Ben olsam ilk Zorlu'yu denerdim.
  • Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    telefonla destek aldım, ürünü zorlu veya akasyadan almış olsaydınız değişim yapardık dedi. ben gittigidiyordan apple türkiye garantili satın aldım. konuşması onarım yönünde oldu , satıcıya iade edeceğim, elinde ürün yok. Kararsız kaldım kullanıma engel değil eski 5s tede vardı herhangibir sorun teşkil etmemişti, zorluya gidip değişim olmayacaksa onarım için günün yarısını da yemek istemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.