Şimdi Ara

iphone 6 ekran parlakligi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • parlaklik ayarini en sonuna kadar acmama ragmen sanki ayar yarisindaymis gibi oluyor parlaklik, bazen birden olmasi gereken parlakliga donuyor bazense durduk yere yine yaridaymis gibi dusuyor, bunun sebebi ne olabilir nasil cozulebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bu konuda başlık açacaktım.

Benim telefonum IPhone 6S, aynı sorunu yaşıyorum. Şarja da etkisi var bu sorunun.

• İphone 6s plus 16gb

Aynı durum bende de var

Bazen full oluyor bazen düşük gibime geliyor.

Anlayamadım.

• bugun danistim konuyu apple destege, yeni guncellemeyi yuklememeden kaynaklanan bi sorun oldugunu soylediler guncellemeyi yaptim 5-6 saat oldu, herhangi bi sorun yasamadim su ana kadar

• Bendede aynı sorun vardı.

Toplamda 4 kez garantiye gitti. 2 Kere ekran değişti ama cihazın ekranı değiştikten sonra nedense 1 2 hafta sonra tekrardan başlıyordu. Ayrıca şebeke sorunumda vardı, en son genpa etiler e gönderdim, nihayet şebeke sorunumu orda tespit edebildiler. Cihaz değiştiğinden beri hiç parlaklık sorunu yaşamadım. Sorun ekran ile değilde anakart veya slot kaynaklı olabilir.

Ayrıca bu parlaklık düşme mevzusu ben cihazı aralıksız 15 20 dk kullandıktan sonra oluyordu. Isınmayla bir ilgisi yok bu durumun, çünkü telefon ısınmıyordu.
  • Night_Noise kullanıcısına yanıt
    umarim ayni sekilde ekran sorunu vs degildir de tekrar yasamam sizin gibi, sizin belli bi sure kullaninca oluyomus kullanima bagli degil de arada bi durduk yere oluyodu benimki de umarim tekrarlamaz

• Bu olay bence tamamen sensör sıkıntısı diye düşünüyorum tabi ama bunu servis daha iyi bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehappyone

umarim ayni sekilde ekran sorunu vs degildir de tekrar yasamam sizin gibi, sizin belli bi sure kullaninca oluyomus kullanima bagli degil de arada bi durduk yere oluyodu benimki de umarim tekrarlamaz

Hocam ekran parlaklığı kısıldıktan sonra siz cihazın parlaklığını sonuna kadar kısın ve 15 20 saniye kadar o şekilde kullanın, sonra parlaklıgı sonuna kadar açın yine 10 15 saniye içinde düzelmiş olucak. En azından bende böyleydi, ama sonra yine kısılıyordu.
  • thehappyone kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Bende de sıkıntı olmadı güncellemeden sonra.
  • Beyler aynı sorun bendede vardı ? ve bataryam ömrünü tüketmişti acaba alakası var mıdır onun ile ? batarya değişimi için cihazı servise gönderdim bakalım bekliyorum. değişimden sonra olacak mı merak ediyorum . ben en son güncellemeyi yapmıştım ama aynıydı farketmiyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.