Şimdi Ara

İphone 6 ekran kararıyor sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
17.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu sorunu daha önce yaşan oldu mu ekran kararıyor tuş kilidini kapatıp acınca düzeliyor bu aralar cok sık yapmaya başladı can sıkıyor

• Hocam ben de öyle bi sorun yaşıyorum. Ekran kararıyor ama menü öylece kalıyor simsiyah ekran olmuyor. Tuşa kapat-aç yapınca düzeliyor. İphone 6 larda genel bi sorun herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam dediğin gibi can sıkmaya başladı ama
  • Lindsey S kullanıcısına yanıt
    Bende 6s var bendede oluyor yazılımsal olduğundan şüpheliyim.
  • Baran.471 kullanıcısına yanıt
    kesin yazılımsal o zaman bi sürümü bekleyelim bakalım düzelicek mi
  • Ekran kararması dediğiniz benimki gibi mi bilmiyorum ama ben şöyle dikkat ettim telefonun en üst kısmına herhangi bir şey yaklaştığında benim ekran kapanıyor simsiyah oluyor. sizin sözylediğiniz de böyle birşey mi bilmiyorum. Bu sorunu düzelten varmı. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Telefonumu kullanamaz hale geldim.
  • mıragen kullanıcısına yanıt
    Benim ki öyle değil kendi kendine kararıyor durduk yere

• mıragen kullanıcısına yanıt
    Bende 7-8 ay önce aldım iphone 6 1-2 hafta öncesine kadar hiç bir şey yoktu 1-2 haftadır ekranın sağ üst köşesine elimi yaklaştırınca kapanıyor veya bazen kendiliğinden kapanıyor bazende hiç bişey yokmuş gibi çalışıyor acaba sürümmmü güncellemem gerekli. ? Sürümüm 11.3

• Ali.kaplan A kullanıcısına yanıt
    Aynısını bende yaşıyorum.Çözümünü bulabildiniz mi?

• Bişeyler izlerken ekran kararıyor sinir olmaya başladım. 30 saniye ayarlı ben de ama bu süreyi asla yaptığın zaman bu sefer de ekran boştayken de kapanmıyor. Ne saçma ya bişey izlerken ekranın kararıp kapanması. İnsan azıcık akıl eder, ekran boşta olduğu zaman bunun olması gerekiyor
  • Merhaba bendede ayni sorun var.Sorunu Çözebildinizmi

• Mynes1907 M kullanıcısına yanıt
    Ekran kapanma süresini asla yapın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi akşamlar onu yapmama rağmen devam ediyor.Çok sık olmaya başladı. Pubg oynarken öyle olmuyor ama.İnstgram,facebook, Google,YouTube gibi yerlere tikladigim an kapanıyor gezinemiyorum sizce sorun nedir.Birkaç kişiye sordum İTunes ile format atin düzelir dediler. İyi akşamlar

• Tuş kilidine basıp telefonu tekrar açıyorum

• Merhaba Arkadaşlar, düşük güç Modu diye bir ayarı var Iphone 6 da. Bu aktif iken Ekran kararma sürenizi sistem 30 saniyede sabit turuyor. Arama yerinden DÜŞÜK GÜÇ MODU yazarak kapatırsanız. Tekrar Otomatik Kilit Sürenize geldiğinizde kilit sürenizi değiştirebilirsiniz. İyi Günler

• Merhaba Arkadaşlar, düşük güç Modu diye bir ayarı var Iphone 6 da. Bu aktif iken Ekran kararma sürenizi sistem 30 saniyede sabit turuyor. Arama yerinden DÜŞÜK GÜÇ MODU yazarak kapatırsanız. Tekrar Otomatik Kilit Sürenize geldiğinizde kilit sürenizi değiştirebilirsiniz. İyi Günler

• Up hala çözemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • +

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.