Şimdi Ara

Iphone 6 amele yanığı sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma Saçma cevap atmayın öyle bir niyetiniz varsa kaybolun gidin konu dışına. Burada bir sorunla karşılaşmış size çözüm önerileri soruyor şu yaptığınıza bakın konu dışının liselileri gibi.
  • Bu forumun temel amacı doğru bilgi paylaşmak ve yardımlaşmak ama her geçen gün seviye düşüyor.inşallah hepimiz kendimize çeki düzen veririz.Bence mesele boyanın üzerine yapılan koruyucu katmanda saçma sapan kimyasallar kullanıpta daha fazla zarar vermeyin. Garantiye yollayın sonuçta bilinçli bir hatanız yok cihazı korumak için kılıf kullanılmış. Daha önce böyle bir sorun okumuştum değişim oldu diye Hatırlıyorum.İyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Hırka güzelmiş nerden aldın?

Pull & bear geçen sezonun ürünü hocam ama önermem yumak yumak mı topak topak mı nasıl denir öyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler arkadaşlar haklı ciddi cevaplar yazın. Gördüğüm kadarıyla birçok arkadaşta bu sorundan var ve normal karşılanıyor. Benim arkadaşımın telefonu bu o da pek önemsemedi kapsız kullanılamayan bir telefon sonuçta. Sağ alt kısmın göçme sorunu da var o yüzden garantiye göndermesini ısrar ettim ama başka bi arkadaşta da 6 var onda da aynı sorun olduğunu görünce normal geldi yine :) nedir bu Apple'cıların her sorunu kabbullenmesi bence bu renkli değişikliği sorunu teknoloji siteleri tarafından haber yapılmalı

• Bende de m7 var 2 senedir (yaklaşık) aynı kapla kullanıyorum kameranın etrafında olması gerekirdi ama yok öyle bir sorunum. Aluminyum iki cihazda

• quote:

Orijinalden alıntı: AteistTanrı

O BAŞLIĞI DEĞİŞTİR EMEKÇİLERİ KAPİTALİST OYUNCAKLARIN ÜZERİNDEN AŞAĞILAMA SAYGILI OL ADAM OL

• Turist gibi takılıyo telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez gördüm ve gerçekten komik duruyor.
  • Önce güneş yanığı olup olmadığından emin olmanız gerekiyor. Bunu anlamanın en kolay yolu parmak ucuna sıkılmış çok az traş köpüğü ile sürtmeden, hafifçe dokunarak silmek. Bazen bu tür izler havanın nemi ile birleşen toz tabakası olabiliyor. Sakın kolonya, deterjan gibi çözücü, aşındırıcı maddeler kullanmayın...
  • Gerçekten çok garip bir hal almış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Slim Shady

Evet beyler arkadaşlar haklı ciddi cevaplar yazın. Gördüğüm kadarıyla birçok arkadaşta bu sorundan var ve normal karşılanıyor. Benim arkadaşımın telefonu bu o da pek önemsemedi kapsız kullanılamayan bir telefon sonuçta. Sağ alt kısmın göçme sorunu da var o yüzden garantiye göndermesini ısrar ettim ama başka bi arkadaşta da 6 var onda da aynı sorun olduğunu görünce normal geldi yine :) nedir bu Apple'cıların her sorunu kabbullenmesi bence bu renkli değişikliği sorunu teknoloji siteleri tarafından haber yapılmalı

Dostum senin amacın problemi çözmek mi Apple'a laf atmak mı anlamadım ben?

• sorun şu ki kılıfın kapattığı yerler bronzlaşmış diğerleri açık renk
  • TELEFON HAYATA KÜSMÜŞ
  • Kolonya dene ya da kolonya ile tineri karıştır ama ilk önce başka bir metal üzerinde dene komple renk karışıklığı ya da kalkması olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Acoskunoglu

Kılıfı çıkarıp bide öyle koyun güneş altına komple bronzlaşsın

Walla bide dinyada tek falan diye satarmıs 5000 tl ye daha koyu iphone :)

• Gus Fring kullanıcısına yanıt
    Kameramkısmıda amele olmus hocam

• Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Evet farkettim Apple logosu göstermeyen kılıf taksak bile sorun oluşacak demek oluyor bu

• elma taze kalmış
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    iPhone 5 renginde 6 ama cidden tuğçe özbudak gibi iphone olmuş :Ddd

• Bu bölümün en efsane başlığı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.