Şimdi Ara

İPHONE 6 ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA HERKEZE ÖNCELİKLE...YENİ 2.EL İPHONE 6 ALDIM İPHONE 6 TELEFON AÇILMIŞMI NERDEN BELLİ EDER BİDE TELEFON YÜZDESİ BAZEN DEĞİŞİYOR NEYDEN OLABİLİR...YARDIM ETSENİZ ÇOK İYİ OLUR....

• Öncelikle hayırlı olsun. iPhone 6 bazı serilerinde belli bir yüzdeden sonra cihazın kapanması, telefon yüzdesi gösteriminde problemler mevcuttur. Bu kronik bir sorundur ve çözümü yoktur.

Edit: Geyik yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı çekiç -- 21 Şubat 2017; 0:0:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, "herkez" değil "herkes" yazılır. Önce buna değinmek istiyorum. Ürünü satın aldıktan sonra, içinin açılmışlığının hiçbir önemi yok. İçi açılmış olsa bile satıcıya geri döndüğünde muhatap olacağını hiç sanmıyorum. Yüzdeden kasıt, pil yüzdesi ise pilinde sorun olabilir.
  • Garantisi devam ediyor mu ? Garanti bittiyse içi açılmadıysa bile açabilirsin, pek önemi kalmıyor . Devam ediyorsa garantisi bir telefoncuya götürüp baktırabilirsin. En kötü ihtimal garantiye gönder telefonu, onlar bakıp içi açılmışsa zaten telefona bakmadan geri gönderirler .

Ayarlardan yazılım güncellemeye bakıp telefon güncel değilse güncelle. Sonrasında app store den programların güncel değilse güncelle . Pil yüzdesini hala aynı şekilde devam ederse şarj sıfırlamayı dene..

• Maşallah

• Allah bağışlasın kardeş

•  İPHONE 6 ALDIM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun bu cihaza para verilmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.