Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6.037
Cevap
246
Favori
473.885
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> *** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Martingale

benim ki bugun geldi. kargo bilgisini gec giriyorlar .. isterseniz hizlial cagrı merkezini arayın yarın hemen yardımcı oluyorlar

teşekkür ederim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: istinyeOutletPark

fiyat 3000 tl olunca en geç ttürkiyeye gelecekmiş plus modeller 4500 tl falan yazıyor şaka gibi o paraya araba satılıyor kafayı yemiş bu apple yönetimi..kimse dolar çıktı ondan oldu demesin..alakası yok dolar la

Tabi canim dolar 2 katina cikmis alakasi yok dolarla. Hesap kitapdami bilmiyorsunuz ? Sadece dolardan kahnakli degil vergilerde sagolsun vuruyor belimize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: tkblack

quote:

Orijinalden alıntı: istinyeOutletPark

fiyat 3000 tl olunca en geç ttürkiyeye gelecekmiş plus modeller 4500 tl falan yazıyor şaka gibi o paraya araba satılıyor kafayı yemiş bu apple yönetimi..kimse dolar çıktı ondan oldu demesin..alakası yok dolar la

Tabi canim dolar 2 katina cikmis alakasi yok dolarla. Hesap kitapdami bilmiyorsunuz ? Sadece dolardan kahnakli degil vergilerde sagolsun vuruyor belimize.

Vergi+dolar+Apple çakallığı. 700 euroya yurt dışında satılan note 5 2600tl Apple’ın da yaptığı çakallığı es geçmemek gerek.

|
    |
    Martingale

Dolar Yükseldi ama bu tek basına fiyatı arttırmıyor mesela dolar 1.50 olsaydı apple bu modeli Türkiye'de 2200 dolara satardı.
    Dolar değerlendi o nedenle yeniden değerleme Yapılıyor.
    Dolar sadece bizde artmadı son bir senede Malezya'da %50 Brezilya'da %35 Rusya oranını bilmiyorum vs değer kayıpları yasandı dolar güçlü para oldu . O nedenle fiyat politikalarını buna göre ayarladılar maliyetler Değişti vsvsvs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    şaka olmalı bu fiyatlar
    |
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj
    25 eylülde gittigidiyor HIZLIAL dükkanından İPhone 6 siparişi verdim.hala göndermemişlerdi.bugün HIZLIAL ı telefonla aradım."mesaj göndermiştik,ürün temin edilemiyor.hiç bir yerde 16 gb. İPhone 6 yok" diyorlar. Bana gelen mesajları yok.sinirlendim,siparişimi iptal edin dedim.madem elinizde yok veya temin edemeyeceksiniz niye satışa çıkarıyorsunuz.şu an içimden geçenleri yazsam başım belaya girer.benim için HIZLIAL bitmiştir artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    arkadaşlar garanti bonus kartı olanlar için garantli link aracılığı ile kredi kartını linkleyin 125 lira bonus ile turkcell.com.tr'den peşin fiyatına satın alabilirsiniz telefon şuan sitede 2449 lira 2325 liraya geliyor gördüğüm en cazip tekliflerden birisi
  • Yarbay
    2063 Mesaj
    [24 Şubat 2020 22:50:20 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    1 ay önce elin amerikalısı 649 usd ye iphone 6 alırken şimdi aynı paraya iphone 6S alabilecek biliyorsunuz değilmi ?

Peki Türkiyede 1 ay öncesine kadar 2699 TL ye satttığı İPHONE 6 Yı
    Çıkış fiyatı değişmemesine rağmen Türkiyede IPHONE 6S i 3.099 TL Ye satması Apple Çakallığından başka nedir acaba ??

Afedersiniz ama , Biz eşek olursak semer vuranımız çok olur vesselam...

hala 4S kullanıyorum 6s in fiyatı 3099 tl yi görünce Sony xperia z3+ almaya karar verdim Apple Türk milletini keriz yerine koymuş bizde cevabımızı sony alarak veririrz.Apple ın kasasındaki para bizim Merkez Bankasının rezervinden çok sonuçta ama biz değilmiyiz ona katkı yapan.Yazık Apple sana.Lan ben 2800 TL ye Doğan sattım mk.
    quote:

Orijinalden alıntı: sourvodka

arkadaşlar garanti bonus kartı olanlar için garantli link aracılığı ile kredi kartını linkleyin 125 lira bonus ile turkcell.com.tr'den peşin fiyatına satın alabilirsiniz telefon şuan sitede 2449 lira 2325 liraya geliyor gördüğüm en cazip tekliflerden birisi

Nasıl oluyor bu ne yapmamız gerekiyor?

|
    |

Orijinalden alıntı: zirkam

25 eylülde gittigidiyor HIZLIAL dükkanından İPhone 6 siparişi verdim.hala göndermemişlerdi.bugün HIZLIAL ı telefonla aradım."mesaj göndermiştik,ürün temin edilemiyor.hiç bir yerde 16 gb. İPhone 6 yok" diyorlar. Bana gelen mesajları yok.sinirlendim,siparişimi iptal edin dedim.madem elinizde yok veya temin edemeyeceksiniz niye satışa çıkarıyorsunuz.şu an içimden geçenleri yazsam başım belaya girer.benim için HIZLIAL bitmiştir artık.

Hep yaptıkları şey bu. Sitenin adını Hizlialma.com olarak değiştirmesi için talep oluşturdum , halen dönüş yok

Orijinalden alıntı: rfve

1 ay önce elin amerikalısı 649 usd ye iphone 6 alırken şimdi aynı paraya iphone 6S alabilecek biliyorsunuz değilmi ?

Peki Türkiyede 1 ay öncesine kadar 2699 TL ye satttığı İPHONE 6 Yı
    Çıkış fiyatı değişmemesine rağmen Türkiyede IPHONE 6S i 3.099 TL Ye satması Apple Çakallığından başka nedir acaba ??

Afedersiniz ama , Biz eşek olursak semer vuranımız çok olur vesselam...

Kesinlikle haklisin ustam ama inan 10.000 tl yapsin apple millet sıraya girer önemli olan gösteriş yav yazik günah sony z3 lg g4 miezu mx5 ve meizu mx5 pro gibi canavarlar varken

|
    |

Orijinalden alıntı: trace-

quote:

Orijinalden alıntı: zirkam

Hep yaptıkları şey bu. Sitenin adını Hizlialma.com olarak değiştirmesi için talep oluşturdum , halen dönüş yok

doğru söylüyorsunuz da,ben hızlıdan vazgeçtim yavaş teslime de razıydım.adamlar telefonda bana "hiçbir yerde 16 gb IPhone 6 yok" dediler.duyda inan.
    bir şey değil gg un %7 indirimini,kredi kartımın 50 tl world puanını kaçırdım.

• Binbaşı
    1110 Mesaj
    arkadaşlar şuan en uygun iphone6 plus nerde satılıyor, çek cart curt dahil.
    |
    |
    ** DH: YETISEN
  • Yarbay
    6258 Mesaj
    Bende bu aralar iPhone 6 plus almayı düşünüyorum. Ne yapsak 6s'in çıkmasını mı beklesek. Fiyatlar çok değişir mi acaba?

|
    |

|
    |
    6 plus ım var n11 den alalı 1 yıl olmadı daha 2200 e mal oldu.apple store(genpa) garantili.almak isteyen arkadaşlar acele etmeyin kampanya takip edin.kombo yapın öyle alın . Bu paralar gerçekten bir telefona çok fazla.parayı sokakta bulsam yine vermem diyelecek rakamlar.iphone 5 ilk çıktığında 1150 tl ye amerikadan almıştık şimdiki hale bak.bu gidişle 2 yıl geriden takip ederiz çokta fark yok artık bence.iphone 7 ye kadar bundan devam edeceğim

|
    |

onlarda fiyat hiç değişmez bizde iphone 6 2 kere zam gordu. değişen bir olay yok yani

|
    |
    rfve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Iphone fırsatları başlığına aldanıp girdim ama Iphone almamak için nedenler başlığıymış.

Intel i7 6700 Skylake 3.4 Ghz//MSI B150M Bazooka D4 2133 Mhz//MSI RX 480 GAMING X 8G//Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) 2400 Mhz DDR4 // Western Digital Blue 3.5 1TB 64MB 7200Rpm//DARK N10 USB 3.0//Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze//AOC 21.5" G2260VWQ6 1 ms 75Hz FreeSync Gaming Monitör //Samsung 750 EVO 250GB//Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard//Logitech G502 Spectrum RGB Gaming Mouse

Origin ID : mrhusnu
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.