Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.033
Cevap
212
Favori
483.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi kupon geçerli resim at görelim bakalım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: needacar

iPhone 7 32gb nin 11 Kasım da 2650 TL den daha düşük bir fiyata alınamayacağını düşünüyorum 🤔. Dip fiyat ve de sınırlı stok olur, acele eden alır.

O paranın altında geçen sene satıldı bu sene satılır ise o rakama kimse almaz

11/11/2016 Dolar kuru 3,28. Şimdi 3,86. %17-18 kur değerlenmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leootim kullanıcısına yanıt
    Heyecan yapma hocam TÜM KUPONLARIN geçerli
  • 2380 e alınır mı acaba iphone 6s n11 den 2200/220 kuponu var da
  • sabah ki fiyatlar aynı 1500/100 var hiç sıcak gelmedi
  • dr.tyler kullanıcısına yanıt
    Aynı kupon bende de vardı aldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.tyler

2380 e alınır mı acaba iphone 6s n11 den 2200/220 kuponu var da

Bence yarın gün içinde 6S 2300'lü fiyatlardan satılmalı, 250 de kupon olsa 2000'e falan gelecek ki bir anlamı olsun.

Yoksa 2700'e iphone 7 almak daha mantıklı.
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara düşmesi bu döviz kurunda çok zor. Üstüne para ekleye ekleye iPhone X almak daha mantıklı demeye kadar kaptırıyor kendini insan. Evet maalesef pahalı ama paramızın değeri ortada. Ben mecburen söz verdiğim için kardeşime aldım. Yoksa en güzeli bin lira civarında Huawei almak. Mantık işini üst modellere göre değil de aynı işi yapabilen daha ucuz modellere göre yapmak gerek bence. Yarın duruma göre gerçekten daha ucuza satılırsa iptal edip yeniden almak lâzım ama hiç ihtimal vermiyorum. Brüt 2500e satıldı yetişemedim o derece açlık var. Gittim hem rengi de istediği gibi olsun diyerek net 2337 liradan sipariş geçtim sabaha bu fiyata da bulamam diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

O fiyatlara düşmesi bu döviz kurunda çok zor. Üstüne para ekleye ekleye iPhone X almak daha mantıklı demeye kadar kaptırıyor kendini insan. Evet maalesef pahalı ama paramızın değeri ortada. Ben mecburen söz verdiğim için kardeşime aldım. Yoksa en güzeli bin lira civarında Huawei almak. Mantık işini üst modellere göre değil de aynı işi yapabilen daha ucuz modellere göre yapmak gerek bence. Yarın duruma göre gerçekten daha ucuza satılırsa iptal edip yeniden almak lâzım ama hiç ihtimal vermiyorum. Brüt 2500e satıldı yetişemedim o derece açlık var. Gittim hem rengi de istediği gibi olsun diyerek net 2337 liradan sipariş geçtim sabaha bu fiyata da bulamam diye.

iphone X ile aralarında 3500 TL fark var, buraya kadar gitmek zor haliyle. :)
    iphone 7 ile 400 TL, bu da çok değil.

Zaten 6S halihazırda 2499 TL'ye satılıyordu, işte kuponla 2250 TL, hadi gold olmayan 2300 diyelim.

Üstüne 3-4 model telefon çıkmış 2 seneden beri, bir de madem senede tek özel gün, en azından bu günde 2300'den vermeleri kazım ki bir şey ifade etsin.

Şahsen benim 6S için psikolojik sınırım kuponla birlikte 2100 TL, bunun üzerine çıkarsa almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 11 Kasım 2017; 3:52:54 >

• Merhaba forum dostları 6s 16gb gold swap buldum 2050 lira diyor 8-10 ay daha garantisi var diyor sıfır gelince hiç kullanmamış arkadaş fiyat nasıl sizce alınır mı

• 16gb almayin kesinlikle ... resim video haric zaten 12gb yer kapliyor programlar vs...

uygun bile olsa 16gb alinmaz... kesinlikle en dusuk 32 gb almalisiniz

• catik kullanıcısına yanıt
    Proğramlardan sonra pek bi alan kalmıyor ozaman teşekkürler 32 ve üzeri bakmak lazım demekki tekrar teşekkür ederim

• sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    ben 6 plus 16 kullndim sonra deli gibi 6s plus da 16gb aldim

2 yildir bunun pismanligini yasiyoum 😃

• Eyvallah üstad aramaları bu yöne kaydırdım en az 32 olacak

• Iphone 6 32 gb gittigidiyorda teknosa ile 100 chip para ile 1750 ye geliyor fiyat nasıl?

• 2 senelik 6S'i bir türlü 2000 TL'ye denk getiremedik ya ona yanıyorum.
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    Bu dolar kuruyla hayal

• Arkadaşlar arabistan'dan 6s 32 aldırtmak bu saatte mantıklı mı, yani yanlış yorumlamadıysam 6s fiyatı Türkiye ile aynı paraya denk geliyor gibi geldi, 8 64 gb 2789 sar diyor aşağıdaki sitede mantılı olan nedir kararsızım.

https://en-sa.wadi.com/mobiles_and_accessories-mobile_phones-smartphones/apple/?top=AP771EL09AVY,AP771EL33AOC,AP771EL07AWA,AP771EL20AOP,AP771EL31AOE,AP771EL30AOF&ref=navigation

• altıda düşüş başlamış 6s de yakındır
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.