Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.033
Cevap
212
Favori
483.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seferihsn

Apple ın kendi sitesinde 3299 ?

Oralar pahali oluyor diye hic bakmiyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Aslında apple ın sitesinden 400 lira civarı daha ucuz olması lazım piyasanın. 6s ve 7 modellerinde öyle . ama plus modelleri tedarik yüzünden mi bilmiyorum piyasada bulunmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatten sonra 6 ve 6s alınmaz 2yıl sonra güncellemyi kesecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Bu saatten sonra 6 ve 6s alınmaz 2yıl sonra güncellemyi kesecekler

Guncelleme isteyen kaldi mi hala? Ios 6 dan bu yana her yeni surum durumu daha da kotulestirdi.

• 2499 tlye 6s alinmali mi? daha ucuzlar mi sizce?

• Hocam çok acelen yoksa n11 in 11 kasım kampanyasını bekle artık. Kuponları takip edip 200-300 tl daha indirimle alabilirsin.

• Sorunsuz galaxy Note 5 cihazımı İphone 6s plus ile takas etmek istiyorum, ilgilenen arkadaşlar özel mesaj gönderebilir mi?

• 6s ya da 6s plus almak mantıklı mı onu düşünüyorum hâlâ.
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    bence mantıklı, teknolojiyi çabuk tükettirmek, cebimizdeki parayı almak firmaların yapmak istediği tek şey. Ben 6s kullanıyorum çok memnunum hiç bir eksiklik hissetmedim. Eşimde 5S var ama o benim gibi oyun falan oynamaz, face twitter instagram ve benzeri temel şeyler yüklü ve o da memnun halinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

bence mantıklı, teknolojiyi çabuk tükettirmek, cebimizdeki parayı almak firmaların yapmak istediği tek şey. Ben 6s kullanıyorum çok memnunum hiç bir eksiklik hissetmedim. Eşimde 5S var ama o benim gibi oyun falan oynamaz, face twitter instagram ve benzeri temel şeyler yüklü ve o da memnun halinden.

6 Plus vardı, 2 yıl kullandım. Yoğun kullanan birisiyim, 1 GB ramden dolayı sattım geçen. Gerçekten uygulamaları filan yavaş açıyor ufak takılma sorunları yaşıyordum. Hem ram hem de 16 gb hafızasından dolayı sattım.
    Bu arada ikinci el piyasası da gerçekten iyi Iphone'un. Bu yüzden de alınabilir ama bir android deneyimi yaşasam mı bilemedim. S7 Edge almaya da sıcak bakıyorum. Iphone 7 ve 7 plus çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskocya -- 16 Ekim 2017; 14:46:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon SNOW 37

Bu saatten sonra 6 ve 6s alınmaz 2yıl sonra güncellemyi kesecekler

2 sene daha güncelleme alıcak 2 sene önce çıkmış bir telefon yani toplamda 4yıl ve bundan şikayetmi ediyorsunuz :) 4sene güncel sürüm kullanabiliceğiniz kaç tane telefon markası var merak ettim.
  • N11 den 6s 32 gb almayı düşünüyorum. 11 kasım'ı beklemeye değer mi gerçekten?
  • Hocam kupon biriktirirsen n11 indirimi+kupon+banka puani bence değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciom92 -- 18 Ekim 2017; 0:25:29 >
  •  *** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsiburada'da geçerli 1700 tl lik çeki 1650 tl ye satıyorum hb den telefon alacak arkadaşlar ekstra 50 lira indirimle alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

hepsiburada'da geçerli 1700 tl lik çeki 1650 tl ye satıyorum hb den telefon alacak arkadaşlar ekstra 50 lira indirimle alabilirsiniz

Daha once boyle bir alisverisim olmustu, sonrasinda aldigim cihazi iade etmek durumunda kaldim. Cek ile odeme oldugu icin cek iadesi yapti hb. Zor zamanimda cepten param ciktigiyla kaldim acikcasi. Alacaklar bu durumu da dusunup ona gore alsinlar

• quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Vatan'da gece kampanyası 6S 32 GB 2479 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-6s-32-gb-akilli-telefon-uzay-grisi.html

Hala çok pahalı.
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.