Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.033
Cevap
212
Favori
483.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosadan çekle alıp satacak arkadaş vardı ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedenet

arkdaşlar bu %6 lık indirim sadece bazı modellerde mi var hepsinde yok galiba mesala 6s rose gold da çıkmıyor

öyle gözüküyor maalesef.
  • Iphone 8 ve X resmen satışa çıktıktan sonra fiyatın 300 TL kadar düşeceğini umuyorum.
  • İzmir tarhan gsm i bilen var mi?

Apple garantili olmasina ragmen fiyatlar normalden 1000 lira kadar daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Eylül 2017; 17:15:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

İzmir tarhan gsm i bilen var mi?

+1 bende hep düşündüm ama cesaret edip alamadım, bilen biri aydınlatırsa iyi olacak
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Değişim cihazları diye duymuş idim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuc0bir

2500 tl ye 7 32 gb gold aldım kosovadan. 3 ay oluyor. en uygunu oydu. arnavutluk rusya ukrayna abd almanya dan aktif görüştüğüm arkadaşlarım var.

ukraynada fiyatlar nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackosman

Değişim cihazları diye duymuş idim.

Jelatinli kutu ama hocam?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Tabi tabi öyle . Apple arızalı ürünleri alıp tamir ettikten sonra tekrar onu piyasaya sürüyor . Bu sadece Apple için geçerli değil birçok teknoloji devi bu tarz bir strateji izleyebiliyor .
  • Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt
    6s 32 gb 2150 / 6s 64 1885 kampanyalı / 7 32 2420 / 7+ 32 3100 / 7+ 128 3500 tl
  • quote:

Tavsiye etmiyorum bu firmayı.
    Geçen yıl tarhan'dan kayıtsız iphone 6s aldım. Hem telefonda sorun çıktı hem de kaydında. Geçici kayıtlıymış aldığım telefon. Alırken bir haftaya boşa çıkar denildi, 3-4 ay süreceğini öğrendim araştırmalarım sonucunda. Yani kayıt yaptıramıyordum. Sonunda başka bir kayıtsız cihazla değiştirdiler de kurtuldum. Bir haftam boşa gitti ama.

Ucuza sattıkları sıfır telefonları ise kontratlı alıp bozduranlardan temin ediyorlar. Vatandaş gidiyor, mezar vadeyle telefon alıyor (telefon bayilerinden ya da evkur gibi firmalardan). Sonra götürüp bu arkadaşlara satıyor yarı fiyatına.

Böyle telefonları burada ve diğer forumlarda da bulabilirsiniz. İlla dükkandan almaya gerek yok. Hatta fatura sahibi ile muhatap olursunuz, daha garanti olur.

• VTS* kullanıcısına yanıt
    Bilgiler icin tesekkur ederim hocam.

Nerden buluruz boyle saticilari? Sahibinden de pek denk gelmiyorum maalesef.

• arkadaslar merhaba ıphone 6 plus ıle huwaı p10 arasında kaldım p10nun butun ozellıklerı nerdeyse ustun fakat halen aklım ıphone da sızce neden ıphonu tercıh etmelıyım yada p10 daha mı ıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuc0bir

6s 32 gb 2150 / 6s 64 1885 kampanyalı / 7 32 2420 / 7+ 32 3100 / 7+ 128 3500 tl

Sağolasın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6 alıcam ama 2bin lira gibi fiytlar. daha uygunu var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goqmen

iphone 6 alıcam ama 2bin lira gibi fiytlar. daha uygunu var mı bildiğiniz?

Sene sonunu bekleyin derim, Iphone 8 ve X iyice piyasaya girsin, Iphone 6 1800'lü fiyatları rahat görecektir,
    ha bana sorsan iphone 6'ya artık 1500 TL'den fazla verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VTS*

quote:

Tavsiye etmiyorum bu firmayı.
    Geçen yıl tarhan'dan kayıtsız iphone 6s aldım. Hem telefonda sorun çıktı hem de kaydında. Geçici kayıtlıymış aldığım telefon. Alırken bir haftaya boşa çıkar denildi, 3-4 ay süreceğini öğrendim araştırmalarım sonucunda. Yani kayıt yaptıramıyordum. Sonunda başka bir kayıtsız cihazla değiştirdiler de kurtuldum. Bir haftam boşa gitti ama.

Ucuza sattıkları sıfır telefonları ise kontratlı alıp bozduranlardan temin ediyorlar. Vatandaş gidiyor, mezar vadeyle telefon alıyor (telefon bayilerinden ya da evkur gibi firmalardan). Sonra götürüp bu arkadaşlara satıyor yarı fiyatına.

Böyle telefonları burada ve diğer forumlarda da bulabilirsiniz. İlla dükkandan almaya gerek yok. Hatta fatura sahibi ile muhatap olursunuz, daha garanti olur.

Dediğiniz şekilde satan kişileri forumdan bulabilir

miyiz ?

Bu şekilde satan kişilerden alırsak, garanti, kullan vs. Sıkıntı çıkar mı ?

Aldığımız kişi, kayıp ihbarı etmesi fln ?

Telefon o kişinin adına olacak sonuçta ?

• peki belki sorulmus tur xtelekomdan 36 ay taksıtle aldıgı telefonu bana sattı adam telekom fırması telefonun borcunu ödemediğinde btkdan bloke edermı hep kafama takılmıstır
  • https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-6s-32-gb-apple-turkiye-garantili-P137898579

çek + kart ile

iPhone 6S TR garantili 2420 TL'ye geliyor.
  • Kardeşim için iphone 6 bakıyorum ama şu an en uygun 1949 tl. Daha da aşağıya düşer mi ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.