Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.033
Cevap
212
Favori
483.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2500 du 1 gun once medıa marktta alan aldı ordan hocam .
  • 2500 e tekrar denk gelir mi malum TRT vergisi arttı
  • vergiden sonra 2500 satıldı zaten gene fırsat olur bekleyelim .
  • takip edelim.............

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes kendine fırsat kolluyor. bi paylaşmıyorsunuz :)
  • Trt vergisi endişelendirdi :) dün Vatan Bulvar216 AVM den 2.699TL ye 6s gümüş 32gb aldım
  • gözünüz aydın trt zammı yansımış 6s lere 100 tl zamcık gelmiş :-D 4 yıldır samsung s3 kullanıyorum telefonun iyice yavaşlaması delirtti herkes iphone stabil çok hızlı deyince geri tuşu yok diye almak istemediğim ıphone yi almaya karar verdim hop zam geldi. amerikadan getirtme imkanım var acaba ordan mı aldırsam
  • Bende 6s plus alacağım ama kararsızım 7s çıkınca fiyatı düşer mi acaba? Ya da 7 Plus mı alsam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar telefon almak için acele etmeyin fiyatların artma nedeni apple ın elinde cihaz kalmadı piyasaya dağıtım yapmıyor gümrükteki sorunlar nediyle cihazları türkiye ye sokamadılar gümrükte bekliyor appple 25-27 ağustos arası piyasaya cihaz dağıtacağını söyledi acele etmeyin fiyatlar tüm iphone lar için şuan yüksek durumda
  • hal böyleyse , çok güzel bir haber.
  • İş yerinde bi arkadaş nakit sıkışıklığı nedeni ile Arçelik mağazasından 6s 32 gb alıp bunu nakit olarak 2.300 tl ye satmak istiyor. Kapali kutu, istediğimiz rengi alacak. Fiyat nasıl sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    O fiyata başka yerden alamazsın. Yani gayet güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarihlerde fiyatlar düşecek mi dersiniz? 2aydır telefonsuzum, eğer düşecek gbiyse bi 15gün daha beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

selam arkadaşlar telefon almak için acele etmeyin fiyatların artma nedeni apple ın elinde cihaz kalmadı piyasaya dağıtım yapmıyor gümrükteki sorunlar nediyle cihazları türkiye ye sokamadılar gümrükte bekliyor appple 25-27 ağustos arası piyasaya cihaz dağıtacağını söyledi acele etmeyin fiyatlar tüm iphone lar için şuan yüksek durumda

Hocam sizce 5-10 Eylül arası iPhone 6S 32 GB fiyatı ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

quote:

selam arkadaşlar telefon almak için acele etmeyin fiyatların artma nedeni apple ın elinde cihaz kalmadı piyasaya dağıtım yapmıyor gümrükteki sorunlar nediyle cihazları türkiye ye sokamadılar gümrükte bekliyor appple 25-27 ağustos arası piyasaya cihaz dağıtacağını söyledi acele etmeyin fiyatlar tüm iphone lar için şuan yüksek durumda

Konu da şu yarım sayfalık mesajları okumam yetti kimse piyasayı bilmiyor, telefoncular milleti dolandırarak bu sayede ellerinde en son model iphonelar ile kaliteli arabalara biniyorlarmış demek ki.

Şöyle anlatayım Apple'da ki fiyat politikasını bilmeyenler için;
    Eylül ün 5 ile 15 i arasında bir tarihte yeni iphone duyurulur bu sene 7s ve 8 duyurulması bekleniyor yani bu önceki modellerin -her sene olduğu gibi- fiyatlarının düşmesi anlamına geliyor ve istisnasız bir şekilde bu durum yıllardır oluyor.
    Yani sen aslında 5'i de $700'a aldın 6s'i de o fiyata aldın.
    O yüzden şu sıralar çok büyük indirim olmadıkça (Mesela 6s 2200 olmadıkça) almak mantıklı değil, çünkü zaten yeni modeller duyurulunca ve çıkınca fiyatları düşecek eskilerin.

Uzun lafın kısası Apple CEO'su Tim Cook bile 5-10 Eylül arasındaki iPhone fiyatlarını bilemez ülkeye göre değişen fiyatlandırmalar vardır çünkü.

İyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

quote:

Konu da şu yarım sayfalık mesajları okumam yetti kimse piyasayı bilmiyor, telefoncular milleti dolandırarak bu sayede ellerinde en son model iphonelar ile kaliteli arabalara biniyorlarmış demek ki.

Şöyle anlatayım Apple'da ki fiyat politikasını bilmeyenler için;
    Eylül ün 5 ile 15 i arasında bir tarihte yeni iphone duyurulur bu sene 7s ve 8 duyurulması bekleniyor yani bu önceki modellerin -her sene olduğu gibi- fiyatlarının düşmesi anlamına geliyor ve istisnasız bir şekilde bu durum yıllardır oluyor.
    Yani sen aslında 5'i de $700'a aldın 6s'i de o fiyata aldın.
    O yüzden şu sıralar çok büyük indirim olmadıkça (Mesela 6s 2200 olmadıkça) almak mantıklı değil, çünkü zaten yeni modeller duyurulunca ve çıkınca fiyatları düşecek eskilerin.

Uzun lafın kısası Apple CEO'su Tim Cook bile 5-10 Eylül arasındaki iPhone fiyatlarını bilemez ülkeye göre değişen fiyatlandırmalar vardır çünkü.

İyi akşamlar.

Anladim hocam. Tesekkur ederim.

Iyi aksamlar.

• Takip edelim.

Güle güle samsung & android, tekrar merhaba ios apple...

Bu saatten sonra stabil cihaz lazım bana...

• 2 senelik cihaz çok pahalı satılıyor.

2000TL altına düşmesi lazımdı günümüzde.

S7 Edge alacağım mesela İphone düşünmüyorsam, bu Türkiye Apple'ın aç gözlülüğündendir.

7'nin 2700TL'lere satılması gerekirken oluşan piyasa rezalet halde.

Burada 6s'i nasıl ucuza alırız yerine Apple almayalım 3 ay ve fiyatlar düşsün deseydiniz ortam bambaşka olurdu.
  • Gürcistan da ne kadar fiyatlar bir tanıdık var da 7,6s,6splus

• Ben de eylülü beklemeye karar verdim.

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.