Şimdi Ara

iPhone 6 / 6s Kararsızlığı Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yurt dışından iphone siparişi vereceğim fakat 6 ve 6s arasında kararsız kaldım.

iPhone 6 64GB ile iPhone 6s 16GB fiyatları aynı hangisini seçmem daha mantıklı olur?

Çok fazla müzik ve fotoğraf çeken biri değilim 16gb işimi görür fakat satmaya kalktığım zaman 64 daha rağbet görüyor.

Yardım ederseniz çok makbüle geçer arkadaşlar...

• Iphone 6 64gb isinizi gorur. Benim tercihim hafiza olurdu. 6-6s arasi donanim olarak buyuk fark var,ama gunluk hayatta cok fazla fark edilmiyor. 6 64gb ile 3-4 sene rahat olursunuz. Ben sahsen asla 16gb almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6S varken hafıza tercihinden dolayı 6 alınmaz, donanım farkı ilerleyen dönemdeki güncellemelerde hissettirir kendini.
  • Madem iphone alacaksın yurtdışından. Ozaman birazdaha para bul 64gb 6s al.

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    2 tane sipariş veriyoruz o yüzden daha fazla para bulamam :)) Sınırları fazla zorlamamak lazım.

İlk iki cevap bir birini nötrler nitelikte fakat 6 64gb daha mantıklı gibi geliyor banada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykir

2 tane sipariş veriyoruz o yüzden daha fazla para bulamam :)) Sınırları fazla zorlamamak lazım.

İlk iki cevap bir birini nötrler nitelikte fakat 6 64gb daha mantıklı gibi geliyor banada.

Birazda sizin hafızayı ne kadar kullanacağınıza bağlı. Fazla oyun yüklemezseniz 16 gb yeter. Eğer çok resim ve video çekerim diyorsan 2 3 ayda bir pc ye yedekleyip telefondan silersin. Uğraşamam diyorsan 50 gb icould alırsın aylık 3 tl ye. Oraya yüklersin resim video felan

• Her turlu 6s alinir 3-4 sene sonra 5-5s arasindaki fark gibi bariz bir fark olusucak o zaman cok uzulursunuz , hafizayida foto ve vidyolari 2-3 ayda bir pc ye atarak halledersiniz 👍🏻

• Evet, donanım farkı daha galip geldi ve 6S olarak karar kıldım teşekkür ederim arkadaşlar :)
  • Çok foto ve vıdeo çekerim dersen 6s in 16gb yetmez çünkü 6s 4k video çekiyo bende ıp6 s 2 gb ram oldugu için uzun vadede daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leventtr

Çok foto ve vıdeo çekerim dersen 6s in 16gb yetmez çünkü 6s 4k video çekiyo bende ıp6 s 2 gb ram oldugu için uzun vadede daha iyi olur

1080'de çekiyor 4K gereksiz şimdilik

• 4K video çekecekseniz 16 lığın yanından bile geçmeyin
  • 4k var 64 gb s plus var. Bikere sor hiç 4k çektin mi diye. Ne işime yarar aga napıcam ben 4kyı

• Valla 1080p bile çok geliyor bizim ülkede malüm internet hızı falan paylaşmak sıkıntılı, 4k'yı çekipte paylaşabileceğin interneti Hakk getire :))))
  • 6s i seçin, ileride donanım farkı yüzünden doğru kararı verdiğinizi söyleyip hafıza konusunda kendinizi üzmeyeceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s al hocam uçuyor telefon kamerası daha iyi 6 bUraz Eski kaldi

• 16 6s alın, olmazsa 64 6 yla takaslayabilirsiniz, ama 6 64gb alırsanız 16 6s le takasa girseniz kimse vermez.bende sıfır gibi ciziksiz 6 aylık kutulu garantili ip6 128 var ip6s 16 gb bana verseler severek kafa kafaya takas larım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 27 Aralık 2015; 22:46:35 >
  • Ben de çok kararsız kalmıştım ama bi düşündüm ben bu telefonu en az 4 sene kullanırım diye 6s 64 aldm en az 4 sene arkama bakmam

• Kimse ikinci elde 6s varken sirf 64 diye gidip almaz
    İphone 7 ciksin hele bakalim fiyat farkina degecek derecede gelisme olursa ona yonelicez hepimiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.