Şimdi Ara

IPHONE 6- 6 PLUS SUUDI ARABISTAN FIYATLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.101
Cevap
13
Favori
187.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bizhy

Sıyni Asli yani orjinal iphone oluyor arabistanda.
    hepsi çin malı olduğu için orjinal ile taklit ayrımı yapılıyor (iphone un fabrikasyonunun çinde olması sebebiyle)
    quote:

Orijinalden alıntı: Jackquın

benim ailem umre de. 1700 lira fiyat söylemişler. yanlız çin malının orjinali diyolarmış. çin malının orjinalinden kasıt nedir anlamadım

tam olarak anlamadım kusura bakmayın konuyu biraz daha açarmısınız 2 gün içerisinde gidecekde arkaşaım nereden aldırabilirim iphone4 ü
  • prepaid kontratlı olarak;

stc - 2900 riyal
    mobily 3099 riyal

kontratsız olarak
    axiom telecom var biraz daha pahalı benim bildiğim..

stc ve mobily operatörlerine gidip prepaid almak istiyoruz diye sorsunlar fiytlar belki değişmiş olabilir ama kontratlı almak kontratsız almaktan daha avantajlı çünkü tüm iphone4ler burada unlock zaten.
  • arkadaşlar burası suudiarabistan yeri biliyorum ama kimse yardımcı olmuyor,
    italyadan 15 güne kadar gidip bir iphone4 alacağım da, orada kartımı takip kullanabilirmiyim ? yani oraya gitmeden önce sim kartımı küçültüp telefonu aldıktan sonra takıp kullanmak istiyorum. telefonu kendi sim kartımla aktivasyon ettirebilirim değilmi ? türkiye ye dönünce pasaporta işleteceğim yaklaşık 5 gün orada kalıp döndükten sonra yani.
    teşekkürler
    ismail
  • mrb
    türkiye kartı ile de yurt dışında aktif edebilirsiniz cihazı. Ben şahsen öyle yaptım hiç bir sorun çıkmıyor, sadece cihazın itunes'e ve internete bağlı olması gerekiyor.
    Pasaportunu da havaalanın avea standtlarında ücretsiz olarak kayıt ettirebilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

arkadaşlar burası suudiarabistan yeri biliyorum ama kimse yardımcı olmuyor,
    italyadan 15 güne kadar gidip bir iphone4 alacağım da, orada kartımı takip kullanabilirmiyim ? yani oraya gitmeden önce sim kartımı küçültüp telefonu aldıktan sonra takıp kullanmak istiyorum. telefonu kendi sim kartımla aktivasyon ettirebilirim değilmi ? türkiye ye dönünce pasaporta işleteceğim yaklaşık 5 gün orada kalıp döndükten sonra yani.
    teşekkürler
    ismail
  • Çoksağolasın bende telefonu oradan alıp kullanmak için Türkiyeye dönmeyi bekleyecektim öyle sanıyordum bilgin için teşekkür...
  • arkadaşlar arabistanda güncel iphone 4 fiyatları ne kadardır ?
    Birde sim kilit varmıdır?
    Birde arabistan da avea ,turkcell gibi yerler den mi alınmalı yoksa büyük alışveriş merkezlerinden mi alınmalıdır ?
  • Arkdslar suan babam umre de ve oradan iphone 2g veya 3gs aldırmayi dusunuyorum nerden almalılar alırken nelere dikkat etmeliler?? Simkilit olayı nasıl oluyo ? yanıında avea hattı var onu telefona takıp acsa eger acılıosa sım kılıtsız mı oluyor biraz bilgi verir misiniz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

Arkadaslar Suudi arabistanda ki iPhone 4 fiyatları aşağıdaki gibidir

Mekke ve Medine'de : 16gb simfree : 3600 riyal, 32gb : 4000 riyal

Cidde De : 16gb: 3000 riyal
    32 yi bilmiyorum

Edit:
    iPod touch 4 fiyatı ise 1000 riyal cibar ancak 8 mi 16 mu hatirlayamadim

İpod 16 gb 1000 sar şu anda ciddedeyim :)
  • Ömer kardeş bende ipod touch istiyorum babam orda nerden buldun acaba? babam bulamamış soylersen çok sevinirimm
  • Ben almadım ama burdaki alışveris merkezlerinin nerdeyse hepsinde ipod bulabilirsin ama şu iphone 4 pek yaygın değil. Çok az yerde var.
  • i pod touch 4 demi? orjinal bi sekilde acilmamis kutusunda faturali olrak veriyorlar?
  • Evet evet orjinalliginden hiç şüphe etmeyin burda sahte çakma ürün hiç görmedim herkezin elinde iPhone 4 var çakma ürün görmedim yani.
  • babam suan medinede bi yere gitmisler kucuk kucuk dukkanlarmiş ve bulamamış i pod touch 4u acaba bulunabılır mı medne ve mekke de?? yoksa bekleyip donusde ciddeden mi alsın? eger siz bulursanız mekkede veya medınede soyler mısınız nerde buldugunuzu? İ pod tocuh 4 istiyorum i phone da sıkıntılarım var bu sim kilidi hikayesi felan canımı sıkıyor yardımcı olursanız cok sevinirim
  • Ömer krdş ya babam medine de i pod bir turlu bulamadi ciddeyede sadece havaalanina giriyorlarmış siz nerde buldunuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin91
    Ömer krdş ya babam medine de i pod bir turlu bulamadi ciddeyede sadece havaalanina giriyorlarmış siz nerde buldunuz??

Hocam medine de mektebetul cerir var, ( jareer bookstore) 4 katli dev bir kırtasiye. Sultana yolunda, oraya gitsin tonlarca var, iPad iPod vs
  • hocam dediğiniz yere babam gitmiş bakmış varmış ama i pod toch 4 8gb 400tl imiş :( cok bi fark yok ordan alınacağına türkiyeden alınılır garanti kapsamında olur umdugum fiyat cıkmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin91
    hocam dediğiniz yere babam gitmiş bakmış varmış ama i pod toch 4 8gb 400tl imiş :( cok bi fark yok ordan alınacağına türkiyeden alınılır garanti kapsamında olur umdugum fiyat cıkmadı :(

Valla ipod fiyatlari asagi yukari ayni, bende pek fark goremeim, ama ucuz olarak vardir...
  • Valla Apple ürünlerinde Türkiye ile Suud arasında nerdeyse hiç fark yok diyebilirim ancak bazı yerler çok kısa süreliğine ucuz satıyorlar sonra normale dönüyorlar. Bi ara iPad 800 lira kadardı ama şimdi yine 1300 lira civarı. Yani Apple diyoki bunlar zengin millet vergi falanda ödemiyolar bunlara daya gitsin diyolar ve sonuç olarak böyle oluyor :) Ben ciddedeyim hazirana kadar iPad de bi ucuzlama olursa bu sefer kaçırmıcam :)
  • Temmuz ayında Cidde'de olacağım.iPhone 4 fiyatları ne kadar olur Temmuz ayında ve şu an ne durumda?
  • Up
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.