Şimdi Ara

IPHONE 6- 6 PLUS SUUDI ARABISTAN FIYATLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.101
Cevap
13
Favori
187.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: is.mail

quote:

Orijinalden alıntı: ayetkin

ben geçen yıl dubaiden 4 tane telefon getirmiştim fiyatlar türkiyedekiyle yarı yarıya diyebilirim eğer ordan getirme imkanın varsa suudiyi filan boşver direk dubaiden getir derim orda büyük avm lerde carfeur var ordan rahatlıkla uygun fiyata alabilirsin boşuna sokaklarda güneşin altında ter dökme derim çünkü fiyatlar aynı

PEKİ aytekin bey selamlar,
    Duabi ye gidecek bir vatandaş var tanıdık o da nisan gibi gidecek; OARADAKİ İPHONE 4 ler factoryunlock mudur ? Yani simfree olayları biliyorsundur?
    Bilgisi olan var mı bu konuda ?

simfree olup olmadığımı arkadaşın alırken sorabilir orda ben kimsenin yalan söylediğine şahit olmadım 4 tane telefon ve ps3 aldım bi sıkıntıda yaşamadım ancak ps3 alırken ntsc çok vardı diye özellikle pal aradım yani işin özü alırkenb sormanızı tavsiye ederim orda dubai mall diye büyük bir avm var ve bunun gibi bir çoğu buralarda sorabilir ve ünlü bir çarşısı vardı eski dubai ordaki fiyatlarla bu avmlerde bulunan carfeurla fiyatlar aynı

• arkadaşlar babam bugün mobilyden almış, simkilitsiz demiş adamlar. ama burda da simkilitli olabilir diyince bazı üyeler, açıkcası içime kurt düştü. bilgisi olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3l1h
    arkadaşlar babam bugün mobilyden almış, simkilitsiz demiş adamlar. ama burda da simkilitli olabilir diyince bazı üyeler, açıkcası içime kurt düştü. bilgisi olan yok mu?

Hocam takın hattı deneyin.
  • hocama telefon gelmedi elime, babam da oranın hattını kullanıyor, türkiye hattı yok malesef.
  • Hocam simkilitsiz de olabilir, belki bana bilgi
    Veren operator bilgisizdir :)
    Babana söyle başka bir hat taksin denesin eğer aktifse cihaz
  • arkadaşlar şimdi mobilydeki adam uluslararası garanti var demiş telefona, mesela bir arkadaşımda 70 dolar verip amerika birleşik devletlerinden uluslararası garanti almıştı telefonu burda bozulda garantiye verdi yenisi geldi bende de böyle bir garanti var mıdır?
  • quote:

arkadaşlar şimdi mobilydeki adam uluslararası garanti var demiş telefona, mesela bir arkadaşımda 70 dolar verip amerika birleşik devletlerinden uluslararası garanti almıştı telefonu burda bozulda garantiye verdi yenisi geldi bende de böyle bir garanti var mıdır?

Hocam hiç uğraşma bozulduğu zaman sen bana ulastir telefonu ben veririm servise ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

quote:

arkadaşlar şimdi mobilydeki adam uluslararası garanti var demiş telefona, mesela bir arkadaşımda 70 dolar verip amerika birleşik devletlerinden uluslararası garanti almıştı telefonu burda bozulda garantiye verdi yenisi geldi bende de böyle bir garanti var mıdır?

Hocam hiç uğraşma bozulduğu zaman sen bana ulastir telefonu ben veririm servise ;)

Allah razı olsun hocam. çok teşekkür ederim. umarım ne bolzulur, nede sizin başınızı ağrıtırım.
  • facetime olmuyor arap ülkelerinde, o sıkıntı. bende dubai var, sim free 32, eksikliği sürekli facetime yapalım diyen arkadaşlar hissettiriyor, yoksa pek sorun değil.
  • skype falan kullanılacak o zaman tek çare. anlamadığım neden böyle bir kısıtlamaya gidilmiş
  • quote:

skype falan kullanılacak o zaman tek çare. anlamadığım neden böyle bir kısıtlamaya gidilmiş

Hocam face time i bosver, bence çok aptalca bir şey... sadece iPhone ile kullanılması, ihtiyac duyulmamasi icin bence yeterli.
    Ama Arap sitelerinde kullanabilenleri gördüm, ama hangi yöntem ile acıyorlar bilmiyorum
  • Ben arabistanda ilk ciktiginda almstm 2700 riyaldi yanlis hatrlamiosam 1080 liraya almistm. Baya bi ucuza gelmis demek ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenqfb

Ben arabistanda ilk ciktiginda almstm 2700 riyaldi yanlis hatrlamiosam 1080 liraya almistm. Baya bi ucuza gelmis demek ki :)

16 gb mıydı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

quote:

skype falan kullanılacak o zaman tek çare. anlamadığım neden böyle bir kısıtlamaya gidilmiş

Hocam face time i bosver, bence çok aptalca bir şey... sadece iPhone ile kullanılması, ihtiyac duyulmamasi icin bence yeterli.
    Ama Arap sitelerinde kullanabilenleri gördüm, ama hangi yöntem ile acıyorlar bilmiyorum

sırf iphone4 lerle yapılıyorsa benimde işime yaramaz. öyle çok elzem birşey değil ama olmaması şaşırttı sadece. herhalde güvenlik vs. gibi şeylerden dolayı. hatta bir ara blackberry yasaklanacak gibi haberlerde vardı türkiye'deki haber sitelerinde.

• quote:

quote:

Ben arabistanda ilk ciktiginda almstm 2700 riyaldi yanlis hatrlamiosam 1080 liraya almistm. Baya bi ucuza gelmis demek ki :)

16 gb mıydı hocam?

Evet.
  • quote:

quote:

quote:

16 gb mıydı hocam?

Evet.

32gb leri 3000 riyal falan şu sıralar, dolar cinsinden karşılaştırmıştım. birkaç gün önce mobilydeki fiyat amerika fiyatından 15-20 dolar daha ucuzdu. yada türk lirası karşısındaki dolar riyal paretosundan ötürüde olabilir. yani oralara gidecekler falan kaçırmasınlar.

• arkadaşlar bir arkadaşım umreye gidecek iphone4 aldırsammı die düşünüyorum ama aklıma takılan sorular ürünü nereden aldırim yani türkiyedeki gibi turcell veya vodafone gibi bayi isimleri bildiğiniz varmı simfree olan ürünler nerede satılılyor bana yardımcı olurmusunuz
  • arkadaşlar bir arkadaşım umreye gidecek iphone4 aldırsammı die düşünüyorum ama aklıma takılan sorular ürünü nereden aldırim yani türkiyedeki gibi turcell veya vodafone gibi bayi isimleri bildiğiniz varmı simfree olan ürünler nerede satılılyor bana yardımcı olurmusunuz
  • benim ailem umre de. 1700 lira fiyat söylemişler. yanlız çin malının orjinali diyolarmış. çin malının orjinalinden kasıt nedir anlamadım
  • Sıyni Asli yani orjinal iphone oluyor arabistanda.
    hepsi çin malı olduğu için orjinal ile taklit ayrımı yapılıyor (iphone un fabrikasyonunun çinde olması sebebiyle)
    quote:

Orijinalden alıntı: Jackquın

benim ailem umre de. 1700 lira fiyat söylemişler. yanlız çin malının orjinali diyolarmış. çin malının orjinalinden kasıt nedir anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.