Şimdi Ara

IPHONE 6- 6 PLUS SUUDI ARABISTAN FIYATLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.101
Cevap
13
Favori
187.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabistandan arkadaşın babası;
    iPod touch 4.nesil 8gb + griffin araba şarj kiti +griffin marka araçlar için aux kablosu = 320 tl'ye paket olarak aldı.
    iPhone 4 16 gb ise 1200-1350 tl arasında.Ama orda en rahat olarak bulabiliceğiniz en popüler telefon Blackberry.Fiyatlarıda çok uygun katalogdan bakmıştım fiyatlarına ama şuan aklımda değil.
  • Bu cuma gunu 1-2 haftalığına (islerim uzarsa maksimum 3 hafta) Arabistana gidiyorum almak isteyen pazar - Pazartesi gunu pm atsınlar tam fiyatları gördükten sonra getirebilirim.
    Bu konunun ilk mesajında ki fiyatlar 3 ay önce gördüğüm fiyatlar çünkü.
  • fiyatlar nasıl?
  • Hocam fiyatlar söyle
    Mobily de baya ucuz ancak simkilitli, o sebeple onu geçiyoruz

Stc de 16gb 2500riyal

32 gb 2800 riyal tüm hatlara açık
    Ancak turkiyedeki gibi temin edilemiyor. Stc den alan esnaflar da 16gbti 3250 riyale satıyorlar. Bende suanda o sekilde aldım kendime. Gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy
    Hocam fiyatlar söyle

Stc de 16gb 2500riyal

Ancak turkiyedeki gibi temin edilemiyor. Stc den alan esnaflar da 16gbti 3250 riyale satıyorlar. Bende suanda o sekilde aldım kendime. Gayet memnunum.

Biz stc den kontratsiz alabiliyormuyuz? 2500 riyale?
  • Hocam orada bir kisi bulursanız faturali hatta sahip onun üzerine yaptırırsınız, o sekilde alabilirsiniz. Faturali hat şartı var ancak kaç ay süreli faturali hat onu bilmiyorum. Stc pek iyi çekmez o serbeplede pek tercih edilmiyor ondan ötürü hat bulmak zor. Suanda 50 sayfa liste var iphOne4 bekleyen. Bilmem gelir mi gelmez mi. Medine de durum böyle belki ufak sehirlerde (ihsâ, teyme, kasim) temin edilebilir
  • quote:

Hocam fiyatlar söyle

Stc de 16gb 2500riyal

http://support.apple.com/kb/HT1937

Burada Mobily için locked olmadığı yazıyor, ben de Riyaddayım özellikle dün sordum Mobily'ye ellerinde henüz yokmuş bugün gelecekmiş dediler ve özellikle unlocked mu diye sordum evet dedi. Prepaid için 32GBa 3099 riyal çekti. Sen stcden kontratlı mı aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinmu -- 27 Şubat 2011; 14:14:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sinmu
    quote:

Hocam fiyatlar söyle

Stc de 16gb 2500riyal

Burada Mobily için locked olmadığı yazıyor, ben de Riyaddayım özellikle dün sordum Mobily'ye ellerinde henüz yokmuş bugün gelecekmiş dediler ve özellikle unlocked mu diye sordum evet dedi. Prepaid için 32GBa 3099 riyal çekti. Sen stcden kontratlı mı aldın?

Hocam benim cihaz stc den ancak stc de yok suanda, başka birisi temin etti.
    Valla biz de sorduk ama mobily hariç tüm şebekelere kapalı dediler.
    Bu saatten sonra iPhone 5 beklenir sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don
    Pahalı kesinlikle !

+1
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sinmu
    quote:

Hocam fiyatlar söyle

Stc de 16gb 2500riyal

Hocam benim cihaz stc den ancak stc de yok suanda, başka birisi temin etti.
    Valla biz de sorduk ama mobily hariç tüm şebekelere kapalı dediler.
    Bu saatten sonra iPhone 5 beklenir sanki

iphone5i, iphone4e bu kadar talep varken yakında çıkaracaklarını sanmıyorum, bence bu haziranda 4ün bi gelişmişi veya junior olanı çıkaracaklar..
    bugün yeniden sordum, unlocked kesinlikle ama stokta yok, önümüzdeki hafta belki diyorlar, kesin değil o da..

dediğin gibi esnaf daha pahalıya satıyor mesela 32sini 3700 riyale satan birini buldum.. bana sim kart da lazım bu yüzden mobily'yi kovalayacağım..

• Arkadaşlar Mobily ve STC konusunda net bir bilgi alabilirsem umrede tanıdıklarım var. Bir tane iphone aldırtmak istiyorum.

Anladığım kadarıyla STC de sim kilit yok.

Mobily de bazı arkadaşlar sim kilit var yazmış. Bu kesin bilgi midir? Apple ın sitesinde 2 operatör için de sim kilitsiz yazıyor.

Bana Suudi Arabistandaki operatörlerdeki iphone 4 lerin sim kilitinin olup olmadığı konusunda bilgi verir misiniz?
    Çok teşekkürler.
  • Arkadaslar elimde bir adet iPhone 4 var 16gb stc den alınma garantisi var doğal olarak. Yılda 4 kere turkiyeye gelip gidiyorum, arıza durumunda Garantiyede verebilirim. Almak isteyen olursa pm yoluyla iletişime geçsin lütfen. Pasaport kaydı sorunu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar elimde bir adet iPhone 4 var 16gb stc den alınma garantisi var doğal olarak. Yılda 4 kere turkiyeye gelip gidiyorum, arıza durumunda Garantiyede verebilirim. Almak isteyen olursa pm yoluyla iletişime geçsin lütfen. Pasaport kaydı sorunu yok

Pm attım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-aliveli
    Arkadaşlar Mobily ve STC konusunda net bir bilgi alabilirsem umrede tanıdıklarım var. Bir tane iphone aldırtmak istiyorum.

Anladığım kadarıyla STC de sim kilit yok.

Mobily de bazı arkadaşlar sim kilit var yazmış. Bu kesin bilgi midir? Apple ın sitesinde 2 operatör için de sim kilitsiz yazıyor.

Bana Suudi Arabistandaki operatörlerdeki iphone 4 lerin sim kilitinin olup olmadığı konusunda bilgi verir misiniz?
    Çok teşekkürler.

Hocam ben Medine deki mobily merkezine gittim simlock olduğunu söyledi. STC aynı Turkcell gibi simkilitsiz satıyor. Bir arkadas mobilinin de kilitsiz olduğunu öğrenmiş riyadda. Apple sitesinde de simfree yazıyormuş ben bakmadım ama.
    Belki Türkiye'de vodafone gibi simkiltitlidir, yani sonradan şirket tarafından açılabilen kilitlerden olabilir. Çünkü bu benim sorduğum yerde merkez binası idi. Aldırabilirsen STCden aldir, ancak satmıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Arkadaslar elimde bir adet iPhone 4 var 16gb stc den alınma garantisi var doğal olarak. Yılda 4 kere turkiyeye gelip gidiyorum, arıza durumunda Garantiyede verebilirim. Almak isteyen olursa pm yoluyla iletişime geçsin lütfen. Pasaport kaydı sorunu yok

Pm attım hocam

Cevap verdim hocam ;)
  • Arkadaşlar anladığım kadarıyla burası suudi arabia dan almak isteyen alanların yeri: ben de oradan 1 cihaz aldırmak istesem nereden almam gerekir ? factory unlock mudur? bilgi verirseniz sevinirim.

Umre ye gidecek olanlar var o yüzden.a

selamlar
  • peki arkadaşlar DUBAİ ye ne dersiniz?
  • ben geçen yıl dubaiden 4 tane telefon getirmiştim fiyatlar türkiyedekiyle yarı yarıya diyebilirim eğer ordan getirme imkanın varsa suudiyi filan boşver direk dubaiden getir derim orda büyük avm lerde carfeur var ordan rahatlıkla uygun fiyata alabilirsin boşuna sokaklarda güneşin altında ter dökme derim çünkü fiyatlar aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayetkin

ben geçen yıl dubaiden 4 tane telefon getirmiştim fiyatlar türkiyedekiyle yarı yarıya diyebilirim eğer ordan getirme imkanın varsa suudiyi filan boşver direk dubaiden getir derim orda büyük avm lerde carfeur var ordan rahatlıkla uygun fiyata alabilirsin boşuna sokaklarda güneşin altında ter dökme derim çünkü fiyatlar aynı

PEKİ aytekin bey selamlar,
    Duabi ye gidecek bir vatandaş var tanıdık o da nisan gibi gidecek; OARADAKİ İPHONE 4 ler factoryunlock mudur ? Yani simfree olayları biliyorsundur?
    Bilgisi olan var mı bu konuda ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.