Şimdi Ara

İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
7
Favori
20.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birisi 5s i verip 6 yi alabilirmissin demis doğru mu bu var mi boyle bir sey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dallas1907 D kullanıcısına yanıt
    Hiç öyle şey olur mu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Dallas1907

Arkadaşlar birisi 5s i verip 6 yi alabilirmissin demis doğru mu bu var mi boyle bir sey?

Normalde Amerikada evet var. Sendeki cihazı alıp üzerine para verip alabiliyorsun ama türkiyede bunun boku çıkar diye yapmayabilirler. Açıkçası ben yazılımcısı olarak sordum türkiye için nasıl olur bilinmez dediler. Çünkü çakma cihaz getiren olacaktır, çalıntı getiren olacaktır, işi bitmiş çalışmayan cihaz getiren olacaktır. Bu böyle olunca apple türkiyede de yeni mağaza açtığı önceki modelini kendi satamadığı için sanırım değişim olmaz.

Adamlar orada belli aralıklarda birebir cihazda değişiyor. Örneğin iPad 2 sahiplerine bedel istemeden iPad 4 verdiler. Yani takas yaptılar ücretsiz. Sebebide dikkat edenler bilir iPad 2 serinin halen en iyisi. IOS 4 ile başladı halen IOS güncellemesi yapılıyor, buda iPad 2 nin ne kadar gözbebeği olduğunu gösteriyor.. Steve'in yaptığı son tasarımdı o, yeni gelenler sanırım onda ne kullandılar diye bi şekilde ücretsiz piyasadan topladı iPad 2 sahiplerine iPad 4 hediye etti. Tabiki bu dediklerim Amerika'dan satın almalarda.

Sözün özü inşallah burada da Cihaz değişimleri olur biz üzerine az bi para vererek değiştirmeyede razıyız. :)) O değişim için US sitesini takip et derim orada yayınlanacakmış değişim süreci..

Umarım fazlasıyla bilgilendire bildim. :))

• Amerikadaki Apple cihazlarınızı kaça alıp size kaç paralık hediye kartı veriyor buyrun inanmayan arkadaşlarım sevdiklerim ve dostlarım için sitesi.. ;)

Eski iPhone'larınızı adamlar Hediye Çeki vererek içerideki yeni cihaz alışverişinde değerlendiriyor.. Apple Ayrıcalıktır arkadaşlar.. :))

İngilizce bilenler formu dikkatlice takip ederse doğru olduğunu görecek.. ;)

https://reuserecycle.abbti.brightstarcorp.com/iPhoneHome.aspx

ben kendi telefonum üzerinden yaptım buyrun fotoları.. ;)

Hemen bu ne yaa demeyin adamlar telefonu zaten 400-800 dolar arasında satıyor yenilerini. Orada 105 dolar düşmesi demek gerçekten çok önemli bir rakam demek ;)

İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor. İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor. İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor. İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor. İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor. İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfonso73 -- 13 Ekim 2014; 18:37:57 >

• Bugün de iPhone 6'dan haber gelmedi dostlarım.

• Alfonso73 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederimm.

Uzun vaadede kullanacaksaniz 64 oneriyorumm. Bu arada ben de Yalikavaga donuyorum yarin siparisim oraya gelicekmis.Siz de internetten verebilirsiniz.

Cok Teşekkür ederim dostum var böyle bir sey biliyorum dedigin gibi Tr de zor biraz :)

• Bu arada iphone 6 yi kullanıpta begenmeyenler varmış doğru mu 5s daha iyimis diyorlar

• quote:

Bu arada iphone 6 yi kullanıpta begenmeyenler varmış doğru mu 5s daha iyimis diyorlar

Durum şu şekilde: 6 çıkmadan önce 5s alan arkadaşlar kendini avutmak için 6 nın tek elle kullanılamaması,yamulması,görünüşünün 5s e göre kötü olduğunu savunuyorlar. 5s ve 6 arasında kaldıysanız tabikide 6 yı seçmeniz daha doğru.sonuç olarak 1 yıl daha fazla destek görecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurcuHale

Tesekkur ederimm.

Uzun vaadede kullanacaksaniz 64 oneriyorumm. Bu arada ben de Yalikavaga donuyorum yarin siparisim oraya gelicekmis.Siz de internetten verebilirsiniz.

Alla alla olmayan cihaz bir anda ortaya çıkıp yollanmaya başladı demekki. Valla senin adına inan çok sevindim. Tekrar hayırlı olsun.. :))

Deneyimlerini ve tavsiyelerini bekliyorum. Hatta şu OIS foto olayını iyice bi dene bakalım nasılmış :))

Keyiflerde kullanman dileğimle :))
    Ehehe :) 11-18 Kasim teslim gozukuyor maalesef :)) 1 ay sonra hepsini yapacagim artik.

• quote:

Cok Teşekkür ederim dostum var böyle bir sey biliyorum dedigin gibi Tr de zor biraz :)

Rica ederim, diyorum ya buradaki sohbetler çok keyifli. Bildiğim herşeyi sizlerle Donanımhaber vesilesi ile paylaşmak ayrıca keyifli. :))

Güzel paylaşımlarda bulunmak ve dostlarımı haberdar etmek, sizlerin fikirlerini almak mutlu ediyor beni..
  • Abim ozelbi hava tasimaciligi firmasinda kaptan pilot.4 gun once almanyadan 1 ucak dolusu iphone getirmislers anirim suan kayit islemleri goruyordur telefonlar yani telefonlar geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Turkcell çalışanı olarak yazıyorum. Note 4 piyasaya ne zaman sürülürse aynı anda 2. parti elimize gelecek.

Hep Samsung bu Stratejiyi uygulardı ama iphone bu sefer bu stratejiyi uyguluyor.

Piyasaya aynı anda sürüp samsung Satışlarını geri plana çekmek amaçları.

Şuan elimde gelir gelmez satacağım 60 dan fazla müşteri listesi mevcut..

Bu durumda akla gelen soruyu sorayım hemen :))
    Note 4 nezaman sürülecek ? Bilginiz var mı?

Teşekkür ederim.. :)
    http://shiftdelete.net/galaxy-note-4-turkiyeye-ne-zaman-geliyor-55140 bu sitede sevkiyatların 24 ekimde başladığını yazmış
  • heycanla bekliyorz ya bu arada ben 2 turkcell bayisine isim bıraktım renk ve model sormadılar siz daha iyi bilirsiniz bazı arkadaşlar modele kadar söylemiş nasıl olucak?
  • MediaMarkt 28 Ekim dedi, bugün Turkcell'den gittim aldım 64 GB Gold
  • Ben de Turkcell'de 64 GB iPhone 6 Silver bulsam şaşırırım sanırım. İstanbul'da bence bitmiş durumda.

• Hk@n kullanıcısına yanıt
    kafami karıştırdilar oyle açıklama yapınca , ve hız testlerini inceledim suan en hizlisi iphone 6 karşılaştırma olarak , galaxy s5 sonuncu 2.m8 1.iphone 6 , grafik olarak da her şey olarak 1.cikmis denemelerde onun icin Iphone 6 yi istiyorum ama kullananlar 5s dedikleri icin kafam karıştı.

• Ben beyaz telefon kullandığım için simdi space gray i kullanmak istiyorum ve silverin arka kasa rengi hosuma gitmedi pek. :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.