Şimdi Ara

İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
7
Favori
20.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden böyle stok sorunu çıktı ki bu sene ? Telefon ne zaman çıktı hala çoğu yerde yok teknosaya soruyorum bilmiyoruz diyo.acaba apple kasada ufak güçlendirmelermi yapıyor ? Bükülme sorunu vs için olamazmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starnebula01 -- 13 Ekim 2014; 12:05:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell çalışanı olarak yazıyorum. Note 4 piyasaya ne zaman sürülürse aynı anda 2. parti elimize gelecek.

Hep Samsung bu Stratejiyi uygulardı ama iphone bu sefer bu stratejiyi uyguluyor.

Piyasaya aynı anda sürüp samsung Satışlarını geri plana çekmek amaçları.

Şuan elimde gelir gelmez satacağım 60 dan fazla müşteri listesi mevcut..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallas1907

Dostum bu hafta gelecekmis bence bir operatör bir yeri ara (turkcell avea vodafone) ismini falan numarani ver yazdir bu hafta gelicekmis oyle dedi cocuk bana zorludan gidip alma bence sira falan beklersin sikintili zorlu.

Aynen hocam, takipçisiyim. Apple Premium Reseller'lardan birisiyle kontak halindeyim; bakalım bekliyoruz.

Keşke kesin bir şey olsa işte gün bazında.

• Special Moment S kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman seni ararlar onlar :)

• Special Moment S kullanıcısına yanıt
    Dostum bu arada sen hangi modeli alacaksın ben 6 64 gb space gray

• quote:

Orijinalden alıntı: Dallas1907

Dostum bu arada sen hangi modeli alacaksın ben 6 64 gb space gray

Hocam ben de iPhone 6 64GB Silver alacağım inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Special Moment -- 13 Ekim 2014; 13:32:13 >
  • 5 ayri tim magazasina ismimi yazdirdim. 3'u bu carsamba gelecek dedi, diger ikisi ise 10 15 gun sonra dedi. grey renk icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfonso73 kullanıcısına yanıt
    Dediklerine tamamen katiliyorum. :) Bilerek konusanlarin olmasi guzel bu forumda.

Bu arada Apple Storedan iphone 6 plus 64 gb space grey siparisini verdim. Yapikrediymis Apple in bankasi benimde yapikrediydi havale ucreti odemedim. 2.832.00 tl ye geldi bana. Batti balik yan gider napaliim :))

• quote:

Orijinalden alıntı: BurcuHale

Dediklerine tamamen katiliyorum. :) Bilerek konusanlarin olmasi guzel bu forumda.

Bu arada Apple Storedan iphone 6 plus 64 gb space grey siparisini verdim. Yapikrediymis Apple in bankasi benimde yapikrediydi havale ucreti odemedim. 2.832.00 tl ye geldi bana. Batti balik yan gider napaliim :))

Yan gitmesin düz gitsin yahu :))

• Arkadaşlar nedenwww.apple.com.tr sitesi üzerinden sipariş verip telefonun ayağınıza gelmesini beklemiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Arkadaşlar nedenwww.apple.com.tr sitesi üzerinden sipariş verip telefonun ayağınıza gelmesini beklemiyorsunuz?

Ben vatan'dan almayı düşünüyorum. Sebebi ise bu zamana kadar vatan'dan ne aldıysam, garanti durumu söz konusu olduğunda hiç bir firmanın servisiyle uğraşmadan, direkt ürünü vatan'a götürmüş olmamdır.. Kendileri herşeyiyle ilgileniyorlar.. Tabi İstanbul'da yaşıyor olsaydım APPLE STORE tercih edebilirdim.. Ama İstanbul'a uzak memlekette yaşıyorum.. Düşünsenize garanti'lik bir durum olacak olsa, kalkıp İstanbul'a mı gitmek gerekecek.. Ya da bilmiyorum kargo gönderimi kabul ediyolarsa bile onunla uğraş dur..

Bu konuda yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar, ya da gözden kaçırdığım, atladığım bi detay var mı?

Yeri gelmişken aklımdaki başka bir soruyu iletmek istiyorum.. İstanbul dışında ikamet eden arkadaşlar Apple Store garanti olayını nasıl hallediyolar? Yani örneğin Adana'da yaşayan biri, Apple Store'dan online aldığı bir cihazda problem çıktığında, garanti'ye iletme işini nasıl hallediyor? Bilgilendirirseniz sevinirim..

• ben eşime plus 64gb gold olanını burdan almıştım stokta son 1 tane kalmıştı havale ile 2.841tl ye gelmişti

şimdi baktım bunlar stokta var almak isteyen buyursun

http://www.genpa.com.tr/telefonlar/cep-telefonlari/iphone-6-plus-16gb-space-grey.html

http://www.genpa.com.tr/telefonlar/cep-telefonlari/iphone-6-16gb-silver.html

• siathorize S kullanıcısına yanıt
    Haklisin kargo ile gonderemezsin. Kargo kabuk edilmiyor. Sebebi ise bomba gonderebilirmisiz :)) Istanbulda yasamiyosun dediklerin mantikli geldi bana. Vatan sonucta muhattap olacagin bi firma var ortada. Ama Apple Store olayi baska kendi yerinden alma rahatligi :)

• akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    Genpayla kotu anilarim var. Istanbul disindaysa kesinlikle genpadan alsin herkes. Ama Istanbulda genpadan almak akilli insanin yapacagi is degil.

• quote:

Genpayla kotu anilarim var. Istanbul disindaysa kesinlikle genpadan alsin herkes. Ama Istanbulda genpadan almak akilli insanin yapacagi is degil.

ben hiç sorun yaşamadım siteye üye değildim üye oldum sonra beni telefonla arayıp üyelik teyit ettiler daha sonra ödemeyi yaptım aynı gün kargo ürün ertesi gün elimdeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Turkcell çalışanı olarak yazıyorum. Note 4 piyasaya ne zaman sürülürse aynı anda 2. parti elimize gelecek.

Hep Samsung bu Stratejiyi uygulardı ama iphone bu sefer bu stratejiyi uyguluyor.

Piyasaya aynı anda sürüp samsung Satışlarını geri plana çekmek amaçları.

Şuan elimde gelir gelmez satacağım 60 dan fazla müşteri listesi mevcut..

Daha sağlam bir kasa ile gelmesi o zaman hikaye oluyor ?

• bugün teknosadan değişim kararı aldığım için iphone 6 istedim geldiginde haber vericekler 5si 6 ile degistirecem ama net bir zaman veremediler 1 ay olur diyorlar bilgisi olan varmı ?
  • Az önce Apple store zorludaydım ıphonlar ne zaman gelir diye sordum bu hafta içinde gelicek dediler, bilginize.
  • quote:

Vaaay sevindim hadi bakalım hayırlısı.. :) Çok sevindim. İnş erkenden gelirde senden deneyimlerini ve tavsiyelerini dinleriz..

Valla ben şuan ayvalık'tayım avea'nın eline bakıyorum. Bugünde gittim halen belli değil deniyor, bekliyoruz diyorlar.

Ben ikisi arasında kaldım Space Grey 6 Plus tamamda 16 mı 64 mü? Buna karar veremedim. Kamerası çok geliştiştiği için hızlı çekim, yavaş çekim, Full hd çekim, Foto filan derken 16 gb dolar mı acaba bilemedim açıkcası.

Yoksa müzik ve program arşivim yok dolduracak kadar. Muziklerim eski 160Gb'lık ipod'umda duruyor. Kararsızım 16-64 arasında :((

• quote:

Orijinalden alıntı: hakuss

Az önce Apple store zorludaydım ıphonlar ne zaman gelir diye sordum bu hafta içinde gelicek dediler, bilginize.

Plus'lar içinde geçerlimi dersin? İnş gelir bakalım.. Bekliyoruz.. :))
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.