Şimdi Ara

İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
7
Favori
20.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TeknoSa ne zaman gelecek bilmiyoruz diyor. Şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

TeknoSa ne zaman gelecek bilmiyoruz diyor. Şaka gibi.

Tarih net belli olsa web sitesinden ön sipariş açar deli gibi sipariş toplar. Ya da müşteri gelsin, sık sık bizimle iletişim kurmak zorunda kalsın diye özellikle bilgi vermez. İkisi de ticari açıdan kabul edilebilir yaklaşımlar.
  • Turkcellere geliyo mu yarın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçıncı partiden sonra stok sıkıntısı bitiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Gold'da yarın yani 10 ekim'de sevklere başlanacak yazıyor yani mağazada stok olarak bulunmayacak mı oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harpci

Kaçıncı partiden sonra stok sıkıntısı bitiyor?

Her partite 1275 adet gönderdikleri ve Türkiye' de bu telefonun yaklaşık 175000 potansiyel müşterisi olduğuna göre:
    175000 / 1275 = 137. Partiden sonra stok sorunu kalmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone bayilerinde vardı İzmir'de sadece iPhone 6 ama plus henüz yok ve az üretim yapılmş plus için fakat çok rağbet görünce çabuk bittiği söyleniyor. Ve bu partiden sonra iPhone 6+ için daha fazla üretim gerçekleştirecekmiş Apple.
    Valla nakit sıkıntım için 10 numara telefonum hTC one m8 imi sattım Allah'a şükür ihtiyacımı karşıladım (Arabyla ilgiliydi). Fakat pişmanım . Ve açıkcası hTC ve sonuy nin satış piyasasının düşük olmasından dolayı ben deiPhone 6+ 64 gb space gray bekliyorum 2.tarifeye ek alıcam taksitli. Bakalım nasip. Bütün bayilere ismimizi yazdırdık bekliyoruz. Sırf şu htc nin satış politikasının düşük ve bilinirliği çok fazla olmadığından dolayı iPhone alıyorum (gerçi az önce vodafone da çalşan arkadaşımla baya bir 6 yı kurcaladık iyi bir cihaz gibi çok akışkan kasma yapmadı hiç fifa '15 ultimate team, asphalt 8 : airborne, iron man 3 ve game of war denedik hiç kasmadı fakat tek kafama yatmayan noktası ister safariden olsun ister başka tarayıcı wi-fi dan bağlanmamıza rağmen(arka planda her şey kapalı) internet çok yavaştı. DonanımHaber forumuna bile nerdeyse 6 sn.de anca girdi. htc de chromedan 1 sn de giriyordu foruma ve ya herhangi bir sayfaya anlamadım acaba bu sorum sadece w-fi bağlantısı ile mi ilgili. (Bayideki İos sürümü 8.0.2 di acaba güncellenince yavaşlama sorunu ortadan kalkarmı ki sonra aldığımızda sıkıntı yaşamayalım?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udnz -- 9 Ekim 2014; 20:35:53 >

• Tyson Granger T kullanıcısına yanıt
    Gittim ama sormayı unuttum.
  • Apple store a 2.parti ıphone lar geldimi bilen varmı?
  • hakuss kullanıcısına yanıt
    aynı üretim bandından çıkan bir parti cihazın; satışında 2. parti olarak gelen cihazda ne şekilde düzeltme olabilir ki?

BUrada izlenmesi gerekn yol bence sony xperia z2 lerdeki gibi batch code a bakmak.

mesela 14w16-17 gibi giden üretim partisi gibi, şu an varsa eğer apple ın böyle bir üretim kod sistemi, 2. üretim partisini beklemek en mantıklı seçenek gibi duruyor.
  • Arkadaşlar sitesinde halen 3-4 hafta diyor. Apple'la dün konuştum onlarda bekliyorlar. Plus gelmedi isterseniz iPhone 6 verelim demeyide ihmal etmediler.

Avea'dan kontratlı alacağım ama 3 haftadır bekliyorum halen gelmedi. Anlamadığım 3 hafta öncede 3-4 hafta beyleyin diyorlardı

Daha önce bilgi sahibi olan olursa lütfen bilgilendirsin. Bence Apple cihazları yenileyip 16 ekimdeki tanıtımdan sonra 8.1'i yükleyip yollayacak gibime geliyor..

Bekleyip göreceğiz :))

İphone 6 - 6 plus, 2. Partiler ne zaman geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfonso73

Arkadaşlar sitesinde halen 3-4 hafta diyor. Apple'la dün konuştum onlarda bekliyorlar. Plus gelmedi isterseniz iPhone 6 verelim demeyide ihmal etmediler.

Avea'dan kontratlı alacağım ama 3 haftadır bekliyorum halen gelmedi. Anlamadığım 3 hafta öncede 3-4 hafta beyleyin diyorlardı

Daha önce bilgi sahibi olan olursa lütfen bilgilendirsin. Bence Apple cihazları yenileyip 16 ekimdeki tanıtımdan sonra 8.1'i yükleyip yollayacak gibime geliyor..

Bekleyip göreceğiz :))

6 var mı ki hocam? Siteden sürekli kontrol ediyorum, onun için de önümüzdeki günler için tarih veriyorlar.

• Bende bugün aradım apple ı adam direk ıphone 6 lar yok ve ne zaman geleceğini bilmiyorum dedi bana bende Iphone 6 space gray 64 gb alıcam ama apple dan almak için bekliyorum, internetten de sipariş vermek istemiyorum çünkü 3-4 hafta yazıyor daha önce gelirse apple a hemen gidip alacam bir tane.
  • Special Moment S kullanıcısına yanıt
    Valla kendilerine göre küçük hesapla 7-10 gün içinde teslim deniyor ya sitede, bunlarda ona göre gelin size 6 verelim diyorlar. :))
    Nasılsa arayanlar halen karamsar 6 mı 6 plus mı diye düşünürlerken 6'da gelmiş olur gazlarız diye söylediler sanırım.

Ben direk 6 plus alacağım için varsa hemen gelip alıyorum demedim açıkcası.. 5S kullanan arkadaşlarım var bende halen 4S kullanıyorum lakin inanılmaz yavaşladı cihaz. Artık programlardan filan atmaya hatta program açılma süreleri ooooo süreçlerine geldi. İOS 8 64 bt mimarisine göre yazıldığı için 4S'ler zavallı yardırıyorlar :)

6'da bana göre 5S'e göre sadece ekran boyutu olarak değişti gibi görünüyor. Plus'ın hem kamerası feci iyiymiş hemde şu bizi üzen pil ömrü 1 günü rahatlıkla çıkartıyormuş.
    Ekran ölçüsü, kamera, pil ve ekrandaki yazıların okunabilitesi ciddi anlamda arttığı için Plus'a göz diktim. Bu arada Samsung %80 müşterisini Apple'a kaptırmış beyler. :))) Beter olsun. Hem Apple artık onlara chip yaptırmıyor diye, google Android'de samsungtan desteğini çekti diye hemde Samsung'da da bükülme çatlama ve işlemci sorunları arttı diye değer kaybetmeye başlamış.

Apple bu plus'ı yapmakta çok geç kalmıştı neyseki pastadaki paylar yeniden yerine oturmaya başladı.. Apple'cı dostlarıma hayırlı olsun bu müjde :)))

Avea'ya ben yarın yeniden soracağım bakalım geldimi diye onlardan bayramdan sonra hemen teslim ederiz demişlerdi ama :((

Haber edeceğim sizleri sonuçlardan ;)

• Teşekkür ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

Teşekkür ederim hocam.

bildiklerimi sizlerle paylaşmak çok keyifli.. Ben teşekkür ederim ki sizin gibi güzel insanlar var burada..
  • Şu an da iPhone 6 7-10 gün gönderim süresi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Şu an da iPhone 6 7-10 gün gönderim süresi.

Even US sitesinde de öyle.. hemde 2 haftadır. Sıkı takipteyim gece bile kalkıp bakıyorum valla
  • quote:

Valla kendilerine göre küçük hesapla 7-10 gün içinde teslim deniyor ya sitede, bunlarda ona göre gelin size 6 verelim diyorlar. :))
    Nasılsa arayanlar halen karamsar 6 mı 6 plus mı diye düşünürlerken 6'da gelmiş olur gazlarız diye söylediler sanırım.

Ben direk 6 plus alacağım için varsa hemen gelip alıyorum demedim açıkcası.. 5S kullanan arkadaşlarım var bende halen 4S kullanıyorum lakin inanılmaz yavaşladı cihaz. Artık programlardan filan atmaya hatta program açılma süreleri ooooo süreçlerine geldi. İOS 8 64 bt mimarisine göre yazıldığı için 4S'ler zavallı yardırıyorlar :)

6'da bana göre 5S'e göre sadece ekran boyutu olarak değişti gibi görünüyor. Plus'ın hem kamerası feci iyiymiş hemde şu bizi üzen pil ömrü 1 günü rahatlıkla çıkartıyormuş.
    Ekran ölçüsü, kamera, pil ve ekrandaki yazıların okunabilitesi ciddi anlamda arttığı için Plus'a göz diktim. Bu arada Samsung %80 müşterisini Apple'a kaptırmış beyler. :))) Beter olsun. Hem Apple artık onlara chip yaptırmıyor diye, google Android'de samsungtan desteğini çekti diye hemde Samsung'da da bükülme çatlama ve işlemci sorunları arttı diye değer kaybetmeye başlamış.

Apple bu plus'ı yapmakta çok geç kalmıştı neyseki pastadaki paylar yeniden yerine oturmaya başladı.. Apple'cı dostlarıma hayırlı olsun bu müjde :)))

Avea'ya ben yarın yeniden soracağım bakalım geldimi diye onlardan bayramdan sonra hemen teslim ederiz demişlerdi ama :((

Cumhuyet bayramı o kesin hocam, bana da aynısını söylediler. Biz kesin soracaktık kurban bayramı dimi diye, orda hata yaptık işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

quote:

Cumhuyet bayramı o kesin hocam, bana da aynısını söylediler. Biz kesin soracaktık kurban bayramı dimi diye, orda hata yaptık işte

Bende sormadım valla :)) yok soracağım bu defa 10 kasım atatürk'ü bi analım olmadı artık yılbaşında noel babayla eve yollarız biz demesinler diye çekindim açıkcası.

Bunların ne bayramı biteeeer nede 3-4 hafta sonra teslimi. Diyorum ya 3 hafta önce sordum 3-4 hafta sonra dediler bakalım yarın arayınca kaç hafta sonra diyecekler meraktayım :))

Neyseki 6 Plus US sitesinde de aynı yazıyor. Muhtemel iyi düşünelim diyelim hadi, kasası güçlendiriliyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.