Şimdi Ara

IPHONE 6 3G KAPATILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ayarlarda hücresel kısmına girdiğimde seçeneklerde sadece lte'yi açıp kapatma seçenekleri var. lte kapatıldığında cihaz 3g'ye geçiyor fakat 3g'yi kapatmak için ayrıca bir seçenek yok. çözümü nedir bunun bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• Bende bu sorunun cevabını arıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa seviniriz.
  • Telefonu kapatın açın olamazsa:

-home tuşu ve yandaki ekran acma tuşuna basarak resetleyin

-düzelmezse yedek alıp temiz kurulum yapın

Bu hatayıda ilk defa sizden duydum seçenekler kısmının üstünde hücreseli açıp kapama yeri yok mu bir ss atar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coastr

Telefonu kapatın açın olamazsa:

-home tuşu ve yandaki ekran acma tuşuna basarak resetleyin

-düzelmezse yedek alıp temiz kurulum yapın

Bu hatayıda ilk defa sizden duydum seçenekler kısmının üstünde hücreseli açıp kapama yeri yok mu bir ss atar mısınız?

hocam tam okumamışsınız sorunu. sorunum hücreseli kapatmak değil onu kapatabiliyorum.

sorunum 2g'ye geçmek, 3g ve lte'e geçebiliyorum ama 2g'ye geçemiyorum.
  • 4g ve 3g kapatıp geri kalanı kullanmak istiyorum yerine 2g seçmek istiyorum yazsaydınız daha net olurdu
    2g için ayrı başlık açılı oradan okuyabilirsiniz kullandığınz operatöre göre.
  • Merhaba,

Sirasiyla Ayarlar > Hücresel > Secenekler > Ses ve Veri'ye tilkladiginizda ordan istediginizi secebilirsiniz.

IPHONE 6 3G KAPATILMIYOR

IPHONE 6 3G KAPATILMIYOR

IPHONE 6 3G KAPATILMIYOR

• https://forum.donanimhaber.com/m_123897271/mpage_2/printable.htm

Burada operatorlere göre gerekli indirmeyi yapıp yönergeleri takip ettiğinizde istediğiniz seçenek menüsünü telefonuna ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 8 Nisan 2017; 23:35:31 >
  • Bu yaklasik 3 aylik bir konu. Bu konuna forumda ana basliklar bile mecvut. iOS 10.3'ten itibaren bu konu kapandi. Artik 2G'ye donus yok. 10.3 guncellemesiyle birlikte carrier bundle dedigimiz operator ayarlari da guncellendi ve eski surumler icin imzalar kaldirildi. Cozumu 10.3'e kadar .IPCC dosyalarini elle yukleyerek mumkundu ama artik o da yapilamiyor. Su baslikta da sayfalarca konusuldu:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123897271

quote:

Operatorler, son operator guncellemesi ile 2G/3G/4G gecisinin elle/manuel yapilmasina son verdi. Soz konusu guncellemeleri yukleyince VoLTE destegi geliyor ama elle 2G/3G/4G secmeye veda ediyorsun. Ornegin evde 2G disinda sinyal seviyesi cok dusuk, eve gider gitmez telefonu 2G'ye aliyorsun (evde WiFi varken hucresel zaten kullanilmiyor) cunku baska turlu telefon gorusmesi yapilamiyor. Ama operator guncellemesi ile artik o secenegi de kaybettik. Kendine kendine de 2G'ye gecmiyor (en guclu sinyal 2G olmasina ragmen). Olay bundan ibaret. Turkcell kullanicilari biraz daha sansli. Cunku Turkcell VoLTE ile birlikte VoWiFi da sunuyor. Yani telefonu ucak moduna alip WiFi uzerinden operatore baglaniyorsun ve gorusmeleri oyle yapiyorsun. Hem pil tuketimin azaliyor hem de dusuk sinyal problemi yasamiyorsun. Ama outdoor, sehir disi bolgelerde 3G/4G'de tek barda kalma probleminin cozumu yok. En guclu sinyal o da olsa 2G'ye otomatik gecmiyor maalesef. Operatorleri sikayet yagmuruna tutmak gerekiyor. Operatorler bunu yapiyor cunku orta vadede hepsi 2G'yi kaldirmayi planliyorlar. Avrupada ABD'de bircok operator 2G'ye veda etti bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.