Şimdi Ara

İphone 6 32gb Ios 11 Yüklemeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık bir ay önce iphone 6 32gb aldım şu an ios 10.3.2 yüklü sanırsam 11 den önceki sürüm şu an telefonun hızından şarj süresinden falan geyet memnunum ama ios 11 e güncellemeyi düşünüyorum fakat acaba ios 11 de performans düşer mi ya da pil süresi kısalır mı.Telefonu daha yeni aldığım için bir zarar gelsin istemiyorum çünkü en az 2-3 sene kullanmayı düşünüyorum eski telefon olsa düşünmeden güncellerdim.iphone 6 sı olup ios 11 e güncelleyenler memnun kaldılar mı?Telefonu güncellemezsem ne gibi dezavantajları olur? Son birkaç gündür telefondaki uygulamalara pek güncelleme gelmiyor facebook,instagram,snapchat vs.güncelleme yapmazsam uygulamalara güncelleme gelmez mi?Teşekkürler.

• Konuyu Takip ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.) Yazılımı güncellesen de, güncellemesen de, uygulamalara güncelleme gelir.

2.) iOS 11'i yüklememenin kısa vadede bir dezavantajı olmaz. Uzun vadede bazı uygulamaları indirebilmek için üst sürüm yazılım gerekecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uygulamalara güncelleme gelmeye devam eder. iOS 11 sana çok büyük bir katkı sağlamayacaktır. Telefonunun mevcut halinden memnunsan güncellemen senin zararına olur. iOS 11 biraz daha olgunlaştıktan sonra güncellemeyi tekrar göz önünde bulundurabilirsin.

• çok bir fark yok hocam bende ıp6 kullanıyorum geçişlerede bazen saliselik takılmalar oluyo safari facebook açılış hızları biraz daha yavaş bir iki güncellemeden sonra iyice oturur sistem

• update gelmesi sart oldu iphone 6 icin

ios 11 gecis yaptim yasadigim sikintilar soyle:

1) rehberi ilk actigimda isim yazmak istedigimde donma yasaniyor ve 30 sn sonra ismi yaziyor
    2) dokunma hassasiyeti bazen sacmalayip ekran kendiliginden asagi veya yukari cikiyor
    3) ios 10 varken isinma olmazdi ios 11 sonrasi sacma sapan zamanlarda telefon isiniyor.

kisacasi ios 10'a gore az donma yasaniyor. bakalim duzelecek mi update ile.
  • telefonda ısınma

Şarjın çok bizli bitmesi

Klavyenin geç tepki vermesi

Uygulama girişlerinde yavaşlama

Fps düşmeleri olumsuz yönleri

Olumlu olarak

İnternet sayfaları daha hızlı yükleniyor

Uygulamadan çıkışlarda ana ekran daha hızlı geliyor .

Sonuç olarak iOS 10.3.3 geri döndüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.