Şimdi Ara

iPhone 6 32 GB ÖNERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 bin tl bütçemiz var. Telefon almak istiyorum ve artık andoridden de servislerinden de bıktık. Sürekli sorun sürekli Android donmaları, hafıza sorunları.. Bu yüzden iphone geçiş yapmak istiyorum fakat 2 bin tl bütçe var, o bütçeye en uygunu da iphone 6 32 gb. Önerir misiniz, kullanan varsa yardımcı olabilir mi? Şarjı performansı vs. nasıl? Düzgün kullanmaya kaç yıl kullanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 kesinlikle alma ikinci el 6s bak!
  • Neden almamalıyım, herhangi bir sorunu var mı? 2. El istemiyorum, 6s in sıfırı da çok pahalı

• Hocam daha uzun ömürlü bir kullanım ömrü istiyorsanız en azından 6s almanız daha iyi. iOS 11 çok daha performanslı çalışacaktır 6s te. Ayrıca iOS 12 için de güzel bir performans alabilirsiniz.

Fakat yine de bütçemi çok aşıyor derseniz 6 da alabilirsiniz. Şu anda 5s te iOS 11 kullananlar bile stabilide pek sorun yaşamıyorsa 6 çok daha iyidir

• Küçük ekran takıntınız yoksa SE alın.

SE gibi bir cihaz dururken neden insanlar 6 almaya çalışıyor cidden anlamak güç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 civarına iPhone 5s alın. Gerisiyle de dolar alın :)

• burdakilere bakma ip6 dan iyi cihazlar 6s ve 7 dir gerisi çöptür.

ip6 32gb 1900 iyi fiyat

babama almayı düşünüyorum bende

• 6 alacağına se al daha iyi veya 6s
  • İphone 6 yerine SE almak daha mantıklı olur. Tabi ekran boyutu sizin için önemliyse ve Androidli alternatiflere yönelmek istemiyorsanız alınabilir.

• SE alınabilir gelmiyor bana boyutu itibariyle. iPhone 6 gayet tercih edilebilir bir telefon

• Ben önermiyorum 6 kullanıyorum cihazın şuan sorunu yok benim için stabil çalışıyor , kamera güzel kısaca güzel cihaz fakat şöyle bir durum var 1 gb ram ios 10'dan sonra büyük sıkıntı olacaktır SE veya temiz bir 6s bakarsanız çok daha sağlıklı bir seçim olur , 6 alırsanızda güncellemezsiniz size kalmış.

• SE boyut olarak kaybediyor, 6s de malumunuz çok pahalı

• Revial kullanıcısına yanıt
    Fiyatı da çok makul

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Çünkü ekranı çok küçük. Yoksa iyi bir telefon olduğunu biliyorum

• Güncelleme yapmasak

• iPhone 6 hala alınabilir bir telefon. Ancak güncellenmesi konusunda pek emin değilim. iOS 10 son sürüm ile oldukça iyi çalışıyor telefon. iOS 11'e güncellemeden uzun yıllar boyunca kullanabilirsin. Hiç macera aramana gerek yok.

Senin kararın eğer iPhone almak ise 6 o fiyata mantıklı. Fakat Apple dışında farklı markalara da bakmak istiyorum dersen Samsung A5'e de bakabilirsin. Aynı fiyat bandında daha güncel bir telefondur kendileri.
  • Evet ben de arasında kalıyorum ama, biliyorsunuz ki sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Sağlamlık, verimlilik ve uzun ömürlü olması bakımından iPhone serilerini samsung lardan bir tık üstün görüyorum, sizce haksız mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorazanPower -- 8 Haziran 2017; 11:59:39 >
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Fakat 2.5 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz.

• iPhone6 32GB varmi? Ben 16-64-128GB diye oldugunu biliyorum.

• Apple iPhone 6 ve Samsung A5 (2017) arasında kaldım.
    A5 her türlü mantıklı ama iphone un şıklığı var işte.
    Sanırım A5 alıcam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.