Şimdi Ara

Iphone 6 16 gb mı yoksa se 64 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:25:9 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:25:21 >
  • Ink I kullanıcısına yanıt
    uzun yıl gitmesini istiyorsanız se alın bence
  • 6 2000 etmez

Se 64 al

6s 32 bi ara 2400 dü al diyecemde zam geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:25:36 >
  • Ink I kullanıcısına yanıt
    Ekrana alışabilirsiniz (eğer çok film izleyip çok oyun oynamıyorsanız)
    Klavyeyide ingilizce yaparsınız

Ama 16GB uzun yıllar için iyi olmaz çünkü uygulamalar yavaş yavaş büyür (güncellemelerde)
    Zaten şimdiki telefonunuz 4.8 inç çok küçük olmaz bence
  • hocam iki yıldır ıphone 6 kullanıyorum uzun yıllar kullanıcam demişsiniz ıp6 2014 çıkışlı 6 alırsanız oyle çokuzun yıllar kullanamassınız se alın derim

• 6s 16 gb aldım ve pişmanım keşke 64 gb falan alsaymışım, sadece 2 tane oyun oynuyorum 1000tane resim var müzik olarak spotify kullanmama rağmen boş yerim yok.
  • Cevaplar için sağolun. Iphone se 64 GB alıcam.

• 16 gb sakın alma bende çok pişmanım kesinlikle yetmiyor.

• Alabiliyorsan 6s plus ha alamazsan se 64 al geç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:25:49 >
  • Se64gb iş gorur.

• 16 GB iPhone 6 kullanıyorum. Bazen 2 - 3 oyun yüklerim öyle durur oynamam. ( mc5, fifa, rr3 )

143 tane müzik var, yaklaşık 500 tane ekran resmi ve fotoğraf karışık. 20 30 video var hala 700 800 mb boş. Oyunları daha hiç oynamadım yüklediğimden beri ama oyunlar silinirse 3 4 gb boş yer olur cihazda.

16 gb sizin kullanımınıza yeter, ama iphone 6 5 yıl götürmez

SE küçük ekran ben 1 2 gün kullandım ama dayanamadım. Bence 2.el bi 6s alın veya birazdaha bekleyin s8 çıktıktan sonra mayıs gibi s7 ve s7 edge lerin fiyat dibe vurur, s7 edge alın. Şimdiki samsung s3 s4 s5 zamanındaki samsung değil.

İllede iphone diyorsanız bence bütçeyi 6s için zorlayın, küçük ekrana alışırım diyorsanız SE 64 alabilirsiniz. Ama 64 gb sizin bu kullanımınıza israf olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 26 Ocak 2017; 19:3:14 >

• Hocam boşuna 2000-2500 liranızı küçük ekrana ya da düşük modele heba etmeyin. Ben de 16 gb iPhone 6 var , telefonda sıkıntı yok fakat uygulama alanı yavaş yavaş daralıyor. Ek olarak kamerası SE ye göre kötü bence. Ben vereceğin 2100-2500 fiyat aralığa Sony Xperia Xz önerirm. Bende 1-2 ay sonra iPhone 7 plus alacağım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ink -- 10 Temmuz 2021; 2:26:7 >
  • Ben yerinde olsam 6 alirdim. 16 gb olmasi onemli degil bilgisayarin varsa doldukca aktarirsin hafizanda yer acarsin.

5 SE hizli guzel bir cihaz babam kullaniyor memnun ama kucuk telefon oldugu icin aldi. Mesajlasma, video izleme gibi keyifleri yok. Senin icin kullanislilik bakimindan 6 iyi olur hatta 2. el temiz bir 6S...

• Valla ben 6 inçlik telefondan iphone se 64 gb a gectim 2 gune alistim ve sarj performansi diger iphone lardan iyi tavsiye ederim. 64 gb olunca hafiza doldu mu diye derdin olmuyo kafa rahat valla.

• 16GB iPhone 6s 16GB satıyorum 1800 liraya, sıkıntısı yok hiç, çiziği de yok sıfır gibi. İstanbul'daysanız elden satış yapıyorum. 1 ay önce falan almıştım fakat para lazım olduğu için satıyorum. Garantisi 2 hafta kaldı sadece fakat sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın 16GB almayın! Telefon 16GB'ın hepsini kullanmanıza izin vermiyor zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.