Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 6 16 GB KAYITLI + GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    326 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    24 Nisan 2010

3 Not
    Satıldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Carl Elfman -- 4 Temmuz 2016; 20:00:24 >

|
    |

Alışverişlerim: ea_wanted,iARDAs,Periah,kilinchaci,bbsaave daha yaptığım nice alışveriş..
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    24 Nisan 2010

3 Not
    Vergi zammı geldiğinde cihazın fiyatı buna mütakıl olarak artacaktır..Ek olarak takas ve indirim düşünmüyorum arkadaşlar..

Bkz : Tamam eksileyen arkadaşlar o zaman yurtdışı iPhoneları e-bay fiyatından satacak mısınız? Tabikide satmayacaksınız 1000'e aldıysanız 2000e 3000e satmaya çalışacaksınız !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Carl Elfman -- 11 Temmuz 2015; 16:42:45 >

Alışverişlerim: ea_wanted,iARDAs,Periah,kilinchaci,bbsaave daha yaptığım nice alışveriş..
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    21 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

Vergi zammı sadece TR de satılanları kapsıyor. Bizim vergimiz Ukrayna satış fiyatını niye bağlasın

Katılım Zamanı
    24 Nisan 2010

3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Vergi zammı sadece TR de satılanları kapsıyor. Bizim vergimiz Ukrayna satış fiyatını niye bağlasın

Bunu sizinle uzun uzun tartışmak isterdim yalnız Türk milleti olarak 3'e aldığımızı 10a satmayı seven bir milletiz.Bunu yapacak olan tek ben değilim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Carl Elfman -- 8 Temmuz 2015; 20:18:42 >

• Yüzbaşı
    900 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    21 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Bunu sizinle uzun uzun tartışmak isterdim yalnız Türk milleti olarak 3'e aldığımızı 10a satmayı seven bir milletiz.Bunu yapacak olan tek ben değilim...

Fırsatını bulursak krizi fırsata çevirmeyi iyi biliriz, bunda haklısın
    |
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Katılım Zamanı
    16 Ocak 2005

Vergi zammında 2. Ellerin fiyatınında dogru orantılı olarak artması normaldir. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Katılım Zamanı
    24 Nisan 2010

3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: mercury82

Vergi zammında 2. Ellerin fiyatınında dogru orantılı olarak artması normaldir. Hayırlı satışlar.

Teşekkürler hocam bunu bizim insanımız göremediği için sanki sadece ben fiyat artırması yapacakmışım gibi konuşmuş arkadaş ve herkes mesajlarımı eksilemiş. Harbiden şaka gibi bir milletiz iyi ki bu ülkede yaşamıyorum..

Vergi zammı geldiğinde yurtdışı cihazlarında hiç fiyat artışı olmayacak değil mi?

Tamam eksileyen arkadaşlar o zaman iPhoneları e-bay fiyatından satacak mısınız? Tabikide satmayacaksınız 1000'e aldıysanız 2000e 3000e satmaya çalışacaksınız !

Bu cihazın satılıp satılmaması benim için sorun değil ki.Zaten yurtdışındaki operatörüm sayesinde şuanki cihazımı verip üzerine curi bir para koyarak ( 100-130$ gibi) yeni nesil iPhone'u alabiliyorum.İster satılsın ister satılmasın.Satılırsa gider sıfır iPhone 6 Plus alırım satılmazsada operatörle yeni gelecek iPhone'u alırım..
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.