Şimdi Ara

iPhone 5s (Yeni Kullanıcı) edit yeni ss

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yeni iPhone kullanıcısıyım(5s) 3 günlük cihaz edge sürekli açık gerektiğinde 3G yaklaşık 20 dk kadar ve yogun whatsap kullanımı ile aldiğim ekran süresi. Ilk kez iPhone kullanıyorum. Nerdeyse 3 dkda bir yüzde düşüyor bataryada sorun mu var yoksa iPhone bu mu. birde gece %100 dolu batarya beklemede wifi acık olduğunda yaklaşık yaklaşık yüzde kaç gider sabaha kadar.? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Yeni ekran süresi 20 dk kadar telefon görüşmesi sürekli edge parlaklık yüzde 50 civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildizz35 -- 6 Ekim 2014; 21:23:17 >

• Hocam telefonu 5 küsür saat kullanmışsın nerdeyse 9 saattir açık zaten %21 şarj kalmış. Normal sonuçlar bunlar, son %20 lik kısımın enerji aralığı daha büyük olduğundan daha geç biter bunu da göz önünde bulundurun.
    Kısacası evet iphone bu ama sadece iphone değil neredeyse bütün cihazlarda böyle performans alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az gibi geldi bana .

Anlık benim degerlerim.

Kullanım: 7 saat 25 dk
    Beklemede: 15 saat 11 dk

Yüzde 10 şarjım var
  • cevaplar için teşekkürler. Telefonun daha ikinci sarjında aldım yukardaki değeri sanırım bi kaç gün sonra biraz daha iyileşir. ve hiç uygulama kurmadım daha facebook falan tarayıcıdan girdim biraz... birde şunu sorayım beklemede %100 iken sabaka kadar tahmini kaç gider edgede..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildizz35

cevaplar için teşekkürler. Telefonun daha ikinci sarjında aldım yukardaki değeri sanırım bi kaç gün sonra biraz daha iyileşir. ve hiç uygulama kurmadım daha facebook falan tarayıcıdan girdim biraz... birde şunu sorayım beklemede %100 iken sabaka kadar tahmini kaç gider edgede..?

Bu 2011 yılının başında alınan iphone 4 ün 3G açıkken olan performansı, sabaha kadar tahmin ediyorum %7-8 bişey gider

• quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

quote:

cevaplar için teşekkürler. Telefonun daha ikinci sarjında aldım yukardaki değeri sanırım bi kaç gün sonra biraz daha iyileşir. ve hiç uygulama kurmadım daha facebook falan tarayıcıdan girdim biraz... birde şunu sorayım beklemede %100 iken sabaka kadar tahmini kaç gider edgede..?

Bu 2011 yılının başında alınan iphone 4 ün 3G açıkken olan performansı, sabaha kadar tahmin ediyorum %7-8 bişey gider

şu an batarya tam performanslı degil diye düşünüyorum çünkü sadece iki kez sarj ettim alınandan beri doğru mu düşünüyorum?

• quote:

Arkadaslar yeni iPhone kullanıcısıyım(5s) 3 günlük cihaz edge sürekli açık gerektiğinde 3G yaklaşık 20 dk kadar ve yogun whatsap kullanımı ile aldiğim ekran süresi. Ilk kez iPhone kullanıyorum. Nerdeyse 3 dkda bir yüzde düşüyor bataryada sorun mu var yoksa iPhone bu mu. birde gece %100 dolu batarya beklemede wifi acık olduğunda yaklaşık yaklaşık yüzde kaç gider sabaha kadar.? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Bence değerlerin gayet iyi için rahat olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yildizz35 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam, 1-2 şarjdan sonra tam oturur yerine, ama çok büyük bi fark beklememek lazım tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: sekizkozalak

quote:

Arkadaslar yeni iPhone kullanıcısıyım(5s) 3 günlük cihaz edge sürekli açık gerektiğinde 3G yaklaşık 20 dk kadar ve yogun whatsap kullanımı ile aldiğim ekran süresi. Ilk kez iPhone kullanıyorum. Nerdeyse 3 dkda bir yüzde düşüyor bataryada sorun mu var yoksa iPhone bu mu. birde gece %100 dolu batarya beklemede wifi acık olduğunda yaklaşık yaklaşık yüzde kaç gider sabaha kadar.? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Bence değerlerin gayet iyi için rahat olsun

ilgilendiğin için çok saol...

• quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

Doğrudur hocam, 1-2 şarjdan sonra tam oturur yerine, ama çok büyük bi fark beklememek lazım tabii

haklısın ama haliyle telefon yeni olunca ve ios dünyasına yeni adım atınca rahat duramıyor insan keşfetmek istiyor kurcalamadan duramıyor... Zaten 2 yıl boyunca Türkiyenin en kapsamlı garantisi altında olan telefon. ama yinede kullanıcılardan bi fikir almakta fayda var diye düşündüm.
  • Imzaya gel hocam,bi sorunun oldugunda en ufak bisey bile olsa ben dahil tum arkadaslarim yardim edecektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.