Şimdi Ara

İPhone 5S vs 4S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir hafta önce 5S aldım. Bugün de bi arkadaşta ios 6lı bi 4S gördüm. Karşılaştırayım dedim, telefonların uyanma hızı bariz farklı, ios 6 tıkladığın an açılırken benim ios 7li 5S ondan yavaş uyanıyor. Bir de bende 5S olmasına karşın ios 6lı 4S in hızını hissedemiyorum. Bu her ip 5S de böyle midir? Bir de kamerayı ilk açtığımda akşam siyah dalgalanmalar oluyor 1. Saniye falan o nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BlackKhan kullanıcısına yanıt
    Hareketi azalt kontrasti artir oyle dene bakalim sonra aradaki farki gorursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karti -- 21 Şubat 2014; 19:30:04 >
  • Ben ilk defa iphone a 5s ile geçtim fakat önceden arkadaşlarımın telefonları (4,4s)kullanmıştım ve 5s te tam olarak bir iphone havası alamadım birtürlü değişimi yanlış yöne yaptıklarını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 21 Şubat 2014; 19:33:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

Ben ilk defa iphone a 5s ile geçtim fakat önceden arkadaşlarımın telefonları (4,4s)kullanmıştım ve 5s te tam olarak bir iphone havası alamadım birtürlü değişimi yanlış yöne yaptıklarını düşünüyorum

Aynen öyle. Ben de 4S kullandım ama 5Ste o hızı göremedim ki bunda ios7nin de çok büyük bir etkisi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Sahsi fikrim ios 7 apple in bugune kadarki yaptigi en buyuk hata buyuk kullanici kayiplari yasayacaklar

• 00000000,1 sn iOS 6 li 4s hızlı açılıyordur en fazla..hız diyorsan 5.1.1 li 4s versiyon/cihaz olarak gelmis gecmis en hızlı ikili oldu.:) 7.1 li 5s gayet performansli suan bence

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackKhan

Arkadaşlar bir hafta önce 5S aldım. Bugün de bi arkadaşta ios 6lı bi 4S gördüm. Karşılaştırayım dedim, telefonların uyanma hızı bariz farklı, ios 6 tıkladığın an açılırken benim ios 7li 5S ondan yavaş uyanıyor. Bir de bende 5S olmasına karşın ios 6lı 4S in hızını hissedemiyorum. Bu her ip 5S de böyle midir? Bir de kamerayı ilk açtığımda akşam siyah dalgalanmalar oluyor 1. Saniye falan o nedir?

Kardeşim burda kendine sorman gereken soru; 0.05 sn senin hayatında ne kadar önemli? Hayırdır sehem kurdunuzda karadenizden mazot mu kaçırıyorsunuz ki saliseler bile bu kadar değerli oldu?

• Sende farkındasın zaten tamamen yazılım ile alakalı bir durum evvela olmaması gereken bir durum Apple nasıl 4S i üstün gösterecek biir yazılım yapabildi anlamak güç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen gun ios 5 li 4s, 6 li iphone 5 ve 7 li 6s i karsilastirdim. İphone 4s en hizlisiydi

• altaymobil kullanıcısına yanıt
    hızdan kastın nedir.
  • Tweak ile efektleri kaldır dene.

• geri dönüşe izin versede kurtulsak :/
  • Daha hizli iste :)

• 1sn sonra olsun ios 6 olsun ben raziyim telefon oyuncak gibi oldu iphonu iphone yapan o derinlik yok oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.