Şimdi Ara

iPhone 5S TouchID Parmak izi okuyucusu Videosu Türkçe Altyazılı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hayatimda en cok beni teknolojiyle birlestiren sey cebim. bu yüzden adam gibi ve güvenebilecegim calisan bir aletin olmasi güzel.

• 5 sene önce kimin aklına gelirdi diyen arkadaş çok komiksin,yıllar önce windows mobile ile çıkan Toshiba G900 de var parmak izi okuyucu ,bi araştır istersen.Ve başka hiçbir yenilik yok 3000 lirayı bayılacak olanlar düşünsün

• Asus M50Sa model laptobumda vardi parmak izi okuyucusu. (yil 2007) Bir gün bile kullanmadim.
    Mail adreslerimizin, hakeza telefon numaralarimizin bile reklam! sirketlerince paylasildigi (daha dogrusu asirildigi) yerde parmak izinizi calmak icin siraya girecek olan bir ton insan! vardir eminim ki. Bence dikkat etmek lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi met.nar -- 19 Eylül 2013; 12:44:45 >
  • biz bunu motorola atrixle 2 yıldır kullanıyoruz :D

• Anlayamıyorum, neden Apple ne yaparsa yapsın size yaranamıyor? Evet ben de parmak izi okuyuculu birçok cihaz kullandım, peki parmak izi okuyucuyu kullandım mı? Hayır. Parmağımı boş boşkaydırıp duracağıma şifremi girmem daha kolay çünkü. Atrix'deki de aynı şekilde kullanışsız ve berbat duruyor. Touch ID gibi bir parmak izi okuyucusu olan son kullanıcı cihazı var mı? Ben hiç göremedim nedense. Hiçbir kullanışsız yanı yok. Sürekli bastığımız bir tuşun üstünde ve bizi her seferinde uzun uzun şifreler girmekten kurtarıyor.
    Her firma ürününü olabildiğince ön plana çıkarmak ister. Sadece Apple değil. Bazı zamanlar gerçekten varolan şeyleri kullanıp onlar icad etmiş gibi anlatıyorlar, burada herkes gereken tepkiyi gösteriyor zaten. Ama gerçekten sadece Apple tarafından sunulan bir özellik olunca yine niye aynı tepki veriliyor ben de bunu anlamıyorum

• gercektn süper olmuş iphone 5s süper tam kıvamında cok hızlı canavar gibi tlf hakkını vermiş güncllemede süper ios 7 bunlar yiyor ama calışıyorlar usta

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.