Şimdi Ara

İPhone 5s sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben telefonumu yanlışlıkla havuza düşürdüm 5 saniyelik bir süre için sonrasında açılıp kapandı.Sonra telefonuyla götürdüm telefon ölmüş felan dedi neyse telefoncu dönüşümde telefonu home tuşuyla açtım oldu.Sonra ekranı değiştirttim vs. Sonra telefon şarj olurken Kapanmaya başladı apple logosu gelmeye başladı Sonrasında sadece apple logosu görünüyordu bi süre böyle kaldı yedek bi telefon buldum.Şimdi iTunes tan restore mod ile yeniden açtım fakat yine Şarj olurken kapanıp apple logosuna bi kaç kere dönüyor sonra açılıyor (şarjdayken) sizce sorun anakartmıdır yani anakart yansa hiç açılmaması lazım fakat ben tam randıman kullanıyorum bi tek kapanıyor sizce sorun nedir acil yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pil olabilir anakarti komple sök kafesleri de temizligini yap Sonra pil le dene anakartii iyi temizle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 2 Aralık 2017; 8:35:13 >
  • Pil daha önce denendi fakat sorun sokette olabilirmi acaba ?

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    Pil daha önce denendi fakat sorun sokette olabilirmi acaba ?

• Hocam benim 5s te soket yerinden çıkıyordu anakarta temas etmiyordu sizin şikayetlerinizin aynısı oluyordu.Sıvı teması ile ilgili bişey diyemeyeceğim ama şokeyi bi kontrol edin derim.

• Ya böyle mavi çizgiler görünüyor uzunlamasına kapanıyor sonra acaba sokettenmi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.