Şimdi Ara

iPhone 5S Renk Seçenekleri Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Kasım'da iPhone 5S almak istiyorum. Eğer bulabilirsem altın rengi olanı alacağım. Acaba bu renk seçeneğinde iPhone 5 siyah renk seçeneğinde olduğu gibi soyulma yasar mıyım yoksa beyazda olduğu gibi sıkıntısız bi sekilde kullanabilir miyim? Ek olarak siz olsanız hangi renk seçeneğini tercih ederdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dış tasarım kaliteli olmuş,5 teki soyulmaya çözüm bulmuşlar yani,
    Gold seçerim ben olsam ama o da hemen biter,erken davranmak gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Dış tasarım kaliteli olmuş,5 teki soyulmaya çözüm bulmuşlar yani,

1 Kasım'da çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum bu yüzden zaten bulunduğum şehir dolayısıyla herkesin ilk gün kuyruk oluşturup altın rengini bitireceklerini düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

quote:

1 Kasım'da çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum bu yüzden zaten bulunduğum şehir dolayısıyla herkesin ilk gün kuyruk oluşturup altın rengini bitireceklerini düşünmüyorum

İnşallah dediğin gibi olur ama yine de erken davran derim :)

• quote:

quote:

quote:

İnşallah dediğin gibi olur ama yine de erken davran derim :)

İnşallah hocam :)

• Altın rengi iPhone candır can
  • Tüm sorularını tek konu altında sorsan da konu kirliliği yaratmasan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

Altın rengi iPhone candır can

Aynen hocam bulabilirsem altın rengi alıcam zaten bulamazsam da beklemeyi düşünüyorum 1,5 sene önce 4S alırken de hep beyaz istemiştim bulunduğum şehirdeki Apple'ın Bilkom yetkili bayiisinde beyaz kalmadığı için beklemek istemeyip siyah almak zorunda kalmıştım bu sefer aynı hatayı yapmam

• quote:

Orijinalden alıntı: todorov_44

Tüm sorularını tek konu altında sorsan da konu kirliliği yaratmasan ?

Kusura bakmayın hocam bir daha aynı hatayı yapmam

• beyler hiç kendinizi yormayın 1 kasımda daha öncede yazdım büyük bir operatörün yetkilisinden aldığım duyumlarda satış fiyatının 5s için yazıyorum 2499 tl olacağı yönünde fakat bayiler maalesef gold renkleri saklayacaklar daha sonra 2600-2700 tlden aşşağı satmayacaklar bakın bu olay kesin olacak türkiyede özellikle doğuda gold iphone satışları patlayacak o yüzden gold renki almak biraz zor bende gold alacam beklerim 2-3 ay sorun değil ama siz siz olun pahalı fiyattan gold renk almayın
  • quote:

quote:

Belkide bulunduğunuz şehre altın renk gelmeyecek :D azcık moral boziyim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: berlinkaplanı

quote:

quote:

Belkide bulunduğunuz şehre altın renk gelmeyecek :D azcık moral boziyim :D

Bulunduğum sehirde Vatan, Teknosa, Gold, Electroworld ve hani şu Apple ürünlerinin kutusundan çıkan küçük kitapçığın arkasında yer alan Bilkom'un yetkili saticilarindan biri var sence hiçbirinde bulamama gibi bir ihtimalim var mi Eğer altın rengi bulamazsam gercekten üzülürüm ama

• Gold rengi bulabilirseniz bence alın. Ama büyük ihtimal bulamayacaksınız o yüzden beyaz alın. Beyaz iPhone bir başka gözüküyor gözüme. iOS 7 ile birlikte beyaz tam olarak iPhone rengi oldu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Gold rengi bulabilirseniz bence alın. Ama büyük ihtimal bulamayacaksınız o yüzden beyaz alın. Beyaz iPhone bir başka gözüküyor gözüme. iOS 7 ile birlikte beyaz tam olarak iPhone rengi oldu bence.

En çok tercih edilen renk olmasından dolayı Gold'da üretim sıkıntıları yaşandığını biliyorum ama Apple' in TR gibi ürünlerini en son gönderdiği ülkelere önce siyah ve beyaz renk seçeneğini sunup sonra Gold seçeneğini getireceğini düşünmüyorum. Beyaz olanı da çok beğendim ama Gold olanın ayrı bir farklılığı var bu yüzden Gold seçeneğini almak istiyorum. Umarım bulabilirim

• Az önce hepsiburada da 3600 TL olduğunu gördüm Gold renginin biz 2200 TL gibi bir fiyat beklerken siyah ve beyaz iPhone 2499 TL seviyelerinden Gold seçeneği de bir sure (en azından stoksal olarak iyileştirme yapılana kadar) 2999 TL seviyesinden satışa çıkacak gibi görünüyor. Bu gidişle Gold bulsam bile hayal olacak

• quote:

Az önce hepsiburada da 3600 TL olduğunu gördüm Gold renginin biz 2200 TL gibi bir fiyat beklerken siyah ve beyaz iPhone 2499 TL seviyelerinden Gold seçeneği de bir sure (en azından stoksal olarak iyileştirme yapılana kadar) 2999 TL seviyesinden satışa çıkacak gibi görünüyor. Bu gidişle Gold bulsam bile hayal olacak

22 Ekimde,Apple Store online siparişleri almaya başlayacak,fiyat o zaman netleşir,bekleyelim

• quote:

quote:

Az önce hepsiburada da 3600 TL olduğunu gördüm Gold renginin biz 2200 TL gibi bir fiyat beklerken siyah ve beyaz iPhone 2499 TL seviyelerinden Gold seçeneği de bir sure (en azından stoksal olarak iyileştirme yapılana kadar) 2999 TL seviyesinden satışa çıkacak gibi görünüyor. Bu gidişle Gold bulsam bile hayal olacak

22 Ekimde,Apple Store online siparişleri almaya başlayacak,fiyat o zaman netleşir,bekleyelim

Umarım makul bir seviyeden giriş yapar benim en son verebileceğim 2200 TL idi ama eğer Gold seçeneğini 2400 TL' den bulabilirsem ona da razıyım alıcam artık

• dostum bence gold yerine beyaz seç niye dersen ios 7 gibi aldın cihazı ilk aylar çok hoş süper ama bir süre sonra bayar
  • Ben uzay grisi rengini düşünüyorum,Beyaz 5'ten sonra.

• Gold alın. 5s olduğu belli olsun.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.