Şimdi Ara

iphone 5s pil yüzdesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonumda ios 8.1 yüklü ve pil atıyorum yüzde 72 de sabit kalıyor belirli bir süre daha sonra yüzde 55 e düşüyor aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa neden oluyor ve bir çözümü varmı?

• Ben de garip bir şey yaşıyorum şarjım %94 den 74 e 5dk da düştü bugün eve geldim %39 du bi baktım %10 olmuş sonra %2 oldu şarjı bitirmeye çalıştım bitmedi kapatıp açtım %6 ydı bitirmeye çalışıylrum yine %2 de takıldı 10dk dır noluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nalet gelsin herkesde ayni sorunlar ios 8 i batsin applen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafayı yicem 2000 tl verip telefon alıyoz olanlara bak
  • Mc5 oynuyorum hala %2

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ios 7 var ve aynı sorun var geçen konu açtım hala çözüm bulamadım takipteyim
  • Zannedersem iosla alakalı bir bozukluk var

• Ciddi anlamda sinir hastasi oldum telefon yuzunden. Yuzde 30 da kapaniyor, aciliyor, kapaniyor... Zaten 3 saatten fazla gitmiyor sarj en azindan ihtiyacim oldugu zaman %30larda kapanma.

• Ben bununla ilgili bi konu açmıştım . Pili kalibre et dediler Yaptım , telefonu sifirla dediler Yaptım , ama hiç biri ise yaramadı . Temiz restore yapmak icin konuyu açmıştım ama Bayağı hortladı konu . Burdan nasıl yapıldığını Detaylı anlatabilecek varsa anlatabilir mi ?
    Deneyip sonucları yazarım herkese faydası dokunur en azından

• Telefon soğukta kalınca pilinin enerjisi düşüyormuş gibi olur ama ısınınca geri yükselir. iOS da şarj edilmeden enerji yükselmesi olayını pil göstergesine yansıtmayı programlamadığı için, uzun süre telefonunuzun soğukta kalmışken gösterdiği pil durumu sabit kalır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.