Şimdi Ara

IPHONE 5S MİKROFON DEĞİŞİMİ. SORUN DEVAM EDİYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar benim 3 senelk bi 5s im var. 1 ay önce batarya değişimi için telefonu açtım ancak acemiliğimden dolayı sanırım mikrofonunu bozdum. sesim karsıya gıtmemeye basladı. sesli notlarda da herhangi bi ses duyulmuyor. sorunu araştırdım herkes yazılımsaldır dedi. defalarda gerek dfu mod ile gerek recovery mod ile kurulum yaptım ama nafıle. telefoncuya götürdüm bana mıkrofonun degıscegını ve onun da 120 olacagını soyleyınce ınternetten mıkrofon sıparıs edıp kendım taktım ama nafıle. sonuc aynı. kulaklık olmadan telefonla gorusemıyorum. bu sorunu cozmemde yardımcı olabılecek bırı var mı acaba ?

• IPHONE 5S MİKROFON DEĞİŞİMİ. SORUN DEVAM EDİYOR! şarj soketinin bord ıle birleşme noktalarını iyi inceleyin ufak parçaları kontrol ediiniz anakart soket etrafını kontrol ediniz çoğunlukla pil değişiminde hom butanı zarar görür hobi sökümlerinde fl 49 yazan yeri kontrol et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 16 Haziran 2017; 19:24:29 >
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Ama bunları tek tek kontrol etmek yerine yedek parçasını bulamaz miyim ? İnternette falan ne diye aramam gerekiyo ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yolladım anakart sema anakartın uzerınden bır parçayı koparmış olabılırsın kontrol mikrofon dedığiniz şarj soketı şarj soketının anakarta taktığınız Bağlandığı yerde ufak Parçalar var pılı sökerken onlara zarar vermiş olabilirsiniz zarar vermiş olabılıcegınız Bölgeyi attım şemada birde onarım şeması mavi olan pilin takıldığı yer okla gosterılen bakılması gereken yer ( bilgi paylaşımı için verilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 21 Haziran 2017; 5:23:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.