Şimdi Ara

Iphone 5s Kod Yüzünden Resetleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar kod saçmalığından dolayı wpye girmiyordum bile iphone 5s kullanıcısıyım.Telefonu şarzdan alıcaktım aldıktan sonra bir anda kapanıp durmaya başladı bu kod olayından sonra wp insta kapanması olmuştu ama bu telefonu kapatıyordu ve 3 saattir telefonu açamıyorum şifre giriş yeri açılıyor şifreyi girersem kapanıyor yani anasayfası gelmiyor eğer girmez vazgeç yaparsam gene kapanıyor herşeyden önemlisi içindeki fotoğraflar olduğu için pcye bağlayıp hem fotoğrafları hemde ios u güncelleyip hatayı çözerim dedim ama pcye bağladığımda iphone güvenmesi için ekranı açmamı istiyorum açtığım'da da kapanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Aynı hatadan muzdariptik arkadaş başka konuya yazmış güncelleme yaparak dosyalar zarar görmeden düzelttim diye bizde aynı yolu izledik ve telefona hiç hir zarar gelmeden düzelttik. Dfu moduna alıp iTunes üzerinden güncelledik, ha net kötüydü bizde mecbur ipsw sitesi üzerinden indirdik güncelleme yazılımını, şuan hiç bir sıkıntı yok dosyalar da duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orion578 -- 23 Şubat 2018; 10:25:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.