Şimdi Ara

iPhone 5S iOS 8 [Şarj Süresi] Herşey İlk Mesajda (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
6
Favori
27.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jumanji

quote:

Orijinalden alıntı: vires

6+'da 2915 mah pil var iphone 5s'in iki katı neredeyse. Gönül rahatlığıyla alın 3g'yi falan kapatmanıza gerek bırakmıycak bir telefon.

İyi de hemen hemen 2 katı pil olmasına rağmen telefon da 5s'in iki katı. Ekran büyüklüğüne ve yeni teknolojilere yetecek mi bakalım 2915 mAh batarya? Biliyorsunuz Apple için batarya nedense hep 2. planda

İki katı derken? iPhone bataryası ve yazılımıyla Android'i bir tutmayalım. Evet batarya hep ikinci planda ve rakiplerinin gerisinde ama 5S, 3G haricinde gayet iyi performans veriyor, 6 Plus'da 20 nm teknolojisi, verimlilik ve 3000 mAH'a yakın piliyle gayet iyi performans verecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spielberg

G2 yi satıp iPhone 5S almayı düşünüyordum gözüm korktu ya

G2 yi satıp sakın iphone 5s felan alma,edeceğin zarara değmez.Kullan g2 yi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi benim belki de şuan batarya problemim olduğu için canım sıkılıyor ve böyle konuşuyorum. Max aldığım kullanım süresi 3g kapalıyken 3.5 saat
  • quote:

Vallahi benim belki de şuan batarya problemim olduğu için canım sıkılıyor ve böyle konuşuyorum. Max aldığım kullanım süresi 3g kapalıyken 3.5 saat

Telefonunuzun bataryası ölmüş o zaman. 3.5 saat nedir yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Vallahi benim belki de şuan batarya problemim olduğu için canım sıkılıyor ve böyle konuşuyorum. Max aldığım kullanım süresi 3g kapalıyken 3.5 saat

Telefonunuzun bataryası ölmüş o zaman. 3.5 saat nedir yahu.

Aynen, resmen iphone'dan soğuttu Genius bar rezervasyonu da alamıyorum zaten çok sinir bozucu. Hoş alsam da Çanakkale'de öğrenciyim sıkıntılı durumlar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumanji -- 19 Eylül 2014; 14:26:39 >

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    mesela neler örnek verin bizde bilgilenelim
  • 2008'den beri iPhone kullanan biri olarak bu 3G kapatamama olayının bir saçmalık olduğunu düşünüyorum.
    Çünkü benim şarjımı gerçekten çok etkiledi.
    Sabah işe giderken çıkardım şarjdan telefonu. Her zaman kullandığımdan da az kullandım bugün hatta. Sonuç bu ve bence vahim.

iPhone 5S iOS 8 [Şarj Süresi] Herşey İlk Mesajda
  • Daha önce 4s kullandım şimdi 5s kullanıyorum ikisinde de böyle bir sonuç görmemiştim daha önce

Edit: Son kullanımdan sonra şarja takıldıya bakmayın. Sadece müziklerimi eşzamanlamak için takmıştım.

iPhone 5S iOS 8 [Şarj Süresi] Herşey İlk Mesajda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabiz Civciv -- 19 Eylül 2014; 17:58:17 >
  • 3 G li ekran süreniz nedir bu telefonda?

• Ayrıca Turkcell hesabımdan 3G'yi kapatamıyorum hata veriyor 2 gündür. Yoksa bu şekilde benim işime gelmiyor iOS8
  • quote:

Benim durumda aynı.İos 7 ile 4.5-5 saate kadar gidiyordu,ios 8 ile birlikte 3.5 saat gidiyor.Hücresel veri sürekli kapalı olsada 3G hali hazırda açık beklediginden sinyali zayıflatıyor buda şarjın hızlı bitmesine neden oluyor.
  • Arkadaşlar 5s almayı düşünüyorum ben de. Ama benim kullanım alışkanlıklarım biraz farklı sizinkilerden. Günde 3-5 mesaj atarım 10 dk konuşurum. 3-5 fotoğraf çekerim. İnterneti veya wifi yi sürekli açık tutmam bir veya iki kere 5 er dakikalık işimi görecek şekilde açarım. Yatarken telefonu kapatırım. Sabah %100 ile güne başlasam,telefonu kapatana kadar sizce % kaç olur şarjım? 50 den düşük olur mu sizce çünkü ben 2 günü kesin çıkarmak isterim ve çıkartadabilirim yani.
  • Sarj suresi su anlik iyi
    Hizi cok iyi telefonun
    Tek eksik su an uygulamalrin bazilari saglikli calismiyor sebebide ios8 uyumu

• Hocam Hücresel veriyi kapattığında 3G ne alaka?:)
  • nerdeyse bütün mesajları okudum. faydalı bilgiler vermeye çalışan arkdaslara teşekkür ederim. 8 hakkında bilgi sahibi ettiler beni.

3g ile şarz süresi arasındaki bağlantıdan ziyade (10 aydır 5s kullanıyorum hiç bir zaman böyle bir bağlantı kurma ihtiyaci hissetmedim. şarzım gün sonuna, kotam ay sonuna kadar yetti de arttı hep. ayrıca 3g nin kapatıldığını da burda yeni öğrendim, 10 ay boyunca hep açıktı) benim öğrenmek istediğim bu 3G nin kapanmama olayının konusmaya etkisi.

Bildiğiniz üzere ülkenin bazı yerlerinde 3g zayıf bazı yerlerinde ise yok. ios 8e gecersem zayıf olan yerlerde veya olmayan konusma yapamayacakmıyım? yani 3g nin sürekli aktif olması durumu, konusma yaptığımız bandın kullanılmasına engel teşkil ediyormu? Ya şimdi bu soru saçma gelebilir ama ne bilim gavur yapmıştır dedim kendi memleketine göre, bilmez ki bizim dagda tasta 3gnin olmadığını? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japalian

nerdeyse bütün mesajları okudum. faydalı bilgiler vermeye çalışan arkdaslara teşekkür ederim. 8 hakkında bilgi sahibi ettiler beni.

3g ile şarz süresi arasındaki bağlantıdan ziyade (10 aydır 5s kullanıyorum hiç bir zaman böyle bir bağlantı kurma ihtiyaci hissetmedim. şarzım gün sonuna, kotam ay sonuna kadar yetti de arttı hep. ayrıca 3g nin kapatıldığını da burda yeni öğrendim, 10 ay boyunca hep açıktı) benim öğrenmek istediğim bu 3G nin kapanmama olayının konusmaya etkisi.

Bildiğiniz üzere ülkenin bazı yerlerinde 3g zayıf bazı yerlerinde ise yok. ios 8e gecersem zayıf olan yerlerde veya olmayan konusma yapamayacakmıyım? yani 3g nin sürekli aktif olması durumu, konusma yaptığımız bandın kullanılmasına engel teşkil ediyormu? Ya şimdi bu soru saçma gelebilir ama ne bilim gavur yapmıştır dedim kendi memleketine göre, bilmez ki bizim dagda tasta 3gnin olmadığını? :)

3g şebekesinin zayıf olduğu 2g nin güçlü olduğu yerlerde sürekli baz istasyonu değiştirmekten şarj su gibi gider.ios 7 de 3g şebekesini kapalı tuttuğumuz için sadece 2g şebekede kalıyordu.3g 2g den çok daha fazla şarj tüketiyor.

• Beyler ios 8 beta 5 vardi recovery mode'a sokup update edeyim dedim recovery mode'a girdi ancak ekranda itunes'a baglayin cikmadi ekran simsiyah boot etmiyor

bir bilgisi olan var mi?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

quote:

nerdeyse bütün mesajları okudum. faydalı bilgiler vermeye çalışan arkdaslara teşekkür ederim. 8 hakkında bilgi sahibi ettiler beni.

3g şebekesinin zayıf olduğu 2g nin güçlü olduğu yerlerde sürekli baz istasyonu değiştirmekten şarj su gibi gider.ios 7 de 3g şebekesini kapalı tuttuğumuz için sadece 2g şebekede kalıyordu.3g 2g den çok daha fazla şarj tüketiyor.

yanlış anlamadıysam sen de burdaki 10larca kişinin forumda yaptığı gibi "şarz nasıl daha fazla gider onun hesabıını" anlatmışsın. yani sorumu atlamışsın.

bütün forumu okudum.... gına geldi şarz muhabbetinden. yanimda akü taşıom iyimi?? yok benim şarz ile sorunum..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

quote:

yanlış anlamadıysam sen de burdaki 10larca kişinin forumda yaptığı gibi "şarz nasıl daha fazla gider onun hesabıını" anlatmışsın. yani sorumu atlamışsın.

bütün forumu okudum.... gına geldi şarz muhabbetinden. yanimda akü taşıom iyimi?? yok benim şarz ile sorunum..

eğer 3g sinyali konuşmanı engelleyecek kadar zayıflarsa telefon otomatik olarak 2g moduna geçer. 2g sinyali de genelde çok kuvvetli olduğundan rahat rahat telefon görüşmelerini gerçekleştirirsiniz. Sadece internet bağlantısı yavaş çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 19 Eylül 2014; 21:34:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spielberg

G2 yi satıp iPhone 5S almayı düşünüyordum gözüm korktu ya

Dostum sakın öyle bir şey yapma. Ben lg g2 satıp iPhone 5s aldım. Bir daha olsa asla böyle bir şey yapmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.