Şimdi Ara

İphone 5S in Sarjı Ne kadar gidiyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
30.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaslar öncelikler iyi forumlar...
    bu hafta sonu 5s imi sipariş etmeyi düşünüyorum.
    kafamda bi soru var sajı cok mu az gidiyo ? ortalama kac saat gidiyor ?

• Dün Öğlen 2 de evden çıktım gece 23 gibi %26 gibi bir şarjı vardı Yoğun kullandım( Banka, İnternet, yarım saat müzik, telefon görüşmesi gibi.. ) inşallah yardımım dokunmuştur.
  • Klasik abi ya. 1 gun gidiyor o zaman. Benim 4s in de bataryasi nanay oldu iyice bi gozu topraga bakiyor :D benim de bi gozum 5s e bakiyor ama degistirmek icin sebep bulamadim sarj belki sebep olabilir dev gibi sarjli kilifla kullaniyorum telefonu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk iphone telefonum olucak. :) günde 2 kere sarj a takıcam heralde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

Klasik abi ya. 1 gun gidiyor o zaman. Benim 4s in de bataryasi nanay oldu iyice bi gozu topraga bakiyor :D benim de bi gozum 5s e bakiyor ama degistirmek icin sebep bulamadim sarj belki sebep olabilir dev gibi sarjli kilifla kullaniyorum telefonu :D

Sizin 4s in sürümü ios 7 sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g acik kullanirim konum servisleri wifi kapali parlaklik dusuk 3 kere sarja taksrim gunde 200 mb yakin veri kullaniyorum 3g olarak

• baya baya az gidiyormus ya :(
  • Bu sabah 06:30 da full şarjdan aldım. Gün boyu sadece 2-3 telefon görüşmesi yaptım. Toplam 5 dakika konuşmuşumdur.
    Akşam 19:00 dan beri wi-fi den İnternet'e giriyorum aralıksız olarak ve şarj şu an %50 de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam benim günlük kullanım planım şu.

sabah 7.00 da sarjdan cıkarıcam. ve okulda olucam. tabi otobuste falan internete giricem müzik dinlicem ne bleym okulda biraz oyun oynarım. sörf yaparım :D okul bitmeden sarj bitcek heralde :)
  • Şarjı biterse müsait olduğunda şarja takarsın takılma böyle şeylere bağımlı olma bu kadar telefona

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

Klasik abi ya. 1 gun gidiyor o zaman. Benim 4s in de bataryasi nanay oldu iyice bi gozu topraga bakiyor :D benim de bi gozum 5s e bakiyor ama degistirmek icin sebep bulamadim sarj belki sebep olabilir dev gibi sarjli kilifla kullaniyorum telefonu :D

Sizin 4s in sürümü ios 7 sanırım

Dogrudur hocam. Bu bir de cok gerekmediginde 3g acmadigim halde boyle. İos 7 ile sarj berbat oldu gercekten. Bir de telefon 600 cycle i buldu batarya da eskidi. Hayirlisi bakalim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: byprof

hocam benim günlük kullanım planım şu.

sabah 7.00 da sarjdan cıkarıcam. ve okulda olucam. tabi otobuste falan internete giricem müzik dinlicem ne bleym okulda biraz oyun oynarım. sörf yaparım :D okul bitmeden sarj bitcek heralde :)

Hocam ordaki degisken faktorler 3g ve oyun. İkisi olmadigi vakit yeni bir iphone aksama 30 falan sarj birakir rahat. Ama saglam bir oyunu yarim saat oynasaniz 30 a yakin gidiyor yani.. Veya 1-1.5 saat 3g ile sorf 30 a yakin dusurur.. Elinizden dusmeyecekse 2 sarj ama ayarini bulursunuz 1 gunu bir sekilde cikarir bence.

• cellman406 C kullanıcısına yanıt
    iphone bi şu bataryasını güçlendirmiyor :(
  • şu sarj işini halletse apple süper olacak ama
  • hiç apple kullanmadım bu zamana kadar ilkim olucak :D sarj konusunda hemen hemen herkes işikayetci genede vazgeçemiyorlar ama :)
  • kesinlikle sabah prizden çıkarıp akşam yatana kadar dayanan bir apple işte o zaman samsung rakibi bile olamaz
  • internete girmediğinde sadece whatsapp twitter takılacagında 3g yi kapat çok etkisi olur 1 günü çıkarırsın.ekran parlaklıgınıda düşür düşürebildiğin kadar
  • 20 saat bekleme 5saat kullanim
    %15 kalan
  • oyun oynamaya çare yok fakat 3g yi wifi gibi ağları sadece kullanılacağı zaman açılması lazım tabi yarı yolda bırakmaması için
  • abi resmen paramızla rezil oluyoruz ya :) parasını veriyoruz özellikler için sarj ck gdiyo diye kullanmıyoruz :D bu arada apple ndn bu kdr kucuk batarya kullanıyor?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.