Şimdi Ara

Iphone 5s'i Nereden Almalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim kafaya koymuş, illaki iphone 5s alacak (en azından siyah rengini alması konusunda ikna ettim), en sağlıklı nereden alınır bir sorayım dedim. İstanbul apple store'un internet üzerinde mağazası var anladığım kadarıyla, oradan alınabiliyor değil mi? Garantisi de servisi de apple'ın kendileri mi oluyor bu şekilde? Mesafeli satış sözleşmesi dolayısıyla 14 günlük koşulsuz iade muhabbbeti de geçerlidir herhalde, sorun çıkarmıyorlardır yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 11 Mayıs 2014; 9:13:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen öyle oluyor
  • Başka bir şey eklemek isteyen?

• siyah almayin siyah alan herkes pisman oluyor gold yada beyaz tercih etmenizi oneririm sebebi ise boyalarinin soyulmasi diyebilirim yani siyah kolay ciziliyor ve cizikleri belli ediyor

• serif61 S kullanıcısına yanıt
    Beyaz ve gold da aşırı oyuncak gibi görünüyor hele de ekran açıkken ios ile bana göre ama siyah iyidir.

• hep oyle dusunuyor millet ama oyle degil hic gold cihazimi siyahla takaslamak istiyorum diyeni duydun mu ben duymadim ama herkes siyahi verip beyaz ve gold alma derdinde bir tanidigimda var siyahi ve keske gold alsaydim diye dovunup duruyor ayrica bende sizin gibi dusunuyordum eskiden ip4um siyah ti iphone 5 imde su an 64gb gold iphone 5s kullaniyorum ve cok memnunum jailbreak olmamasi disinda herdey cok guzel keske jb de ciksa da hepten mutlu olsam ;-P

• Konuya eşantiyon olucam ama,bende vodofone dan almayı düşünüyorum 130 Tl 24 ay şeklinde 500dk 5000sms 1gb internet.90 Tl telefon fiyatı 40 tl de hat için.2300 civarına denk geliyo telefon sizce alınırmı ?
  • Nakit alacaksanız forumdan alın cok daha kar li alırsınız

Ikinci el bölümünde bulursunuz illa ki sıfır cihaz satan

Saygılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah bence çok asil duruyor. İphone siyah çok yakışıyor. Telefonum 6 aylık hiç çizik yok kılıflı isteyene fotoğraf atarım.
    Apple store'den alın kafa rahat olsun.

• Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, değerlendiriyorum kafamda

• Tabiki Apple sitesinden veya İstanbul'da Store'den alın en ufak sorunda hemen çözüm sunuyorlar. Renk konusuna gelince ben siyah aldım memnunum ama beyaz bir arkadaşım aldı ondada gözüm kaldı yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorludaki app storeda taksit yapıyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TedMosby -- 11 Mayıs 2014; 5:27:09 >
  • Online store'dan alışverişte, koşulsuz iade süresi 14 günmüş, güzel.

• TedMosby kullanıcısına yanıt
    Tek çekim app store galiba media mark 9 taksit yapıyor bende ordan almıştım 2. Ayım vatan , gold felanda taksit yapıyor 12-24-36 aya kadar bilginiz olsun

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    16 gb yeterli mi sence peki?

• Telefona ne yüklüyceğinize bağlı bana 16 gb yetiyor

Kardeşim telefona çok bir şey yüklemeyeceğini söylüyor. Yeterli gibi. Ne kadar alan kullanıcıya bırakılan?

• Bana 7 gb alan kalıyor
     Iphone 5s'i Nereden Almalı?

Anladım, yeterli. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Anladım, yeterli. Teşekkürler.

Rica ederim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.